Startliste Løb 1-11 
 
  Stævne navn  NS ministævne Farum    Udskriftsdato  14 november 2015   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  17:30   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  15 november 2015         
 
 
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
63  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  33.55   
58  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  34.08   
72  Lillebæk Isabel  2004  A6    25 m  34.28   
Damsgaard Maja  2003  FARUM  0372AP  25 m  34.53   
Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  25 m  34.74   
13  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  25 m  35.00   
150  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  36.66   
50  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  36.93   
11  Dige Naya  2003  FARUM  0352AP  25 m  37.14   
10  31  Jensen Maj  2003  FARUM    25 m  37.45   
11  109  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK    25 m  39.06   
12  113  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  39.36   
13  131  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m  39.62   
14  17  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  25 m  40.01   
15  22  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  40.02   
16  184  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  40.12   
17  38  Jensen Sofia Hamborg  2002  FARUM  0206AZ  25 m  40.19   
18  86  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  40.27   
19  32  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  40.43   
20  51  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  40.86   
21  121  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  42.24   
22  191  Ølshøj Olivia  2005  BIRKERØD  0546AE  25 m  42.41   
23  20  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  25 m  42.65   
24  101  Christensen Amanda  2004  FR.VÆRK  0452AN  25 m  43.00   
25  106  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  43.12   
26  117  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  43.83   
27  25  Bach Alberte  2004  FARUM  0486AR  25 m  44.06   
28  114  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  44.63   
29  118  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  44.92   
30  151  Mogensen Ida  2006  ALLERØD  0676AC  25 m  46.02   
31  149  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  46.38   
32  144  Lind-Christensen Laura  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  47.08   
33  122  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  48.68   
34  157  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  25 m  49.13   
35  139  Gottlieb Julie Sand  2007  ALLERØD    25 m  50.68   
36  197  Maxild Mona Ørum  2007  BIRKERØD  0778AA  25 m  50.75   
37  104  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  51.27   
38  195  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD    25 m  53.32   
39  188  Storch Marie  2006  BIRKERØD    25 m  55.81   
40  200  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  56.20   
41  43  Christens Laura Houmøller  2005  A6    25 m  56.43   
42  28  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM    25 m  58.08   
43  193  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  58.70   
44  40  Asmussen Merla  2006  A6    25 m  1:00.00   
45  48  Damgaard Luna  2006  A6    25 m  1:00.00   
46  60  Jensen Line A.  2007  A6    25 m  1:00.00   
47  68  Langsager Anna  2006  A6    25 m  1:00.00   
48  69  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m  1:00.00   
49  73  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  1:00.00   
50  83  Nelander Sarah  2007  A6    25 m  1:00.00   
51  198  Rasmussen Cecilie Kjær  2007  BIRKERØD    25 m  1:00.00   
52  135  Bornø Nanna Stampe  2007  ALLERØD    25 m  1:00.22   
53  146  Lund Solveig Heine  2007  ALLERØD  0794AA  25 m  1:02.82   
54  105  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  1:13.52   
55  100  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK    25 m  1:23.74   
56  156  Ring Mynte  2007  ALLERØD  0774AA  25 m     
57  26  Christiansen Caroline Liv  2003  FARUM  0376AT  25 m  39.23  SCR 
 
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
75  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  31.95   
