Startliste Løb 1-11 
 
  Stævne navn  NS ministævne Farum    Udskriftsdato  11 november 2016   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  21:52   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  13 november 2016         
 
 
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
292  Larsen Isabella  2005  A6    25 m  32.58   
307  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  32.97   
273  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  50 m  33.61   
270  Brage Silja  2005  A6    25 m  33.62   
357  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  33.75   
246  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  34.10   
248  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  34.89   
356  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  25 m  35.12   
353  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  35.27   
10  293  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  35.29   
11  303  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  37.21   
12  276  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  37.58   
13  252  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  37.65   
14  281  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  38.26   
15  319  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  38.29   
16  286  Jørgensen Ronja  2005  A6    25 m  39.13   
17  265  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  39.15   
18  316  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  39.50   
19  336  Lassen Maya Böcher  2005  FARUM  0574AU  25 m  39.82   
20  314  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  40.03   
21  258  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  41.67   
22  279  Greve Naya Høi  2007  A6    25 m  41.98   
23  338  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  25 m  42.24   
24  342  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  42.33   
25  326  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  43.22   
26  274  Damgaard Luna  2006  A6    25 m  43.51   
27  264  Sommer Pernille  2004  FR.VÆRK  0486AI  25 m  44.33   
28  327  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  25 m  44.37   
29  260  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  44.78   
30  313  Franck Olivia  2005  HILLERØD    25 m  45.07   
31  290  Kristensen Marcela F.  2007  A6    25 m  45.52   
32  262  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m  45.57   
33  239  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  45.93   
34  335  Kragh Kirstine Tønder  2005  FARUM  0566AU  25 m  46.02   
35  317  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  46.27   
36  278  Frydendahl Lucca  2008  A6    25 m  47.46   
37  343  Sulsbrück Thilde  2005  FARUM  0554AU  25 m  48.20   
38  261  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  48.28   
39  238  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK    25 m  48.34   
40  271  Capito Mira  2007  A6    25 m  52.06   
41  263  Sommer Clarafrederikke  2007  FR.VÆRK    25 m  52.75   
42  337  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  52.92   
43  333  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m  52.98   
44  299  Nelander Sarah  2007  A6    25 m  56.14   
45  268  Bakbøl Anne-Sofie Griger  2007  A6    25 m  56.82   
46  272  Carelli Julie Nyrup  2007  A6    25 m  1:04.58   
47  275  Eg Kornelia  2008  A6    25 m  1:04.68   
48  308  Thejlman Lina  2008  A6    25 m  1:13.41   
49  285  Jørgensen Lærke V. P.  2007  A6    25 m     
50  302  Petersen Melanie Arentoft  2007  A6    25 m     
 
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
282  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  30.46   
358  Steenberg Boris  2002  FARUM  0215AE  25 m  31.11   
351  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  25 m  31.17   
242  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  31.61   
354  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  31.65   
289  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  32.00   
352  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  25 m  33.04   
355  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  33.65   
305  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  33.84   
10  277  From Mads Holger  2004  A6    50 m  34.47   
11  243  Drigsdahl Silas Folke  2004  FR.VÆRK  0429AI  25 m  34.78   
12  310  Tranum Noah  2004  A6    25 m  34.78   
13  237  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  37.78   
14  288  Kofoed Oliver  2005  A6    25 m  38.31   
15  301  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m  38.39   
16  254  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  39.54   
17  283  Jørgensen Andreas  2005  A6    25 m  39.98   
18  332  Kemp Andreas  2004  FARUM  0431AQ  25 m  40.60   
19  250  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VÆRK  0227AT  25 m  40.77   
20  334  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m  41.35   
21  325  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  42.62   
22  255  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m  43.75   
23  323  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  43.97   
24  329  Haugland Marius Severin  2006  FARUM  0629AA  25 m  44.25   
25  328  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  44.95   
26  311  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6    25 m  45.01   
27  284  Jørgensen Casper Gervin  2007  A6    25 m  45.53   
28  331  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  45.87   
29  287  Knudsen David  2007  A6    25 m  46.16   
30  269  Bjerrum Martin Kjettrup  2008  A6    25 m  46.39   
31  304  Rasmussen Jonas Tornow  2007  A6    25 m  47.11   
32  306  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6    25 m  48.12   
33  241  Degn Viktor  2005  FR.VÆRK    25 m  50.18   
34  340  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  50.43   
35  259  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  51.61   
36  324  Asskildt Kaare  2006  FARUM  0659AJ  25 m  56.01   
37  330  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  57.58   
38  339  Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m  58.09   
39  344  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM    25 m     
 
