Resultat Total - Pr. aldersgruppe med point uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Klubmesterskaber 2013    Udskriftsdato  02 februar 2014   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  22:02   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  02 februar 2014         
 
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maria Bastiansen  1995    621          4:35.25   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 1, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    515          4:52.97   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    598          4:11.81   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    353          5:00.05   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Cecilie Lagerbon Olsson  1991    401          39.05   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sarah Sejr Aagaard  2000    354          40.71   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    202          49.08   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2001    186          50.40   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maja Damsgaard  2003    136          55.95   
  Farum Svømmeklub                   
Sara Pedersen  2003    102          1:01.52   
  Farum Svømmeklub                   
Naya Dige  2003    60          1:13.52   
  Farum Svømmeklub                   
Caroline Liv Christiansen  2003    57          1:14.68   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Andrea Eva Moresco  2004    85          1:05.38   
  Farum Svømmeklub                   
Karoline K. Larsen  2004    65          1:11.59   
  Farum Svømmeklub                   
Maya Ehlers Hansen  2004    61          1:12.84   
  Farum Svømmeklub                   
Nana Kjeldsen  2004    58          1:14.38   
  Farum Svømmeklub                   
Mille Korndal-Henriksen  2005    45          1:20.39   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    611          29.75   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Bastiansen  1993    445          33.07   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Thomas Bech  1998    432          33.39   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998              DSQ  fødder vender ej uda 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
David Cano Rosenvold  2001    81          58.18   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jacob Velschow Malmolin  2002    123          50.64   
  Farum Svømmeklub                   
Simon Als-Nielsen  2003    107          53.09   
  Farum Svømmeklub                   
Ethan Rollason  2003    104          53.53   
  Farum Svømmeklub                   
Marius Severin Haugland  2006    48          1:09.40   
  Farum Svømmeklub                   
Emanuele Holm Ciampi  2006    28          1:22.34   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kathrine Pii Frederiksen  2000    431          2:38.80   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sebastian Langhorn  1998    531          59.85   
  Farum Svømmeklub                   
Philip Greve  1998    434          1:04.00   
  Farum Svømmeklub                   
Daniel Christian  1998              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 11, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Simone Jørgensen  1999    392          10:57.23   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 11, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kathrine Pii Frederiksen  2000    336          11:31.72   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996    501          32.34   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sara Krell Refn  1999    477          32.88   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Aparjita Michaelsen  2001    224          42.26   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    195          44.25   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Stine Saaby Schmidt  2002    350          36.45   
  Farum Svømmeklub                   
Maja Damsgaard  2003    133          50.31   
  Farum Svømmeklub                   
Caroline Liv Christiansen  2003    56          1:07.07   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emma Sahl Rasmussen  2004    151          48.22   
  Farum Svømmeklub                   
Karoline K. Larsen  2004    118          52.37   
  Farum Svømmeklub                   
Andrea Eva Moresco  2004    84          58.49   
  Farum Svømmeklub                   
Amalie Dahl Pedersen  2004    70          1:02.21   
  Farum Svømmeklub                   
Mille Egelund Kristensen  2005    66          1:03.53   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kevin Witt Christensen  1995    584          27.04   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Sune Rasmussen  1990    413          30.34   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Jørner  1998    479          28.89   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Sejr Aagaard  1998    416          30.27   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    265          35.18   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Søndergaard  2001    172          40.61   
  Farum Svømmeklub                   
David Cano Rosenvold  2001    61          57.16   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Ethan Rollason  2003    110          47.15   
  Farum Svømmeklub                   
Frederik Jørgensen  2003    106          47.66   
  Farum Svømmeklub                   
Mats Krüger  2004    55          59.26   
  Farum Svømmeklub                   
Visagan Sureshkumar  2002    46          1:02.82   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Carolina Sahl Rasmussen  2001    306          3:19.68   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maria Bastiansen  1995    566          1:01.65   
  Farum Svømmeklub                   
Naja Ishøj Nielsen  1996    509          1:03.87   
  Farum Svømmeklub                   
