Startliste Løb 1-10 
 
  Stævne navn  NS-mini Farum    Udskriftsdato  24 november 2012   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  12:14   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  25 november 2012         
 
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
13  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m  44.81   
72  Schjøtt Katrine G.  2000  HELSINGE  0084AX  25 m  47.44   
86  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m  48.52   
189  Magnus Natasha Worm  2000  A6  0024AE  25 m  48.99   
Husegaard Camilla  2002  FARUM  0276AH  25 m  49.40   
126  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  50.37   
73  Haugegaard Klara Lea  2000  HELSINGE  0098AX  25 m  50.41   
16  Sandell Laura Rosenørn  2000  FARUM  0046AY  25 m  50.83   
159  Ross Rikke  2002  BIRKERØD  0216AC  25 m  51.37   
10  182  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m  52.09   
11  93  Thramkrongart Silje  2001  ALLERØD  0172AL  25 m  52.63   
12  190  Neve Kamilla  2000  A6  0082AE  25 m  52.68   
13  160  Ryding Olivia Iris  2001  BIRKERØD  0136AD  25 m  53.31   
14  49  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VÆRK  0052AI  25 m  53.83   
15  25  Brogaard Emma  2001  HILLERØD  0134AM  25 m  53.85   
16  48  Hansen Camilla Kromann  2000  FR.VÆRK  0096AV  25 m  54.24   
17  91  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m  54.60   
18  45  Bakx Kira  2002  FR.VÆRK  0232AD  25 m  54.63   
19  34  Rasmusen Clara  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  54.91   
20  77  Thorsen Sofie Voss  2000  HELSINGE  0032AP  25 m  55.38   
21  47  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  56.20   
22  51  Jensen Asta H  2000  FR.VÆRK  0058BA  25 m  56.40   
23  90  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m  56.73   
24  127  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m  57.33   
25  28  Hall Ida W.  2002  HILLERØD  0236AG  25 m  57.87   
26  129  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  25 m  57.87   
27  46  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  59.23   
28  109  Thomsen Victoria L.h.  2003  ALLERØD  0366AD  25 m  59.77   
29  58  Willumsen Maria H  2002  FR.VÆRK  0212AE  25 m  1:00.65   
30  75  Ryle Maria Louise  2000  HELSINGE  0056AY  25 m  1:01.42   
31  155  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  1:02.00   
32  105  Nielsen Sofie  2003  ALLERØD  0348AD  25 m  1:02.27   
33  121  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  1:04.40   
34  101  Markussen Maia Lytken  2002  ALLERØD  0218AE  25 m  1:05.46   
35  107  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  1:05.68   
36  167  Vallentin Alberte  2003  BIRKERØD  0308AG  25 m  1:06.09   
37  181  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  1:08.70   
38  140  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  1:08.94   
39  108  Terp Emilie Kornerup  2003  ALLERØD  0358AG  25 m  1:09.31   
40  118  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  1:11.80   
41  120  Christensen Anna  2002  BIRKERØD  0264AK  25 m  1:12.68   
42  35  Rasmusen Sofia  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  1:15.70   
43  99  Kristensen Emilie F.  2003  ALLERØD  0332AE  25 m  1:25.17   
44  103  Nielsen Marie  2003  ALLERØD  0304AE  25 m  1:28.89   
45  191  Nybo Julie  2004  A6    25 m  1:36.04   
46  38  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m     
47  39  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m     
48  52  Larsen Emilie Koch  2002  FR.VÆRK    25 m     
49  53  Nilsson Camilla Gram  2002  FR.VÆRK    25 m     
50  76  Christiansen Zobia Bjørn  2000  HELSINGE    25 m     
51  106  Poulsen Ida  2004  ALLERØD    25 m     
52  184  Kjøller Sille Willaing  2001  A6    25 m     
53  192  Nybo Laura  2001  A6  0112AR  25 m     
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Damgaard Anders Christian  2000  FARUM  0037AN  25 m  45.59   
151  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  49.00   