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
257  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:27.44   
245  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  1:27.50   
270  Brage Silja  2005  A6    25 m  1:28.76   
300  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  1:29.76   
265  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  1:29.81   
357  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  1:30.12   
303  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  1:32.17   
353  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  1:32.67   
249  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  50 m  1:35.29   
10  276  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  1:36.71   
11  293  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  1:36.89   
12  286  Jørgensen Ronja  2005  A6    25 m  1:41.14   
13  253  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  1:48.75   
14  266  Antvorskov Line L.  2007  A6  0734AA  25 m  1:56.26   
15  291  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m  1:57.07   
16  267  Asmussen Merle  2006  A6    25 m  2:04.88   
17  294  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  2:08.76   
18  240  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK    25 m  2:22.68   
19  271  Capito Mira  2007  A6    25 m     
20  274  Damgaard Luna  2006  A6    25 m     
21  275  Eg Kornelia  2008  A6    25 m     
22  280  Hansen Mille Frydenlund  2008  A6    25 m     
23  290  Kristensen Marcela F.  2007  A6    25 m     
24  295  Miolane Camille  2007  A6    25 m     
25  308  Thejlman Lina  2008  A6    25 m     
26  312  Aagreen Sabine Søgaard  2006  A6    25 m     
27  341  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m     
 
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
358  Steenberg Boris  2002  FARUM  0215AE  25 m  1:21.69   
354  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  1:22.24   
310  Tranum Noah  2004  A6    25 m  1:25.16   
289  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:25.36   
277  From Mads Holger  2004  A6    25 m  1:30.39   
301  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m  1:40.34   
311  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6    25 m  1:52.10   
237  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:53.93   
330  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  1:56.09   
10  284  Jørgensen Casper Gervin  2007  A6    25 m  2:02.25   
11  269  Bjerrum Martin Kjettrup  2008  A6    25 m     
12  287  Knudsen David  2007  A6    25 m     
13  306  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6    25 m     
14  352  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  25 m     
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
356  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  25 m  1:38.64   
307  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:41.72   
300  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  1:46.19   
322  Prescott Ellen  2005  HILLERØD    25 m  1:50.01   
319  Nissen Emma  2004  HILLERØD  0406AL  25 m  1:50.08   
341  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  1:50.51   
281  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  1:52.35   
318  Nannberg Andrea  2005  HILLERØD  0582AO  25 m  1:54.18   
258  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:58.55   
10  314  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  1:59.26   
11  327  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  25 m  2:00.07   
12  260  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  2:04.45   
13  267  Asmussen Merle  2006  A6    25 m  2:05.87   
14  316  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  2:07.76   
15  315  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD    25 m  2:10.01   
16  268  Bakbøl Anne-Sofie Griger  2007  A6    25 m  2:10.62   
17  292  Larsen Isabella  2005  A6    25 m  2:10.84   
18  261  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  2:13.04   
19  317  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  2:13.16   
20  239  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  2:18.26   
21  291  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m  2:25.26   
22  262  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m  2:26.19   
23  238  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK    25 m  2:27.20   
24  266  Antvorskov Line L.  2007  A6  0734AA  25 m     
25  272  Carelli Julie Nyrup  2007  A6    25 m     
26  278  Frydendahl Lucca  2008  A6    25 m     
27  299  Nelander Sarah  2007  A6    25 m     
28  333  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m     
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
309  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  1:28.27   
282  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  1:36.35   
351  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  25 m  1:38.77   
355  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  1:40.39   
305  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  1:47.83   
321  Nyvang Thorngreen Mikkel  2005  HILLERØD    25 m  1:50.01   
254  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:53.84   
329  Haugland Marius Severin  2006  FARUM  0629AA  25 m  1:59.05   
283  Jørgensen Andreas  2005  A6    25 m  2:00.10   
10  304  Rasmussen Jonas Tornow  2007  A6    25 m  2:01.76   
11  259  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  2:17.72   
12  325  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  2:23.30   
13  284  Jørgensen Casper Gervin  2007  A6    25 m  2:31.84   
14  288  Kofoed Oliver  2005  A6    25 m     
15  306  Svendsen Harald Rasmus  2007  A6    25 m     
16  334  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m     
 
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
357  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  40.87   
273  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  41.68   
270  Brage Silja  2005  A6    25 m  42.47   
265  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  43.08   
252  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  44.20   
276  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  46.58   
281  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  47.37   
341  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  48.83   
327  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  25 m  49.12   
10  326  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  49.24   
11  279  Greve Naya Høi  2007  A6    25 m  49.98   
12  315  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD    25 m  50.01   
13  318  Nannberg Andrea  2005  HILLERØD  0582AO  25 m  50.01   
14  338  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  25 m  50.11   
15  335  Kragh Kirstine Tønder  2005  FARUM  0566AU  25 m  51.26   
16  336  Lassen Maya Böcher  2005  FARUM  0574AU  25 m  51.65   
17  322  Prescott Ellen  2005  HILLERØD    25 m  52.30   
18  342  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  52.58   
19  239  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  52.66   
20  337  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  57.93   
21  333  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m  58.63   
22  294  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  59.61   
23  295  Miolane Camille  2007  A6    25 m  59.80   
24  343  Sulsbrück Thilde  2005  FARUM  0554AU  25 m  1:02.53   
25  280  Hansen Mille Frydenlund  2008  A6    25 m  1:03.29   
26  261  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  1:03.52   
27  240  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK    25 m  1:07.98   
28  263  Sommer Clarafrederikke  2007  FR.VÆRK    25 m  1:09.19   
29  275  Eg Kornelia  2008  A6    25 m     
30  285  Jørgensen Lærke V. P.  2007  A6    25 m     
31  302  Petersen Melanie Arentoft  2007  A6    25 m     
32  308  Thejlman Lina  2008  A6    25 m     
33  312  Aagreen Sabine Søgaard  2006  A6    25 m     
 