Cecilie Lagerbon Olsson  1991    481          1:05.07   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emilie Buurgaard Westh  1999    542          1:02.55   
  Farum Svømmeklub                   
Anne Sofie Gadfelt  1999    503          1:04.13   
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    416          1:08.28   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Ishøj Nielsen  2000    470          1:05.57   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    229          1:23.35   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2001              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Stine Saaby Schmidt  2002    388          1:09.88   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Krüger  2002    304          1:15.84   
  Farum Svømmeklub                   
Naya Dige  2003    101          1:49.48   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 17, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emma Sahl Rasmussen  2004    152          1:35.40   
  Farum Svømmeklub                   
Kathrine Alberg  2004              1:52.38  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Frederik Siem Pedersen  1991    700          50.61   
  Farum Svømmeklub                   
Kevin Witt Christensen  1995    582          53.80   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1996-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emil Brohus Nielsen  1997    444          58.87   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Magnus Grundesen  1998    363          1:02.97   
  Farum Svømmeklub                   
Mads-Emil Gabelgaard  1999    344          1:04.10   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anders Christian Damgaard  2000    244          1:11.88   
  Farum Svømmeklub                   
Gustav Caleb  2001    193          1:17.67   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Søndergaard  2001    190          1:18.14   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Johannes K. Larsen  2002    145          1:25.41   
  Farum Svømmeklub                   
Simon Als-Nielsen  2003    130          1:28.63   
  Farum Svømmeklub                   
Frederik Jørgensen  2003    121          1:30.63   
  Farum Svømmeklub                   
Alens Daugelis  2002              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 19, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996    518          1:11.89   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 19, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emilie Buurgaard Westh  1999    496          1:12.92   
  Farum Svømmeklub                   
Sara Krell Refn  1999              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 19, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Ishøj Nielsen  2000    439          1:15.92   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Sejr Aagaard  2000    371          1:20.29   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 19, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Krüger  2002    265          1:29.82   
  Farum Svømmeklub                   
Sara Pedersen  2003              DSQ  Ryg ej afsl korrekt 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 20, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martin Wagner  1991    467          1:05.35   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Bastiansen  1993    392          1:09.27   
  Farum Svømmeklub                   
Jacob Larsen  1971    234          1:22.29   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 20, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Philip Greve  1998    623          59.35   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Jørner  1998    494          1:04.12   
  Farum Svømmeklub                   
Thomas Bech  1998    488          1:04.38   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998              DSQ  Afs ryg på mave 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 20, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christian Ong Hansen  2001    245          1:20.98   
  Farum Svømmeklub                   
Viktor Nysøe Rehling  2001    147          1:35.92   
  Farum Svømmeklub                   
Anders Christian Damgaard  2000              1:21.40  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 22, 200m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sebastian Langhorn  1998    488          2:18.52   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sara Krell Refn  1999              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kathrine Alberg  2004    75          2:10.65   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kevin Witt Christensen  1995    548          59.78   
  Farum Svømmeklub                   
Jacob Larsen  1971    173          1:27.74   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Daniel Christian  1998    500          1:01.63   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    291          1:13.83   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Ong Hansen  2001    197          1:24.09   
  Farum Svømmeklub                   
Gustav Caleb  2001              DSQ  Ej fortsat bev v 25m 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Johannes K. Larsen  2002    150          1:32.10   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 25, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Maria Bastiansen  1995    573          2:13.79   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anne Sofie Gadfelt  1999    382          1:26.40   
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    363          1:27.82   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Carolina Sahl Rasmussen  2001    357          1:28.31   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Caroline Liv Christiansen  2003    47          2:53.08   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Dagmar Boeck  2004    144          1:59.50   
  Farum Svømmeklub                   