163  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  50.48   
130  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  50.82   
177  Fuglsang Tobias  2001  A6  0127AD  25 m  50.87   
62  Forsberg Jakob  2000  HELSINGE  0053AM  25 m  51.01   
203  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  51.89   
147  Paulsen Jonas  2001  BIRKERØD  0197AC  25 m  52.04   
61  Peters Andreas Gram  2001  HELSINGE  0173AI  25 m  53.02   
10  166  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  53.12   
11  194  Overgaard August  2002  A6  0211AH  25 m  53.45   
12  83  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  54.81   
13  88  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  55.24   
14  132  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  55.47   
15  202  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  25 m  55.53   
16  92  Skytte Victor Arendt  2002  ALLERØD  0255AF  25 m  56.07   
17  113  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  56.41   
18  152  Platzer Alexander  2002  BIRKERØD  0235AF  25 m  58.63   
19  50  Ikkala Thorbjørn  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  1:00.32   
20  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m  1:02.08   
21  82  Bjerregaard Nicholas S.  2002  ALLERØD  0213AF  25 m  1:02.10   
22  87  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  1:02.15   
23  168  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  1:02.15   
24  114  Andersson Asger Skov  2003  BIRKERØD  0369AE  25 m  1:03.07   
25  24  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  1:04.97   
26  186  Larsen Jonathan  2002  A6  0219AD  25 m  1:07.18   
27  96  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD  0329AC  25 m  1:07.53   
28  161  Røgind Christian  2004  BIRKERØD  0457AA  25 m  1:08.16   
29  157  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  1:09.58   
30  44  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m  1:12.16   
31  179  Hansen William K.k.  2003  A6    25 m  1:12.95   
32  27  Gøtz Tobias  2003  HILLERØD  0361AG  25 m  1:13.60   
33  204  Østergaard Rasmus  2001  A6  0115AH  25 m  1:15.55   
34  102  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  25 m  1:17.33   
35  142  Lyngsie Alexander  2003  BIRKERØD  0345AE  25 m  1:20.13   
36  156  Qvist Valdemar Witt  2003  BIRKERØD  0395AC  25 m  1:22.70   
37  199  Rasmussen Lucas Holst  2003  A6  0323AB  25 m  1:24.59   
38  55  Riis Mikkel Kronborg  2002  FR.VÆRK    25 m     
39  63  Sonne Lukas Stenbo Klint  2001  HELSINGE    25 m     
40  68  Harbo Rasmus  2001  HELSINGE    25 m     
41  81  Andersen Marcus Borring  2001  ALLERØD    25 m     
42  134  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD    25 m     
43  164  Starcke Jacob  2001  BIRKERØD    25 m     
44  169  Bregnenhøj August  2003  BIRKERØD    25 m     
45  198  Rasmussen Aske  2003  A6  0313AB  25 m     
46  200  Røpke Emil Stenholt  2004  A6    25 m     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
71  Nebel Ida  2000  HELSINGE  0078AY  25 m  1:12.55   
135  Joensen Lea  2001  BIRKERØD  0118AC  25 m  1:14.11   
17  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  25 m  1:17.68   
195  Petersson Katja  2001  A6  0134AA  25 m  1:18.78   
172  Bojesen Julie  2001  A6  0176AM  25 m  1:20.93   
34  Rasmusen Clara  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  1:22.06   
126  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  1:22.47   
33  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  1:23.17   
170  Pedersen Mia Rahlff  2001  BIRKERØD  0186AD  25 m  1:29.38   
10  10  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m  1:31.11   
11  48  Hansen Camilla Kromann  2000  FR.VÆRK  0096AV  25 m  1:31.47   
12  192  Nybo Laura  2001  A6  0112AR  25 m  1:38.01   
13  49  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VÆRK  0052AI  25 m  1:40.83   
14  45  Bakx Kira  2002  FR.VÆRK  0232AD  25 m  1:42.39   