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
309  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  39.00   
277  From Mads Holger  2004  A6    25 m  41.49   
283  Jørgensen Andreas  2005  A6    25 m  48.58   
332  Kemp Andreas  2004  FARUM  0431AQ  25 m  49.76   
311  Uldall-Jessen Jacob  2007  A6    25 m  49.96   
331  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  51.17   
254  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  52.07   
334  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m  53.57   
328  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  53.70   
10  330  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  55.16   
11  323  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  55.71   
12  329  Haugland Marius Severin  2006  FARUM  0629AA  25 m  56.21   
13  325  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  57.13   
14  241  Degn Viktor  2005  FR.VÆRK    25 m  58.83   
15  255  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK  0515AH  25 m  59.69   
16  287  Knudsen David  2007  A6    25 m  1:00.67   
17  324  Asskildt Kaare  2006  FARUM  0659AJ  25 m  1:01.37   
18  340  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  1:03.52   
19  269  Bjerrum Martin Kjettrup  2008  A6    25 m  1:05.70   
20  320  Nyvang Thorngreen Joachim  2007  HILLERØD    25 m  1:08.01   
21  339  Nguyen Andy  2006  FARUM  0611AK  25 m  1:08.95   
22  250  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VÆRK  0227AT  25 m     
23  288  Kofoed Oliver  2005  A6    25 m     
24  304  Rasmussen Jonas Tornow  2007  A6    25 m     
25  344  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM    25 m     
 
Løb 9, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
273  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  2:40.08   
245  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK  0306AZ  25 m  2:40.17   
246  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  2:42.42   
249  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  2:48.18   
303  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  2:50.12   
292  Larsen Isabella  2005  A6    25 m  2:51.73   
307  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  2:54.88   
353  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  2:55.86   
248  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  2:57.37   
10  300  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  2:58.46   
11  257  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  3:04.19   
12  264  Sommer Pernille  2004  FR.VÆRK  0486AI  25 m  3:14.49   
13  293  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  3:14.73   
14  356  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  25 m  3:18.63   
15  252  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  3:19.12   
16  253  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  3:39.19   
17  267  Asmussen Merle  2006  A6    25 m  4:21.21   
18  294  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  4:29.08   
19  266  Antvorskov Line L.  2007  A6  0734AA  25 m     
20  268  Bakbøl Anne-Sofie Griger  2007  A6    25 m     
21  271  Capito Mira  2007  A6    25 m     
22  272  Carelli Julie Nyrup  2007  A6    25 m     
23  274  Damgaard Luna  2006  A6    25 m     
24  278  Frydendahl Lucca  2008  A6    25 m     
25  279  Greve Naya Høi  2007  A6    25 m     
26  280  Hansen Mille Frydenlund  2008  A6    25 m     
27  286  Jørgensen Ronja  2005  A6    25 m     
28  290  Kristensen Marcela F.  2007  A6    25 m     
29  291  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m     
30  295  Miolane Camille  2007  A6    25 m     
31  299  Nelander Sarah  2007  A6    25 m     
32  312  Aagreen Sabine Søgaard  2006  A6    25 m     
 
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
282  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  2:31.03   
354  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  2:31.95   
358  Steenberg Boris  2002  FARUM  0215AE  25 m  2:32.91   
309  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  2:40.05   
351  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  25 m  2:42.64   
243  Drigsdahl Silas Folke  2004  FR.VÆRK  0429AI  25 m  2:47.08   
352  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  25 m  2:49.69   
305  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  50 m  2:53.46   
310  Tranum Noah  2004  A6    25 m  2:54.01   
10  355  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  2:57.19   
11  301  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m  3:23.01   
12  237  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  3:29.28   
13  242  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m     
14  289  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m     
 
Løb 11, 4X50m Frisvømning Mix 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
244  Stålmix 1 Frederiksværk  2002  FR.VÆRK    25 m  2:10.00   
346  Farum Mix 2  2002  FARUM    25 m  2:11.00   
296  A6 Mix 1  2002  A6    25 m  2:12.00   
247  Stålmix 2 Frederiksværk  2003  FR.VÆRK    25 m  2:13.00   
345  Farum Mix 1  2002  FARUM    25 m  2:14.00   
347  Farum Mix 3  2002  FARUM    25 m  2:20.00   
348  Farum Mix 4  2002  FARUM    25 m  2:21.00   
297  A6 Mix 2  2002  A6    25 m  2:22.00   
251  Stålmix 3 Frederiksværk  2004  FR.VÆRK    25 m  2:23.00   
10  349  Farum Mix 5  2002  FARUM    25 m  2:30.00   
11  350  Farum Mix 6  2002  FARUM    25 m  2:31.00   
12  298  A6 Mix 3  2002  A6    25 m  2:32.00   
13  256  Stålmix 4 Frederiksværk  2005  FR.VÆRK    25 m  2:33.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  11 november 2016 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  21:52