Resultat Total - Med point uden mellemtider 
 
  Stśvne navn  Klubmesterskaber 2014    Udskriftsdato  24 februar 2015   
  Stśvne by  Farum    Udskriftstidspunkt  13:37   
  ArrangÝr  Farum SvÝmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  22 februar 2015         
 
 
LÝb 1, 400m FrisvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Mia KrŁger  2002    340          5:35.89   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 2, 400m FrisvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    452          4:36.52   
  Farum SvÝmmeklub                   
Scott Steenberg  2000    296          5:18.24   
  Farum SvÝmmeklub                   
David Cano Rosenvold  2001    192          6:07.78   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 3, 50m BrystsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Sarah Sejr Aagaard  2000    409          38.79   
  Farum SvÝmmeklub                   
Carolina Sahl Rasmussen  2001    392          39.34   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emma Eistrup Crow  2002    254          45.47   
  Farum SvÝmmeklub                   
Dagmar Boeck  2004    248          45.78   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sofia Hamborg Jensen  2002    160          52.98   
  Farum SvÝmmeklub                   
Karoline K. Larsen  2004    141          55.32   
  Farum SvÝmmeklub                   
Cecilie Daugaard Georgi  2004    116          58.93   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mathilde RÝmer  2006    113          59.47   
  Farum SvÝmmeklub                   
Caroline Liv Christiansen  2003    98          1:02.41   
  Farum SvÝmmeklub                   
10  Line Thode MÝller  2004    80          1:06.73   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sofie Bisgaard  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mille Korndal-Henriksen  2005              DSQ  crawl i start 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 4, 50m BrystsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    684          28.65   
  Farum SvÝmmeklub                   
Philip Greve  1998    636          29.36   
  Farum SvÝmmeklub                   
Lasse Kriegel Skovrup  1998    503          31.74   
  Farum SvÝmmeklub                   
Marcus Olesen  1995    479          32.26   
  Farum SvÝmmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    374          35.02   
  Farum SvÝmmeklub                   
Christian Ong Hansen  2001    243          40.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
Jacob Velschow Malmolin  2002    215          42.13   
  Farum SvÝmmeklub                   
Alens Daugelis  2002    161          46.35   
  Farum SvÝmmeklub                   
Rasmus Thode MÝller  2002    150          47.47   
  Farum SvÝmmeklub                   
10  Andreas Velschow Malmolin  2005    99          54.57   
  Farum SvÝmmeklub                   
11  Marius Severin Haugland  2006    66          1:02.31   
  Farum SvÝmmeklub                   
12  Visagan Sureshkumar  2002    61          1:04.02   
  Farum SvÝmmeklub                   
13  Emanuele Holm Ciampi  2006    35          1:16.69   
  Farum SvÝmmeklub                   
Gabriel Hjort Lykke  2003              56.80  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 5, 200m RygsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    499          2:31.28   
  Farum SvÝmmeklub                   
Kathrine Pii Frederiksen  2000    429          2:39.10   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emma Sahl Rasmussen  2004    212          3:21.08   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    553          59.03   
  Farum SvÝmmeklub                   
Anders Christian Damgaard  2000    228          1:19.31   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 13, 50m RygsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Annelouise Dolleris  1995    551          31.33   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sara Krell Refn  1999    483          32.74   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emma Eistrup Crow  2002    242          41.19   
  Farum SvÝmmeklub                   
Maja Damsgaard  2003    230          41.93   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sofia Hamborg Jensen  2002    112          53.23   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mille Korndal-Henriksen  2005    101          55.07   
  Farum SvÝmmeklub                   
Cecilie Daugaard Georgi  2004    93          56.71   
  Farum SvÝmmeklub                   
Luna Wilsborg  2005    81          59.37   
  Farum SvÝmmeklub                   