15  90  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m  1:43.34   
16  78  Frederiksen Katrine S.  2002  HELSINGE  0278AC  25 m  1:48.36   
17  12  Pedersen Sara  2003  FARUM  0376AD  25 m  1:49.35   
18  107  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  1:49.60   
19  143  Mortensen Mia Schmidt  2003  BIRKERØD  0368AA  25 m  1:52.91   
20  47  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  1:53.07   
21  46  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  1:53.90   
22  121  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  1:54.33   
23  11  Moresco Amalie Julia  2003  FARUM  0334AE  25 m  1:55.41   
24  104  Nielsen Nikoline April R.  2003  ALLERØD  0342AE  25 m  1:55.55   
25  91  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m  1:55.82   
26  51  Jensen Asta H  2000  FR.VÆRK  0058BA  25 m  1:57.08   
27  129  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  25 m  1:57.39   
28  141  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  1:58.36   
29  101  Markussen Maia Lytken  2002  ALLERØD  0218AE  25 m  2:11.23   
30  115  Bergqvist Cornelia  2003  BIRKERØD  0346AE  25 m  2:11.85   
31  22  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  2:13.75   
32  98  Kjær Emma Øder  2003  ALLERØD  0392AE  25 m  2:14.33   
33  183  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m  2:15.16   
34  99  Kristensen Emilie F.  2003  ALLERØD  0332AE  25 m  2:21.16   
35  167  Vallentin Alberte  2003  BIRKERØD  0308AG  25 m  2:25.04   
36  120  Christensen Anna  2002  BIRKERØD  0264AK  25 m  2:31.19   
37  97  Gottschalk Cassandra  2003  ALLERØD    25 m  2:33.39   
38  108  Terp Emilie Kornerup  2003  ALLERØD  0358AG  25 m  2:37.79   
39  14  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m     
40  23  Ahlm Josephine  2002  HILLERØD    25 m     
41  79  Johansen Emilie Rank  2002  HELSINGE    25 m     
42  80  Svendsen Karoline  2002  HELSINGE    25 m     
43  93  Thramkrongart Silje  2001  ALLERØD  0172AL  25 m     
44  105  Nielsen Sofie  2003  ALLERØD  0348AD  25 m     
45  106  Poulsen Ida  2004  ALLERØD    25 m     
46  193  Olsen Luna Emilie  2003  A6    25 m     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
173  Bruhn Philip  2000  A6  0061AF  25 m  1:09.51   
178  Gjerløff Rasmus  2001  A6  0121AA  25 m  1:12.01   
Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  25 m  1:14.12   
26  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  1:18.97   
56  Sommer Phillip Søren  2000  FR.VÆRK  0013AE  25 m  1:18.97   
171  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  25 m  1:19.29   
61  Peters Andreas Gram  2001  HELSINGE  0173AI  25 m  1:19.70   
37  Schønning Adrian Roed  2000  HILLERØD  0039AA  25 m  1:22.01   
122  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m  1:22.10   
10  165  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  1:22.48   
11  132  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  1:22.52   
12  187  Madsen Alexander Skarby  2001  A6  0183AD  25 m  1:22.95   
13  15  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  1:23.06   
14  43  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  1:26.40   
15  124  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  1:27.84   
16  18  Søndergaard Lasse  2001  FARUM  0157AC  25 m  1:28.36   
17  87  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  1:30.69   
18  54  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  1:31.28   
19  92  Skytte Victor Arendt  2002  ALLERØD  0255AF  25 m  1:33.38   
20  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  1:35.46   
21  130  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  1:36.64   
22  113  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  1:37.41   
23  201  Svarre Jonathan  2001  A6    25 m  1:38.43   
24  89  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  1:38.46   
25  146  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m  1:39.77   
26  94  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m  1:41.65   
