FINA Point Total Herrer 
 
  Stævne navn  Klubmesterskaber 2019    Udskriftsdato  03 februar 2019   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  19:30   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  03 februar 2019         
 
 
 
 
Alder 13 og yngre ( Født 2006 og efter) 
 
 
Plac.  Nr.  Navn  Født  Klub  Point  Løb 







 
59  Kristoffer Thaulow  2007  Farum Svømmeklub  604  10, 8 
24  Oscar Høck Just  2006  Farum Svømmeklub  470  10, 18 
11  Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum Svømmeklub  468  10, 2 
48  Joshua Michael Pedersen  2006  Farum Svømmeklub  454  10, 18 
Stefan Angjelovski  2006  Farum Svømmeklub  393  10, 8 
43  Andy Nguyen  2006  Farum Svømmeklub  388  20, 10 
Bjørn Andersen  2006  Farum Svømmeklub  350  10, 20 
38  Benjamin Krohn Markussen  2008  Farum Svømmeklub  342  10, 18 
35  Oskar Heje Lind-Holm  2007  Farum Svømmeklub  210  10, 4 
10  Mihail Ahtonovs  2007  Farum Svømmeklub  170  8, 6 
11  20  Villads Hyllested  2006  Farum Svømmeklub  146  10 
12  60  Kerim Ünver  2006  Farum Svømmeklub  90 
13  27  Cornelius Kemnitz  2008  Farum Svømmeklub  64 
 
 
 
Alder 14-15 (Født 2004 - 2005) 
 
 
Plac.  Nr.  Navn  Født  Klub  Point  Løb 







 
30  Mats Krüger  2004  Farum Svømmeklub  815  2, 10 
45  Cornelius Olsen  2005  Farum Svømmeklub  741  2, 20 
37  Andreas Velschow Malmolin  2005  Farum Svømmeklub  523  8, 16 
17  Benjamin Schultz Hansen  2005  Farum Svømmeklub  461  10, 20 
 
 
 
Alder 16-18 (Født 2001 - 2003) 
 
 
Plac.  Nr.  Navn  Født  Klub  Point  Løb 







 
25  Frederik Jørgensen  2003  Farum Svømmeklub  1071  2, 20 
28  Lars Reber Knudsen  2003  Farum Svømmeklub  971  4, 12 
42  Rasmus Thode Møller  2002  Farum Svømmeklub  966  10, 18 
33  Malthe Letting  2001  Farum Svømmeklub  947  10, 4 
44  Viktor Nysøe  2001  Farum Svømmeklub  935  10, 4 
18  Christian Ong Hansen  2001  Farum Svømmeklub  871  4, 10 
52  David Cano Rosenvold  2001  Farum Svømmeklub  400  10 
 
 
 
Alder 19 og ældre ( Født 2000 og før) 
 
 
Plac.  Nr.  Navn  Født  Klub  Point  Løb 







 
16  Philip Greve  1998  Farum Svømmeklub  1575  16, 8 
47  Frederik Siem Pedersen  1991  Farum Svømmeklub  1346  18, 10 
Thomas Bech  1998  Farum Svømmeklub  1067  4, 20 
58  Scott Steenberg  2000  Farum Svømmeklub  1030  2, 18 
63  Marcus Olesen  1995  Farum Svømmeklub  592 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 februar 2019 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  19:30