Line Thode MÝller  2004    69          1:02.64   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sofie Bisgaard  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 14, 50m RygsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Mads JÝrner  1998    509          28.30   
  Farum SvÝmmeklub                   
Malthe Letting  2001    347          32.16   
  Farum SvÝmmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    282          34.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
Viktor NysÝe Rehling  2001    223          37.24   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mikkel Toft Enderslev  2001    94          49.66   
  Farum SvÝmmeklub                   
Gabriel Hjort Lykke  2003    63          56.59   
  Farum SvÝmmeklub                   
Visagan Sureshkumar  2002    62          57.11   
  Farum SvÝmmeklub                   
Marius Severin Haugland  2006              1:07.58  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
Mats KrŁger  2004              57.41  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
Boris Steenberg  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mathias M. Christiansen  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 15, 200m BrystsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Sophia Winther  2001    257          3:31.39   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emma Eistrup Crow  2002    220          3:42.72   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 16, 200m BrystsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Lasse Kriegel Skovrup  1998    498          2:32.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
Simon Als-Nielsen  2003    148          3:47.80   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 17, 100m FrisvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Emilie Buurgaard Westh  1999    583          1:01.03   
  Farum SvÝmmeklub                   
Anne Sofie Gadfelt  1999    512          1:03.75   
  Farum SvÝmmeklub                   
Stine Saaby Schmidt  2002    496          1:04.43   
  Farum SvÝmmeklub                   
Naja IshÝj Nielsen  1996    494          1:04.49   
  Farum SvÝmmeklub                   
Carolina Sahl Rasmussen  2001    400          1:09.19   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mia KrŁger  2002    367          1:11.20   
  Farum SvÝmmeklub                   
Maja Damsgaard  2003    243          1:21.74   
  Farum SvÝmmeklub                   
Maya Ehlers Hansen  2004    198          1:27.39   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 18, 100m FrisvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Scott Steenberg  2000    316          1:05.97   
  Farum SvÝmmeklub                   
Frederik JÝrgensen  2003    215          1:14.95   
  Farum SvÝmmeklub                   
Alens Daugelis  2002    202          1:16.47   
  Farum SvÝmmeklub                   
David Cano Rosenvold  2001    187          1:18.57   
  Farum SvÝmmeklub                   
Malte Fśrgemann Lau  2001    182          1:19.29   
  Farum SvÝmmeklub                   
Rasmus Thode MÝller  2002    144          1:25.67   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mats KrŁger  2004    114          1:32.61   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mikkel Toft Enderslev  2001    109          1:33.80   
  Farum SvÝmmeklub                   
Andreas Velschow Malmolin  2005              1:46.21  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
Jacob Velschow Malmolin  2002              1:18.53  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
Visagan Sureshkumar  2002              1:56.92  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
Boris Steenberg  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 19, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Emilie Buurgaard Westh  1999    524          1:11.25   
  Farum SvÝmmeklub                   
Simone JÝrgensen  1999    431          1:16.01   
  Farum SvÝmmeklub                   
Clara Marott Schelde  2000    429          1:16.16   
  Farum SvÝmmeklub                   
Stine Saaby Schmidt  2002    405          1:17.62   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emma Sahl Rasmussen  2004    217          1:35.51   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 20, 100m Medley Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    685          57.51   
  Farum SvÝmmeklub                   
Daniel Christian  1998    649          58.55   
  Farum SvÝmmeklub                   
Philip Greve  1998    613          59.69   
  Farum SvÝmmeklub                   
Thomas Bech  1998    497          1:03.99   