Cecilie Daugaard Georgi  2004    82          2:23.88   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    600          1:05.91   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Bastiansen  1993    343          1:19.39   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads-Emil Gabelgaard  1999    269          1:26.04   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anders Christian Damgaard  2000    242          1:29.23   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Ethan Rollason  2003              2:07.72  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Naja Ishøj Nielsen  1996    362          34.18   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 29, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sara Pedersen  2003    110          50.84   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 30, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Sune Rasmussen  1990    517          27.16   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Wagner  1991              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 30, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1996-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emil Brohus Nielsen  1997    418          29.15   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 30, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sebastian Langhorn  1998    483          27.77   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Jørner  1998    478          27.88   
  Farum Svømmeklub                   
Thomas Bech  1998    463          28.17   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Sejr Aagaard  1998    430          28.88   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 30, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Viktor Nysøe Rehling  2001    152          40.78   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 31, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kathrine Pii Frederiksen  2000    394          2:49.88   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Sejr Aagaard  2000    369          2:53.64   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 32, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 1915-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Niklas Hedegaard  1990    574          2:11.90   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1915-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996    558          28.24   
  Farum Svømmeklub                   
Naja Ishøj Nielsen  1996    472          29.85   
  Farum Svømmeklub                   
Cecilie Lagerbon Olsson  1991    459          30.12   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emilie Buurgaard Westh  1999    505          29.18   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Ishøj Nielsen  2000    480          29.69   
  Farum Svømmeklub                   
Carolina Sahl Rasmussen  2001    316          34.13   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Stine Saaby Schmidt  2002    409          31.31   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Krüger  2002    301          34.69   
  Farum Svømmeklub                   
Naya Dige  2003    142          44.53   
  Farum Svømmeklub                   
Maja Damsgaard  2003    135          45.25   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 35, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Dagmar Boeck  2004    144          44.33   
  Farum Svømmeklub                   
Maya Ehlers Hansen  2004    99          50.19   
  Farum Svømmeklub                   
Kathrine Alberg  2004    92          51.39   
  Farum Svømmeklub                   
Mille Korndal-Henriksen  2005    77          54.47   
  Farum Svømmeklub                   
Nana Kjeldsen  2004    72          55.74   
  Farum Svømmeklub                   
Amalie Dahl Pedersen  2004    58          59.90   
  Farum Svømmeklub                   
Cecilie Daugaard Georgi  2004    55          1:01.05   
  Farum Svømmeklub                   
Maya Crow  2005    47          1:04.05   
  Farum Svømmeklub                   
Mille Egelund Kristensen  2005    43          1:06.32   
  Farum Svømmeklub                   
Emma Sahl Rasmussen  2004              42.23  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1995 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mads Sune Rasmussen  1990    457          26.35   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Wagner  1991              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1996-1997 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emil Brohus Nielsen  1997    429          26.91   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christian Sejr Aagaard  1998    407          27.39   
  Farum Svømmeklub                   
Magnus Grundesen  1998    400          27.53   
  Farum Svømmeklub                   
Mads-Emil Gabelgaard  1999              DSQ  tyvstart 
  Farum Svømmeklub                   
Philip Greve  1998              DSQ  tyvstart 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anders Christian Damgaard  2000    252          32.11   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Ong Hansen  2001    221          33.54   
  Farum Svømmeklub                   
Viktor Nysøe Rehling  2001    211          34.08   
  Farum Svømmeklub                   
Gustav Caleb  2001    201          34.63   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Søndergaard  2001    173          36.39   
  Farum Svømmeklub                   
David Cano Rosenvold  2001    106          42.89   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jacob Velschow Malmolin  2002    117          41.41   
  Farum Svømmeklub                   
Mats Krüger  2004    78          47.50   
  Farum Svømmeklub                   
Visagan Sureshkumar  2002    53          54.01   
  Farum Svømmeklub                   
Marius Severin Haugland  2006    40          58.91   
  Farum Svømmeklub                   