18  Lau Malte Færgemann  2001  FARUM  0139AQ  25 m  32.50   
61  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  33.36   
14  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  25 m  33.50   
15  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  36.31   
24  Steenberg Boris  2002  FARUM  0215AE  25 m  37.07   
12  Enderslev Mikkel Toft  2001  FARUM  0169AS  25 m  37.83   
94  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  39.00   
30  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  25 m  39.01   
10  35  Schøning Teodor Roed  2005  FARUM  0585AA  25 m  40.43   
11  65  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  40.45   
12  140  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  40.97   
13  19  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  42.20   
14  147  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  42.82   
15  134  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  43.67   
16  190  Zachariasen Frej  2005  BIRKERØD  0513AC  25 m  45.32   
17  67  Lamprecht Frederik Luca  2006  A6    25 m  45.40   
18  99  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  45.94   
19  196  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  46.02   
20  129  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  47.07   
21  27  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  48.89   
22  33  Mortensen Tobias Eno  2005  FARUM    25 m  49.29   
23  130  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m  50.58   
24  194  Haaber Mads  2007  BIRKERØD  0707AA  25 m  51.28   
25  154  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  53.31   
26  29  Hansen Casper Schultz  2004  FARUM    25 m  53.91   
27  120  Klapp August Victor  2005  HILLERØD    25 m  57.91   
28  199  Reedtz-Runge Rasmus  2007  BIRKERØD    25 m  58.83   
29  103  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK    25 m  1:00.08   
30  201  Bareket Samuel Elias  2006  ALLERØD  0667AE  25 m  1:00.21   
31  137  Framke Johannes  2006  ALLERØD    25 m  1:04.03   
32  138  Frandsen Anders Skriver  2006  ALLERØD    25 m  1:07.90   
33  115  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK    25 m     
34  161  Yttesen August Winstrøm  2006  ALLERØD    25 m     
35  36  Wagner Rasmus Mørkeberg  2002  FARUM    25 m    SCR 
 
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Damsgaard Maja  2003  FARUM  0372AP  25 m  1:28.92   
82  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  1:29.11   
23  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m  1:30.48   
101  Christensen Amanda  2004  FR.VÆRK  0452AN  25 m  1:31.40   
Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  25 m  1:31.76   
44  Christensen Isabell  2003  A6  0382AN  25 m  1:32.17   
186  Ryding Rosalie Viola  2005  BIRKERØD  0552AB  25 m  1:35.15   
112  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:35.55   
183  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  25 m  1:38.70   
10  184  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:40.08   
11  152  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD    25 m  1:43.35   
12  22  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  1:44.01   
13  70  Larsen Isabella  2005  A6    25 m  1:44.76   
14  39  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  1:46.24   
15  20  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  25 m  1:47.46   
16  84  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  1:47.55   
17  59  Højborg Cathrine  2005  A6    25 m  1:48.03   
18  191  Ølshøj Olivia  2005  BIRKERØD  0546AE  25 m  1:48.49   
19  49  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  1:50.86   
20  53  Frydendahl Mille  2006  A6    25 m  1:52.09   
21  145  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m  1:53.84   
22  142  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m  1:55.25   
23  88  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6  0698AA  25 m  1:58.57   
24  54  Gahrn Signe  2005  A6    25 m  1:59.42   
25  57  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  2:00.24   
26  119  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  2:03.33   
27  123  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  2:03.79   
28  136  Christensen Isabella  2007  ALLERØD  0714AB  25 m  2:05.17   