  Farum SvÝmmeklub                   
Christian Ong Hansen  2001    299          1:15.83   
  Farum SvÝmmeklub                   
Malte Fśrgemann Lau  2001    178          1:30.14   
  Farum SvÝmmeklub                   
Simon Als-Nielsen  2003              DSQ  Afslut ryg pŚ mave 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 21, 200m Butterfly Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Sarah Sejr Aagaard  2000    394          2:44.69   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 22, 200m Butterfly Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Anders Christian Damgaard  2000    212          3:02.00   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 23, 100m RygsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Annelouise Dolleris  1995    515          1:08.90   
  Farum SvÝmmeklub                   
Maya Ehlers Hansen  2004    180          1:37.67   
  Farum SvÝmmeklub                   
Karoline K. Larsen  2004    172          1:39.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sara Krell Refn  1999              DSQ  2 sśt badetÝj u. lÝb 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 24, 100m RygsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Viktor NysÝe Rehling  2001    233          1:19.51   
  Farum SvÝmmeklub                   
Johannes K. Larsen  2002    220          1:21.02   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 25, 200m FrisvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Kathrine Pii Frederiksen  2000    464          2:23.55   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 26, 200m FrisvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    631          1:55.80   
  Farum SvÝmmeklub                   
David Cano Rosenvold  2001    193          2:51.71   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 27, 100m BrystsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Dagmar Boeck  2004    206          1:45.56   
  Farum SvÝmmeklub                   
Caroline Liv Christiansen  2003    88          2:20.05   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 28, 100m BrystsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    671          1:03.52   
  Farum SvÝmmeklub                   
Philip Greve  1998    613          1:05.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
Marcus Olesen  1995    475          1:11.27   
  Farum SvÝmmeklub                   
Anders Christian Damgaard  2000    250          1:28.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
Jacob Velschow Malmolin  2002    212          1:33.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
Andreas Velschow Malmolin  2005    91          2:03.26   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Clara Marott Schelde  2000    432          32.23   
  Farum SvÝmmeklub                   
Simone JÝrgensen  1999    388          33.41  OD1 
  Farum SvÝmmeklub                   
Sarah Sejr Aagaard  2000    388          33.41  OD2 
  Farum SvÝmmeklub                   
Naja IshÝj Nielsen  1996    353          34.49   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sophia Winther  2001    141          46.75   
  Farum SvÝmmeklub                   
Maya Ehlers Hansen  2004              DSQ  Tyvstart 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 30, 50m Butterfly Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Marcus Olesen  1995    617          25.60   
  Farum SvÝmmeklub                   
Thomas Bech  1998    500          27.46   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mads JÝrner  1998    484          27.76   
  Farum SvÝmmeklub                   
Johannes K. Larsen  2002    180          38.56   
  Farum SvÝmmeklub                   
Alens Daugelis  2002    148          41.16   
  Farum SvÝmmeklub                   
Magnus Grundesen  1998              DSQ  Crawlben (Extra) 
  Farum SvÝmmeklub                   
Malte Fśrgemann Lau  2001              DSQ  Tyvstart 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 31, 200m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Mia KrŁger  2002    324          2:59.24   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 32, 200m Medley Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Lasse Kriegel Skovrup  1998    515          2:16.74   
  Farum SvÝmmeklub                   
Malthe Letting  2001    389          2:30.07   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 35, 50m FrisvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Annelouise Dolleris  1995    578          27.89   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emilie Buurgaard Westh  1999    537          28.58   
