Holdkap Finaler - Løb 11 
 
  Stævne navn  NS ministævne Farum    Udskriftsdato  14 november 2015   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  17:07   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  15 november 2015         
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 1 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
81  Hils4 Piger  Hillerød Svømmeklub  Olivia Cruse  2005   
        Emma Mølholm  2005  0514AM 
        Silje Lyse Legaard  2006  0638AD 
        Athena Haugsted Pihl  2006  0652AA 
 
127  Sigma Allerød 4  Sigma Swim Allerød  Ida Mogensen  2006  0676AC 
        Astrid Mulipola  2006   
        Noah Anker-Møller  2006  0605AB 
        Victor Bornemann  2004  0489AD 
 
165  Ag3 Birkerød Mix 4  Sigma Swim Birkerød  Olivia Ølshøj  2005  0546AE 
        Filippa Holm Lange  2006   
        Villads Arfelt  2004  0417AL 
        Mads Liechti  2004   
 
Farum Mix 4  Farum Svømmeklub  Andreas Velschow Malmolin  2005  0541AE 
        Teodor Roed Schøning  2005  0585AA 
        Karoline K. Larsen  2004  0484AJ 
        Malou Nielsen  2005  0524AF 
 
79  A6 Mix 4  A6  Julius Svarrer  2005   
        Tobias Lindhardt  2005  0567AA 
        Isabella Larsen  2005   
        Julie Larsen  2005  0584AB 
 
98  Fsk Mix Holdkap 2  Frederiksværk Svømmeklub  Asbjørn Aksel Hansen  2006   
        Andreas Østerlund  2005   
        Natasja Boesgaard  2007   
        Frida Karoline Ikkala  2005  0508AK 
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 2 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
80  A6 Mix 5  A6  SIF Bramm  2006   
        Ida Skov Kragh  2006   
        Emil Schmidt  2006  0695AA 
        Nicolai Christensen  2006  0671AA 
 
126  Sigma Allerød 3  Sigma Swim Allerød  Agnete Boelt  2006  0652AD 
        Laura Lind-Christensen  2006  0636AC 
        Theodor Wernberg Løvgren  2005  0509AB 
        Oliver Norvold  2005  0519AD 
 
164  Ag3 Birkerød Mix 3  Sigma Swim Birkerød  Astrid Rønn Olesen  2005  0504AB 
        Camilla Porsdal  2005  0592AB 
        Ben Hargreaves  2005  0597AA 
        Nicolaj Pedersen  2005  0537AA 
 
Farum Mix 3  Farum Svømmeklub  Simon Als-Nielsen  2003  0383AG 
        Mats Krüger  2004  0497AI 
        Emma Sahl Rasmussen  2004  0472AD 
        Naya Dige  2003  0352AP 
 
78  A6 Mix 3  A6  Maya Hauerberg Terp  2005  0564AA 
          NA   
        Mads Holger From  2004   
        Anders Kousgard Kortegaar  2004  0471AB 
 
128  Sigma Allerød 5  Sigma Swim Allerød  Mynte Ring  2007  0774AA 
        Anders Skriver Frandsen  2006   
        Isabella Christensen  2007  0714AB 
        Johannes Framke  2006   
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 3 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
97  Fsk Mix Holdkap  Frederiksværk Svømmeklub  Ida-Marie Nørgaard  2005  0596AG 
        Anine Munch Kofoed  2005  0576AK 
        Josefine Nielsen  2005  0564AI 
        Astrid Nørgaard  2007  0784AA 
 
125  Sigma Allerød 2  Sigma Swim Allerød  Mathilde Friis Autzen  2005  0514AG 
        Andrea Lindberg Vedøe  2006  0644AC 
        Malthe Funk Larsen  2005  0577AB 
        William Leander Agerskov  2004  0411AK 
 
163  Ag3 Birkerød Mix 2  Sigma Swim Birkerød  Nikoline R. Amstrup  2005  0594AE 
        Catrine Porsdal  2005  0536AA 
        William Ølshøj  2004  0415AC 
        Christian Røgind  2004  0457AA 
 
Farum Mix 2  Farum Svømmeklub  Alens Daugelis  2002  0275AJ 
        Malte Færgemann Lau  2001  0139AQ 
        Dagmar Boeck  2004  0458AM 
        Maya Ehlers Hansen  2004  0432AI 
 
77  A6 Mix 2  A6  Freja Møller  2004  0442AF 
        Isabel Lillebæk  2004   
        Emil Witzner Hansen  2004  0475AD 
        Mikkel Bjellekjær Jensen  2003   
 
Farum Mix 5  Farum Svømmeklub  Benjamin Hougaard  2003  0327AM 
        Emanuele Holm Ciampi  2006  0621AB 
        Line Thode Møller  2004  0424AU 
        Mille Korndal-Henriksen  2005  0538AG 
 
 
 
Løb 11 - 4X50m Frisvømning Mix, Finaler 
 
 
Heat 4 
Bane  Nr.  Navn  Klub  Tur  Navn  Født  Licens 
 
 
96  Fsk Devilmix3  Frederiksværk Svømmeklub  Alexander Asmussen  2004  0417AG 
        Silas Folke Drigsdahl  2004  0429AI 
        Amanda Christensen  2004  0452AN 
        Maja Hallberg Langkilde  2004  0498AL 
 
124  Sigma Allerød 1  Sigma Swim Allerød  Caroline Mathilde Bang  2006  0626AB 
        Caroline Bach Mindested  2005  0592AF 
        Magnus Løfquist  2005  0513AB 
        Sebastian Sand Gottlieb  2005  0511AD 
 
162  Ag3 Birkerød Mix 1  Sigma Swim Birkerød  Caroline Sofie Aagaard  2005  0526AE 
        Rosalie Viola Ryding  2005  0552AB 
        Jonathan Beck  2004  0497AA 
        Alexander Vergereau  2004  0447AA 
 
Farum Mix 1  Farum Svømmeklub  Johannes K. Larsen  2002  0257AE 
        Rasmus Thode Møller  2002  0281AR 
        Maja Damsgaard  2003  0372AP 
        Sarah Holm Clausen  2004  0486AG 
 
76  A6 Mix 1  A6  Nicolai Therkelsen  2003  0337AG 
        Rasmus Skarby Madsen  2003  0363AB 
        Christine Henriksen  2003  0376AM 
        Mathilda Hyldal Jung  2004  0414AM 
 
166  Ag3 Birkerød Mix 5  Sigma Swim Birkerød  Signe Østergaard Lilja  2006  0668AD 
        Marie Storch  2006   
        Mathias Dalhøj Paulsen  2006  0613AA 
        Tobias Rosengaard  2005  0511AB 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.04  Udskriftsdato  14 november 2015 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:07