29  64  Koefoed-Hansen Celine J.  2005  A6  0534AF  25 m  2:13.59   
30  139  Gottlieb Julie Sand  2007  ALLERØD    25 m  2:14.51   
31  146  Lund Solveig Heine  2007  ALLERØD  0794AA  25 m  2:25.00   
32  31  Jensen Maj  2003  FARUM    25 m     
33  32  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m     
34  158  Tuxen Sofie  2007  ALLERØD    25 m     
35  188  Storch Marie  2006  BIRKERØD    25 m     
36  26  Christiansen Caroline Liv  2003  FARUM  0376AT  25 m  2:02.46  SCR 
 
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
93  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:18.69   
16  Larsen Johannes K.  2002  FARUM  0257AE  25 m  1:21.02   
10  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  1:28.37   
89  Schmidt Emil  2006  A6  0695AA  25 m  1:32.26   
15  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  1:35.65   
180  Paulsen Mathias Dalhøj  2006  BIRKERØD  0613AA  25 m  1:38.07   
95  Tranum Noah  2004  A6    25 m  1:38.79   
90  Svarrer Julius  2005  A6    25 m  1:40.00   
35  Schøning Teodor Roed  2005  FARUM  0585AA  25 m  1:41.51   
10  45  Christensen Nicolai  2006  A6  0671AA  25 m  1:41.58   
11  102  Drigsdahl Silas Folke  2004  FR.VÆRK  0429AI  25 m  1:43.59   
12  143  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  25 m  1:44.83   
13  187  Røgind Christian  2004  BIRKERØD  0457AA  25 m  1:45.31   
14  74  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:46.05   
15  190  Zachariasen Frej  2005  BIRKERØD  0513AC  25 m  1:50.25   
16  85  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m  1:52.55   
17  41  Bjerrum Mikkel  2005  A6  0533AD  25 m  2:05.30   
18  141  Henriksen Oliver S.  2005  ALLERØD    25 m  2:07.93   
19  201  Bareket Samuel Elias  2006  ALLERØD  0667AE  25 m  2:34.71   
20  137  Framke Johannes  2006  ALLERØD    25 m  3:15.90   
21  12  Enderslev Mikkel Toft  2001  FARUM  0169AS  25 m     
22  18  Lau Malte Færgemann  2001  FARUM  0139AQ  25 m     
23  21  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  25 m     
24  30  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  25 m     
25  115  Østerlund Andreas  2005  FR.VÆRK    25 m     
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
58  Husum Clara Sass  2004  A6  0474AM  25 m  1:32.70   
50  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  1:34.34   
56  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  1:34.85   
Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  25 m  1:37.08   
72  Lillebæk Isabel  2004  A6    25 m  1:44.81   
112  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:45.66   
66  Kragh Ida Skov  2006  A6    25 m  1:45.79   
92  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:46.50   
17  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  25 m  1:47.27   
10  46  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  1:47.47   
11  13  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  25 m  1:48.37   
12  38  Jensen Sofia Hamborg  2002  FARUM  0206AZ  25 m  1:50.61   
13  71  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  1:51.23   
14  37  Bisgaard Sofie  2002  FARUM  0288BA  25 m  1:51.89   
15  168  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:52.99   
16  53  Frydendahl Mille  2006  A6    25 m  1:54.76   
17  108  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  1:58.61   
18  57  Hlynsdottir Eva  2005  A6  0596AF  25 m  1:58.65   
19  110  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  1:58.82   
20  113  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  25 m  1:59.15   
21  117  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  25 m  1:59.91   
22  167  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  2:00.00   
23  132  Bang Caroline Mathilde  2006  ALLERØD  0626AB  25 m  2:00.01   
24  42  Bramm Sif  2006  A6    25 m  2:03.04   
25  116  Cruse Olivia  2005  HILLERØD    25 m  2:04.89   
26  114  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  2:05.04   
27  88  Røpke Lærke Stenholt  2006  A6  0698AA  25 m  2:06.05   
28  34  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  2:06.17   
29  91  Tengstedt Freja Betak  2005  A6  0502AB  25 m  2:08.32   
30  119  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  2:12.21   
31  118  Kichhhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  2:16.25   