  Farum SvÝmmeklub                   
Stine Saaby Schmidt  2002    519          28.91   
  Farum SvÝmmeklub                   
Anne Sofie Gadfelt  1999    495          29.37   
  Farum SvÝmmeklub                   
Clara Marott Schelde  2000    478          29.72   
  Farum SvÝmmeklub                   
Naja IshÝj Nielsen  1996    466          29.97   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sara Krell Refn  1999    442          30.50   
  Farum SvÝmmeklub                   
Simone JÝrgensen  1999    426          30.87   
  Farum SvÝmmeklub                   
Kathrine Pii Frederiksen  2000    421          30.99   
  Farum SvÝmmeklub                   
10  Carolina Sahl Rasmussen  2001    381          32.04   
  Farum SvÝmmeklub                   
11  Maja Damsgaard  2003    272          35.86   
  Farum SvÝmmeklub                   
12  Dagmar Boeck  2004    264          36.22   
  Farum SvÝmmeklub                   
13  Emma Sahl Rasmussen  2004    244          37.15   
  Farum SvÝmmeklub                   
14  Sophia Winther  2001    224          38.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
15  Karoline K. Larsen  2004    176          41.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
16  Sofia Hamborg Jensen  2002    170          41.90   
  Farum SvÝmmeklub                   
17  Mille Korndal-Henriksen  2005    145          44.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
18  Cecilie Daugaard Georgi  2004    132          45.53   
  Farum SvÝmmeklub                   
19  Caroline Liv Christiansen  2003    106          49.08   
  Farum SvÝmmeklub                   
20  Mathilde RÝmer  2006    76          54.72   
  Farum SvÝmmeklub                   
21  Line Thode MÝller  2004    70          56.34   
  Farum SvÝmmeklub                   
22  Luna Wilsborg  2005    59          59.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sofie Bisgaard  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 36, 50m FrisvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Thomas Bech  1998    520          25.24   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mads JÝrner  1998    513          25.35   
  Farum SvÝmmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    410          27.31   
  Farum SvÝmmeklub                   
Christian Ong Hansen  2001    306          30.10   
  Farum SvÝmmeklub                   
Scott Steenberg  2000    304          30.16   
  Farum SvÝmmeklub                   
Viktor NysÝe Rehling  2001    281          30.97   
  Farum SvÝmmeklub                   
Frederik JÝrgensen  2003    222          33.50   
  Farum SvÝmmeklub                   
Jacob Velschow Malmolin  2002    192          35.15   
  Farum SvÝmmeklub                   
Rasmus Thode MÝller  2002    167          36.80   
  Farum SvÝmmeklub                   
10  Mikkel Toft Enderslev  2001    131          39.96   
  Farum SvÝmmeklub                   
11  Mats KrŁger  2004    119          41.24   
  Farum SvÝmmeklub                   
12  Gabriel Hjort Lykke  2003    82          46.59   
  Farum SvÝmmeklub                   
13  Emanuele Holm Ciampi  2006    57          52.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
14  Marius Severin Haugland  2006    52          54.07   
  Farum SvÝmmeklub                   
Andreas Velschow Malmolin  2005              45.77  EXTRA 
  Farum SvÝmmeklub                   
Boris Steenberg  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mathias M. Christiansen  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Johannes K. Larsen  2002              DSQ  Tyvstart 
  Farum SvÝmmeklub                   
Visagan Sureshkumar  2002              DSQ  Tyvstart 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 37, 25m Streamline Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Annelouise Dolleris  1995              14.57   
  Farum SvÝmmeklub                   
Stine Saaby Schmidt  2002              14.79   
  Farum SvÝmmeklub                   
Anne Sofie Gadfelt  1999              15.13   
  Farum SvÝmmeklub                   
Kathrine Pii Frederiksen  2000              15.49   
  Farum SvÝmmeklub                   
Emilie Buurgaard Westh  1999              15.78   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sara Krell Refn  1999              15.80   
  Farum SvÝmmeklub                   
Carolina Sahl Rasmussen  2001              15.96   
  Farum SvÝmmeklub                   
Simone JÝrgensen  1999              16.95   
  Farum SvÝmmeklub                   
Naja IshÝj Nielsen  1996              17.12   
  Farum SvÝmmeklub                   