27  166  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  1:42.83   
28  84  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD  0247AH  25 m  1:49.76   
29  29  Hansen Vincent Lynggård  2002  HILLERØD  0273AK  25 m  1:56.67   
30  62  Forsberg Jakob  2000  HELSINGE  0053AM  25 m  1:59.36   
31  194  Overgaard August  2002  A6  0211AH  25 m  2:02.04   
32  88  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  2:05.22   
33  50  Ikkala Thorbjørn  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  2:11.90   
34  96  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD  0329AC  25 m  2:12.44   
35  36  Rasmussen Andreas  2002  HILLERØD  0267AJ  25 m  2:12.88   
36  100  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  25 m  2:16.15   
37  30  Laursen Patrick  2004  HILLERØD  0433AA  25 m  2:23.53   
38  102  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  25 m  2:28.52   
39  31  Olsen Andreas Rex  2002  HILLERØD  0257AK  25 m     
40  57  Torp Albert  2000  FR.VÆRK    25 m     
41  65  Thorsson Lucas  2002  HELSINGE  0247AG  25 m     
42  66  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m     
43  114  Andersson Asger Skov  2003  BIRKERØD  0369AE  25 m     
44  123  Dahl Gustav  2004  BIRKERØD    25 m     
45  156  Qvist Valdemar Witt  2003  BIRKERØD  0395AC  25 m     
46  157  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m     
47  180  Holm Oliver  2003  A6    25 m     
48  185  Kvist Alexander Wagner  2003  A6    25 m     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
189  Magnus Natasha Worm  2000  A6  0024AE  25 m  2:57.42   
160  Ryding Olivia Iris  2001  BIRKERØD  0136AD  25 m  3:00.88   
172  Bojesen Julie  2001  A6  0176AM  25 m  3:05.10   
35  Rasmusen Sofia  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  3:10.43   
40  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  3:13.71   
33  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  3:14.27   
127  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m  3:14.86   
190  Neve Kamilla  2000  A6  0082AE  25 m  3:22.66   
17  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  25 m  3:23.06   
10  159  Ross Rikke  2002  BIRKERØD  0216AC  25 m  3:23.37   
11  195  Petersson Katja  2001  A6  0134AA  25 m  3:24.00   
12  13  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m  3:26.37   
13  170  Pedersen Mia Rahlff  2001  BIRKERØD  0186AD  25 m  3:27.85   
14  86  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m  3:49.59   
15  131  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m  3:50.43   
16  10  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m  3:50.93   
17  155  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  4:06.27   
18  140  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  4:25.00   
19  70  Gantriis Alice  2000  HELSINGE  0092AQ  25 m     
20  97  Gottschalk Cassandra  2003  ALLERØD    25 m     
21  103  Nielsen Marie  2003  ALLERØD  0304AE  25 m     
22  109  Thomsen Victoria L.h.  2003  ALLERØD  0366AD  25 m     
23  125  Eggers Isabella  2001  BIRKERØD  0104AE  25 m     
24  182  Johansen Cæcilie Buchholt  2001  A6  0152AB  25 m     
25  183  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  25 m     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
151  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  2:57.07   
Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  25 m  3:07.79   
56  Sommer Phillip Søren  2000  FR.VÆRK  0013AE  25 m  3:08.35   
147  Paulsen Jonas  2001  BIRKERØD  0197AC  25 m  3:08.40   
32  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  3:30.00   
26  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  3:30.22   
83  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  3:32.09   
171  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  25 m  3:38.20   
24  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  3:45.00   
10  85  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  3:50.17   