32  193  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  2:18.73   
33  111  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  2:18.74   
34  133  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  2:20.40   
35  195  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD    25 m  2:22.12   
36  43  Christens Laura Houmøller  2005  A6    25 m  2:22.84   
37  104  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  2:22.95   
38  160  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  2:23.42   
39  151  Mogensen Ida  2006  ALLERØD  0676AC  25 m  2:27.77   
40  59  Højborg Cathrine  2005  A6    25 m  2:28.17   
41  64  Koefoed-Hansen Celine J.  2005  A6  0534AF  25 m  2:28.49   
42  145  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m  2:29.93   
43  144  Lind-Christensen Laura  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  2:30.40   
44  49  Dietrichsen Anna  2006  A6  0694AB  25 m  2:32.66   
45  54  Gahrn Signe  2005  A6    25 m  2:40.83   
46  122  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  2:41.52   
47  159  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m  2:43.38   
48  200  Rosenbohm Røskva  2007  BIRKERØD  0772AA  25 m  2:44.46   
49  197  Maxild Mona Ørum  2007  BIRKERØD  0778AA  25 m  2:58.38   
50  11  Dige Naya  2003  FARUM  0352AP  25 m     
51  107  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m     
52  109  Laustsen Mathilde  2003  FR.VÆRK    25 m     
53  135  Bornø Nanna Stampe  2007  ALLERØD    25 m     
54  156  Ring Mynte  2007  ALLERØD  0774AA  25 m     
55  178  Lilja Signe Østergaard  2006  BIRKERØD  0668AD  25 m     
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
93  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:25.18   
75  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  25 m  1:39.31   
14  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  25 m  1:41.15   
65  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:43.94   
170  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  25 m  1:45.99   
182  Pedersen Sebastian  2005  BIRKERØD  0547AA  25 m  1:48.02   
185  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  1:49.90   
187  Røgind Christian  2004  BIRKERØD  0457AA  25 m  1:50.56   
19  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  1:53.37   
10  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m  1:53.64   
11  74  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:54.54   
12  171  Hargreaves Ben  2005  BIRKERØD  0597AA  25 m  1:55.13   
13  55  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  25 m  1:55.18   
14  62  Jensen Nicklas Plank  2004  A6    25 m  1:57.60   
15  176  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  1:58.82   
16  41  Bjerrum Mikkel  2005  A6  0533AD  25 m  2:00.48   
17  129  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  2:01.62   
18  87  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  2:03.12   
19  45  Christensen Nicolai  2006  A6  0671AA  25 m  2:03.63   
20  52  From Mads Holger  2004  A6    25 m  2:06.90   
21  90  Svarrer Julius  2005  A6    25 m  2:15.00   
22  47  Cruse Victor Enemark  2004  A6    25 m  2:18.32   
23  67  Lamprecht Frederik Luca  2006  A6    25 m  2:30.00   
24  85  Olsen Marco Stub  2004  A6    25 m  2:30.00   
25  120  Klapp August Victor  2005  HILLERØD    25 m  2:40.01   
26  153  Naver Kasper  2006  ALLERØD    25 m     
27  155  Norvold Oliver  2005  ALLERØD  0519AD  25 m     
 
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
23  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m  41.17   
167  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  45.08   
179  Olesen Astrid Rønn  2005  BIRKERØD  0504AB  25 m  46.65   
110  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  48.29   
106  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  48.52   
168  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  50.00   
186  Ryding Rosalie Viola  2005  BIRKERØD  0552AB  25 m  50.00   
123  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  51.22   
39  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  25 m  51.59   
10  34  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  51.97   
11  157  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  25 m  52.31   