Emanuele Holm Ciampi  2006    30          1:05.27   
  Farum Svømmeklub                   
Ethan Rollason  2003              42.18  EXTRA 
  Farum Svømmeklub                   
Alens Daugelis  2002              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 37, 25m Streamline Damer, Finaler Årg. 0-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Marie Gadfelt  1996              15.24   
  Farum Svømmeklub                   
Emilie Buurgaard Westh  1999              15.84   
  Farum Svømmeklub                   
Anne Sofie Gadfelt  1999              16.25   
  Farum Svømmeklub                   
Mia Ishøj Nielsen  2000              16.35   
  Farum Svømmeklub                   
Stine Saaby Schmidt  2002              16.59   
  Farum Svømmeklub                   
Maria Bastiansen  1995              16.68   
  Farum Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999              16.74   
  Farum Svømmeklub                   
Kathrine Pii Frederiksen  2000              17.35   
  Farum Svømmeklub                   
Naja Ishøj Nielsen  1996              17.61   
  Farum Svømmeklub                   
10  Cecilie Lagerbon Olsson  1991              18.01   
  Farum Svømmeklub                   
11  Carolina Sahl Rasmussen  2001              18.02   
  Farum Svømmeklub                   
12  Sarah Sejr Aagaard  2000              19.21   
  Farum Svømmeklub                   
13  Mia Krüger  2002              21.44   
  Farum Svømmeklub                   
14  Maja Damsgaard  2003              24.94   
  Farum Svømmeklub                   
15  Sara Pedersen  2003              26.30   
  Farum Svømmeklub                   
16  Emma Sahl Rasmussen  2004              26.68   
  Farum Svømmeklub                   
17  Karoline K. Larsen  2004              27.18   
  Farum Svømmeklub                   
18  Naya Dige  2003              28.55   
  Farum Svømmeklub                   
19  Maya Ehlers Hansen  2004              28.98   
  Farum Svømmeklub                   
20  Dagmar Boeck  2004              30.00   
  Farum Svømmeklub                   
21  Kathrine Alberg  2004              31.11   
  Farum Svømmeklub                   
22  Nana Kjeldsen  2004              31.87   
  Farum Svømmeklub                   
23  Mille Korndal-Henriksen  2005              32.61   
  Farum Svømmeklub                   
24  Amalie Dahl Pedersen  2004              34.28   
  Farum Svømmeklub                   
25  Andrea Eva Moresco  2004              35.19   
  Farum Svømmeklub                   
26  Cecilie Daugaard Georgi  2004              35.97   
  Farum Svømmeklub                   
27  Mille Egelund Kristensen  2005              37.31   
  Farum Svømmeklub                   
28  Caroline Liv Christiansen  2003              38.95   
  Farum Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2001              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Sara Krell Refn  1999              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 38, 25m Streamline Herrer, Finaler Årg. 0-2014 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kevin Witt Christensen  1995              11.84   
  Farum Svømmeklub                   
Niklas Hedegaard  1990              12.46   
  Farum Svømmeklub                   
Thomas Bech  1998              12.95   
  Farum Svømmeklub                   
Sebastian Langhorn  1998              12.98   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Sejr Aagaard  1998              13.51   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Sune Rasmussen  1990              13.61   
  Farum Svømmeklub                   
Daniel Christian  1998              13.68   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Jørner  1998              14.23   
  Farum Svømmeklub                   
Philip Greve  1998              14.75   
  Farum Svømmeklub                   
10  Mads-Emil Gabelgaard  1999              16.00   
  Farum Svømmeklub                   
11  Emil Brohus Nielsen  1997              16.51   
  Farum Svømmeklub                   
12  Martin Bastiansen  1993              16.62   
  Farum Svømmeklub                   
13  Malthe Letting  2001              17.41   
  Farum Svømmeklub                   
14  Christian Ong Hansen  2001              17.49   
  Farum Svømmeklub                   
15  Magnus Grundesen  1998              20.07   
  Farum Svømmeklub                   
16  Jacob Larsen  1971              20.36   
  Farum Svømmeklub                   
17  Viktor Nysøe Rehling  2001              20.98   
  Farum Svømmeklub                   
18  Lasse Søndergaard  2001              21.73   
  Farum Svømmeklub                   
19  Johannes K. Larsen  2002              22.13   
  Farum Svømmeklub                   
20  Anders Christian Damgaard  2000              23.43   
  Farum Svømmeklub                   
21  Gustav Caleb  2001              24.82   
  Farum Svømmeklub                   
22  Frederik Jørgensen  2003              25.70   
  Farum Svømmeklub                   
23  Ethan Rollason  2003              28.34   
  Farum Svømmeklub                   
24  Simon Als-Nielsen  2003              28.69   
  Farum Svømmeklub                   
25  Jacob Velschow Malmolin  2002              29.65   
  Farum Svømmeklub                   
26  David Cano Rosenvold  2001              33.10   
  Farum Svømmeklub                   
27  Mats Krüger  2004              36.33   
  Farum Svømmeklub                   
28  Visagan Sureshkumar  2002              42.31   
  Farum Svømmeklub                   
29  Marius Severin Haugland  2006              44.09   
  Farum Svømmeklub                   
30  Emanuele Holm Ciampi  2006              50.21   
  Farum Svømmeklub                   
Alens Daugelis  2002              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Martin Wagner  1991              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  02 februar 2014 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:02