11  43  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m     
12  60  Neldeberg Nikolai  2000  HELSINGE  0017AI  25 m     
13  117  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m     
14  133  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m     
15  162  Røginnd Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m     
16  163  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m     
17  202  Thilleman Rasmus  2001  A6  0175AK  25 m     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
71  Nebel Ida  2000  HELSINGE  0078AY  25 m  32.83   
25  Brogaard Emma  2001  HILLERØD  0134AM  25 m  34.05   
135  Joensen Lea  2001  BIRKERØD  0118AC  25 m  34.12   
40  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  36.00   
73  Haugegaard Klara Lea  2000  HELSINGE  0098AX  25 m  36.01   
70  Gantriis Alice  2000  HELSINGE  0092AQ  25 m  38.43   
28  Hall Ida W.  2002  HILLERØD  0236AG  25 m  39.07   
16  Sandell Laura Rosenørn  2000  FARUM  0046AY  25 m  39.45   
125  Eggers Isabella  2001  BIRKERØD  0104AE  25 m  39.61   
10  131  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m  40.28   
11  72  Schjøtt Katrine G.  2000  HELSINGE  0084AX  25 m  40.41   
12  77  Thorsen Sofie Voss  2000  HELSINGE  0032AP  25 m  41.20   
13  118  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  42.36   
14  141  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  42.89   
15  184  Kjøller Sille Willaing  2001  A6    25 m  43.32   
16  143  Mortensen Mia Schmidt  2003  BIRKERØD  0368AA  25 m  43.55   
17  78  Frederiksen Katrine S.  2002  HELSINGE  0278AC  25 m  44.23   
18  58  Willumsen Maria H  2002  FR.VÆRK  0212AE  25 m  44.54   
19  75  Ryle Maria Louise  2000  HELSINGE  0056AY  25 m  44.67   
20  Husegaard Camilla  2002  FARUM  0276AH  25 m  44.70   
21  11  Moresco Amalie Julia  2003  FARUM  0334AE  25 m  46.73   
22  12  Pedersen Sara  2003  FARUM  0376AD  25 m  49.13   
23  181  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  25 m  49.35   
24  104  Nielsen Nikoline April R.  2003  ALLERØD  0342AE  25 m  49.77   
25  22  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  50.90   
26  98  Kjær Emma Øder  2003  ALLERØD  0392AE  25 m  51.00   
27  39  Uldall Frida  2003  HILLERØD  0364AJ  25 m  52.02   
28  79  Johansen Emilie Rank  2002  HELSINGE    25 m  52.39   
29  191  Nybo Julie  2004  A6    25 m  52.80   
30  14  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m  55.35   
31  115  Bergqvist Cornelia  2003  BIRKERØD  0346AE  25 m  1:09.25   
32  193  Olsen Luna Emilie  2003  A6    25 m  1:13.38   
33  116  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  1:23.07   
34  154  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD    25 m  1:51.20   
35  139  Lilliedal Josefine V. H.  2004  BIRKERØD  0412AA  25 m  2:10.61   
36  23  Ahlm Josephine  2002  HILLERØD    25 m     
37  38  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m     
38  52  Larsen Emilie Koch  2002  FR.VÆRK    25 m     
39  53  Nilsson Camilla Gram  2002  FR.VÆRK    25 m     
40  80  Svendsen Karoline  2002  HELSINGE    25 m     
41  119  Buch Karla  2004  BIRKERØD    25 m     
42  137  Krølner Anna  2004  BIRKERØD    25 m     
43  138  Bolvig Filippa Lang  2004  BIRKERØD    25 m     
44  144  Nørby Camille  2004  BIRKERØD    25 m     
45  145  Olesen Astrid Rønn  2005  BIRKERØD    25 m     
46  153  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD    25 m     
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
173  Bruhn Philip  2000  A6  0061AF  25 m  31.66   
178  Gjerløff Rasmus  2001  A6  0121AA  25 m  33.23   
165  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  33.94   
133  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m  34.07   
124  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  36.33   
15  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  36.64   
37  Schønning Adrian Roed  2000  HILLERØD  0039AA  25 m  36.87   
122  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m  37.20   