12  51  From Frederikke Meisner  2004  A6  0418AM  25 m  53.32   
13  160  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  53.43   
14  37  Bisgaard Sofie  2002  FARUM  0288BA  25 m  54.27   
15  175  Lange Filippa Holm  2006  BIRKERØD    25 m  54.63   
16  159  Wanscher Asta Bundgaard  2006  ALLERØD  0668AA  25 m  55.82   
17  149  Markussen Karen  2007  ALLERØD  0704AA  25 m  55.94   
18  25  Bach Alberte  2004  FARUM  0486AR  25 m  56.53   
19  121  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  56.93   
20  107  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m  57.62   
21  40  Asmussen Merla  2006  A6    25 m  1:00.00   
22  48  Damgaard Luna  2006  A6    25 m  1:00.00   
23  60  Jensen Line A.  2007  A6    25 m  1:00.00   
24  68  Langsager Anna  2006  A6    25 m  1:00.00   
25  73  Lindhardt Cecilie  2007  A6    25 m  1:00.00   
26  83  Nelander Sarah  2007  A6    25 m  1:00.00   
27  116  Cruse Olivia  2005  HILLERØD    25 m  1:00.01   
28  178  Lilja Signe Østergaard  2006  BIRKERØD  0668AD  25 m  1:01.18   
29  69  Larsen Anna Merl  2006  A6    25 m  1:04.33   
30  198  Rasmussen Cecilie Kjær  2007  BIRKERØD    25 m  1:11.20   
31  105  Jesse Melani  2008  FR.VÆRK  0804AA  25 m  1:13.36   
32  100  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK    25 m  1:15.12   
33  28  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM    25 m     
34  111  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m     
35  136  Christensen Isabella  2007  ALLERØD  0714AB  25 m     
36  142  Larsen Linnea Funk  2007  ALLERØD  0792AA  25 m     
37  158  Tuxen Sofie  2007  ALLERØD    25 m     
 
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
189  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  31.40   
61  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6    25 m  42.13   
192  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  42.23   
171  Hargreaves Ben  2005  BIRKERØD  0597AA  25 m  42.92   
181  Pedersen Nicolaj  2005  BIRKERØD  0537AA  25 m  44.80   
174  Jørgensen Thomas  2005  BIRKERØD  0543AB  25 m  46.35   
177  Liechti Mads  2004  BIRKERØD    25 m  50.00   
169  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  50.05   
102  Drigsdahl Silas Folke  2004  FR.VÆRK  0429AI  25 m  51.09   
10  176  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  51.73   
11  196  Kaltoft Hector  2006  BIRKERØD  0627AC  25 m  56.43   
12  47  Cruse Victor Enemark  2004  A6    25 m  57.79   
13  172  Heunicke Aksel  2005  BIRKERØD  0531AD  25 m  1:00.38   
14  194  Haaber Mads  2007  BIRKERØD  0707AA  25 m  1:05.16   
15  27  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  1:06.13   
16  99  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:09.87   
17  199  Reedtz-Runge Rasmus  2007  BIRKERØD    25 m  1:14.18   
18  24  Steenberg Boris  2002  FARUM  0215AE  25 m     
19  29  Hansen Casper Schultz  2004  FARUM    25 m     
20  33  Mortensen Tobias Eno  2005  FARUM    25 m     
21  103  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK    25 m     
22  130  Anker-Møller Noah  2006  ALLERØD  0605AB  25 m     
23  138  Frandsen Anders Skriver  2006  ALLERØD    25 m     
24  141  Henriksen Oliver S.  2005  ALLERØD    25 m     
25  148  Løvgren Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m     
26  153  Naver Kasper  2006  ALLERØD    25 m     
27  161  Yttesen August Winstrøm  2006  ALLERØD    25 m     
28  173  Jensen Tobias Stenderup  2005  BIRKERØD  0569AC  25 m  43.61  SCR 
29  36  Wagner Rasmus Mørkeberg  2002  FARUM    25 m    SCR 
 
Løb 9, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
82  Møller Freja  2004  A6  0442AF  25 m  2:43.49   
56  Henriksen Christine  2003  A6  0376AM  25 m  2:47.49   
46  Colley Matilda  2003  A6  0344AG  25 m  2:50.08   
63  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  2:52.81   
44  Christensen Isabell  2003  A6  0382AN  25 m  2:58.56   
92  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  3:04.62   
131  Autzen Mathilde Friis  2005  ALLERØD  0514AG  25 m  3:11.01   
42  Bramm Sif  2006  A6    25 m  3:12.27   
86  Rasmussen Annika Toft  2004  A6  0414AL  25 m  3:12.88   
10  108  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  3:14.70   
11  179  Olesen Astrid Rønn  2005  BIRKERØD  0504AB  25 m  3:16.94   
12  66  Kragh Ida Skov  2006  A6    25 m  3:17.47   