10  Sarah Sejr Aagaard  2000              17.69   
  Farum SvÝmmeklub                   
11  Clara Marott Schelde  2000              18.33   
  Farum SvÝmmeklub                   
12  Maja Damsgaard  2003              20.69   
  Farum SvÝmmeklub                   
13  Mia KrŁger  2002              21.36   
  Farum SvÝmmeklub                   
14  Emma Eistrup Crow  2002              23.56   
  Farum SvÝmmeklub                   
15  Maya Ehlers Hansen  2004              24.15   
  Farum SvÝmmeklub                   
16  Karoline K. Larsen  2004              24.44   
  Farum SvÝmmeklub                   
17  Emma Sahl Rasmussen  2004              25.29   
  Farum SvÝmmeklub                   
18  Mille Korndal-Henriksen  2005              27.28   
  Farum SvÝmmeklub                   
19  Sophia Winther  2001              28.39   
  Farum SvÝmmeklub                   
20  Caroline Liv Christiansen  2003              32.31   
  Farum SvÝmmeklub                   
21  Sofia Hamborg Jensen  2002              33.72   
  Farum SvÝmmeklub                   
22  Line Thode MÝller  2004              34.49   
  Farum SvÝmmeklub                   
23  Luna Wilsborg  2005              42.75   
  Farum SvÝmmeklub                   
24  Dagmar Boeck  2004              54.00   
  Farum SvÝmmeklub                   
25  Mathilde RÝmer  2006              55.00   
  Farum SvÝmmeklub                   
Cecilie Daugaard Georgi  2004              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sofie Bisgaard  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
 
LÝb 38, 25m Streamline Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA          OpnŚet  Status 
  Klub                   











 
Kevin Witt Christensen  1995              11.93   
  Farum SvÝmmeklub                   
Marcus Olesen  1995              12.07   
  Farum SvÝmmeklub                   
Thomas Bech  1998              12.74   
  Farum SvÝmmeklub                   
Daniel Christian  1998              12.90   
  Farum SvÝmmeklub                   
Lasse Kriegel Skovrup  1998              13.27   
  Farum SvÝmmeklub                   
Philip Greve  1998              13.27   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mads JÝrner  1998              13.37   
  Farum SvÝmmeklub                   
Niklas Hedegaard  1990              13.47   
  Farum SvÝmmeklub                   
Sebastian Langhorn  1998              13.63   
  Farum SvÝmmeklub                   
10  Malthe Letting  2001              14.51   
  Farum SvÝmmeklub                   
11  Christian Ong Hansen  2001              15.45   
  Farum SvÝmmeklub                   
12  Scott Steenberg  2000              17.83   
  Farum SvÝmmeklub                   
13  Magnus Grundesen  1998              18.79   
  Farum SvÝmmeklub                   
14  Anders Christian Damgaard  2000              19.05   
  Farum SvÝmmeklub                   
15  Viktor NysÝe Rehling  2001              19.29   
  Farum SvÝmmeklub                   
16  Johannes K. Larsen  2002              19.43   
  Farum SvÝmmeklub                   
17  Frederik JÝrgensen  2003              20.21   
  Farum SvÝmmeklub                   
18  Malte Fśrgemann Lau  2001              20.87   
  Farum SvÝmmeklub                   
19  Jacob Velschow Malmolin  2002              22.66   
  Farum SvÝmmeklub                   
20  David Cano Rosenvold  2001              23.32   
  Farum SvÝmmeklub                   
21  Alens Daugelis  2002              24.02   
  Farum SvÝmmeklub                   
22  Mikkel Toft Enderslev  2001              24.23   
  Farum SvÝmmeklub                   
23  Simon Als-Nielsen  2003              26.18   
  Farum SvÝmmeklub                   
24  Mats KrŁger  2004              27.62   
  Farum SvÝmmeklub                   
25  Andreas Velschow Malmolin  2005              31.19   
  Farum SvÝmmeklub                   
26  Gabriel Hjort Lykke  2003              31.24   
  Farum SvÝmmeklub                   
27  Marius Severin Haugland  2006              37.86   
  Farum SvÝmmeklub                   
28  Emanuele Holm Ciampi  2006              40.14   
  Farum SvÝmmeklub                   
Boris Steenberg  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Mathias M. Christiansen  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Visagan Sureshkumar  2002              DNS   
  Farum SvÝmmeklub                   
Rasmus Thode MÝller  2002              DSQ  Tyvstart 
  Farum SvÝmmeklub                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.23.02  Udskriftsdato  24 februar 2015 
Licens til Farum SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  13:37