13  183  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  25 m  3:28.57   
14  71  Larsen Julie  2005  A6  0584AB  25 m  3:29.97   
15  150  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  3:31.97   
16  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  25 m  3:32.30   
17  70  Larsen Isabella  2005  A6    25 m  3:35.49   
18  84  Nilsson Emily Schile  2005  A6    25 m  3:39.84   
19  175  Lange Filippa Holm  2006  BIRKERØD    25 m  3:45.00   
20  91  Tengstedt Freja Betak  2005  A6  0502AB  25 m  3:47.00   
21  133  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  3:47.48   
22  132  Bang Caroline Mathilde  2006  ALLERØD  0626AB  25 m     
23  152  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD    25 m     
 
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
10  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  2:39.93   
16  Larsen Johannes K.  2002  FARUM  0257AE  25 m  2:40.21   
21  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  25 m  2:42.73   
170  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  25 m  2:43.06   
189  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  2:47.09   
192  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  2:51.41   
89  Schmidt Emil  2006  A6  0695AA  25 m  2:59.47   
55  Hansen Emil Witzner  2004  A6  0475AD  25 m  3:01.02   
181  Pedersen Nicolaj  2005  BIRKERØD  0537AA  25 m  3:03.61   
10  94  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  25 m  3:06.71   
11  87  Røpke Emil Stenholt  2004  A6  0429AA  25 m  3:07.55   
12  52  From Mads Holger  2004  A6    25 m  3:11.67   
13  182  Pedersen Sebastian  2005  BIRKERØD  0547AA  25 m  3:17.00   
14  180  Paulsen Mathias Dalhøj  2006  BIRKERØD  0613AA  25 m  3:18.44   
15  62  Jensen Nicklas Plank  2004  A6    25 m  3:19.83   
16  95  Tranum Noah  2004  A6    25 m  3:20.81   
17  148  Løvgren Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  3:22.29   
18  185  Rosengaard Tobias  2005  BIRKERØD  0511AB  25 m  3:22.86   
19  140  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  3:24.23   
20  169  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  3:24.61   
21  174  Jørgensen Thomas  2005  BIRKERØD  0543AB  25 m  3:25.78   
22  177  Liechti Mads  2004  BIRKERØD    25 m  3:30.00   
23  143  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  25 m  3:33.02   
24  172  Heunicke Aksel  2005  BIRKERØD  0531AD  25 m  3:59.06   
25  134  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m  4:06.20   
26  155  Norvold Oliver  2005  ALLERØD  0519AD  25 m  4:06.85   
27  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m     
28  147  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m     
29  154  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m     
30  173  Jensen Tobias Stenderup  2005  BIRKERØD  0569AC  25 m  3:17.10  SCR 
 
Løb 11, 4X50m Frisvømning Mix 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
162  Ag3 Birkerød Mix 1  2004  BIRKERØD    25 m  2:11.00   
Farum Mix 1  2001  FARUM    25 m  2:12.00   
124  Sigma Allerød 1  ALLERØD    25 m  2:13.00   
76  A6 Mix 1  A6    25 m  2:14.00   
96  Fsk Devilmix3  2004  FR.VÆRK    25 m  2:15.00   
166  Ag3 Birkerød Mix 5  2004  BIRKERØD    25 m  2:16.00   
163  Ag3 Birkerød Mix 2  2004  BIRKERØD    25 m  2:21.00   
Farum Mix 2  2001  FARUM    25 m  2:22.00   
125  Sigma Allerød 2  ALLERØD    25 m  2:23.00   
10  77  A6 Mix 2  A6    25 m  2:24.00   
11  97  Fsk Mix Holdkap  2005  FR.VÆRK    25 m  2:25.00   
12  Farum Mix 5  2001  FARUM    25 m  2:26.00   
13  164  Ag3 Birkerød Mix 3  2004  BIRKERØD    25 m  2:31.00   
14  Farum Mix 3  2001  FARUM    25 m  2:32.00   
15  126  Sigma Allerød 3  ALLERØD    25 m  2:33.00   
16  78  A6 Mix 3  A6    25 m  2:34.00   
17  80  A6 Mix 5  A6    25 m  2:35.00   
18  128  Sigma Allerød 5  ALLERØD    25 m  2:36.00   
19  165  Ag3 Birkerød Mix 4  2004  BIRKERØD    25 m  2:41.00   
20  Farum Mix 4  2001  FARUM    25 m  2:42.00   
21  127  Sigma Allerød 4  ALLERØD    25 m  2:43.00   
22  79  A6 Mix 4  A6    25 m  2:44.00   
23  81  Hils4 Piger  HILLERØD    25 m  2:45.00   
24  98  Fsk Mix Holdkap 2  2005  FR.VÆRK    25 m  2:46.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.04  Udskriftsdato  14 november 2015 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:30