60  Neldeberg Nikolai  2000  HELSINGE  0017AI  25 m  37.68   
10  187  Madsen Alexander Skarby  2001  A6  0183AD  25 m  38.04   
11  32  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  38.39   
12  117  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  38.61   
13  85  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  38.89   
14  162  Røginnd Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  39.04   
15  201  Svarre Jonathan  2001  A6    25 m  39.09   
16  94  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m  39.76   
17  203  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  25 m  40.02   
18  18  Søndergaard Lasse  2001  FARUM  0157AC  25 m  40.23   
19  198  Rasmussen Aske  2003  A6  0313AB  25 m  40.47   
20  54  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  40.50   
21  89  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  40.70   
22  44  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m  40.98   
23  177  Fuglsang Tobias  2001  A6  0127AD  25 m  41.66   
24  29  Hansen Vincent Lynggård  2002  HILLERØD  0273AK  25 m  41.73   
25  84  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD  0247AH  25 m  42.67   
26  186  Larsen Jonathan  2002  A6  0219AD  25 m  43.09   
27  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  25 m  45.16   
28  63  Sonne Lukas Stenbo Klint  2001  HELSINGE    25 m  45.57   
29  152  Platzer Alexander  2002  BIRKERØD  0235AF  25 m  46.38   
30  204  Østergaard Rasmus  2001  A6  0115AH  25 m  46.98   
31  81  Andersen Marcus Borring  2001  ALLERØD    25 m  47.01   
32  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m  47.30   
33  Damgaard Anders Christian  2000  FARUM  0037AN  25 m  47.35   
34  36  Rasmussen Andreas  2002  HILLERØD  0267AJ  25 m  47.61   
35  66  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m  48.34   
36  179  Hansen William K.k.  2003  A6    25 m  48.51   
37  27  Gøtz Tobias  2003  HILLERØD  0361AG  25 m  49.54   
38  82  Bjerregaard Nicholas S.  2002  ALLERØD  0213AF  25 m  49.63   
39  100  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  25 m  50.09   
40  180  Holm Oliver  2003  A6    25 m  51.20   
41  199  Rasmussen Lucas Holst  2003  A6  0323AB  25 m  52.67   
42  31  Olsen Andreas Rex  2002  HILLERØD  0257AK  25 m  56.44   
43  168  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  56.65   
44  123  Dahl Gustav  2004  BIRKERØD    25 m  57.13   
45  30  Laursen Patrick  2004  HILLERØD  0433AA  25 m  59.77   
46  200  Røpke Emil Stenholt  2004  A6    25 m  1:02.35   
47  161  Røgind Christian  2004  BIRKERØD  0457AA  25 m  1:07.41   
48  169  Bregnenhøj August  2003  BIRKERØD    25 m  1:07.46   
49  134  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD    25 m  1:07.68   
50  148  Pedersen Jacob  2004  BIRKERØD  0483AB  25 m  1:08.30   
51  158  Rosonbohn Asbjørn  2004  BIRKERØD    25 m  1:18.01   
52  188  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6    25 m  1:46.26   
53  55  Riis Mikkel Kronborg  2002  FR.VÆRK    25 m     
54  57  Torp Albert  2000  FR.VÆRK    25 m     
55  68  Harbo Rasmus  2001  HELSINGE    25 m     
56  112  Alexandersen Jonas Riff  2005  BIRKERØD    25 m     
57  128  Hargreaves Ben  2005  BIRKERØD    25 m     
58  136  Kjeldsen Rasmus  2005  BIRKERØD    25 m     
59  142  Lyngsie Alexander  2003  BIRKERØD  0345AE  25 m     
60  146  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m     
61  149  Pedersen Nicolaj  2005  BIRKERØD    25 m     
62  150  Pedersen Sebastian  2005  BIRKERØD    25 m     
63  164  Starcke Jacob  2001  BIRKERØD    25 m     
64  185  Kvist Alexander Wagner  2003  A6    25 m     
 
Løb 9, 4X50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
110  Birkerød 1  BIRKERØD    25 m  2:44.00   
20  Hils 3 Piger  2001  HILLERØD    25 m  2:46.15   
196  A6 Piger 1  A6    25 m  3:00.00   
Farum Mini Girls  2000  FARUM    25 m  3:20.00   
111  Birkerød 2  BIRKERØD    25 m  3:20.00   
Farum Soft Girls  2000  FARUM    25 m  3:50.00   
197  A6 Piger 2  A6    25 m  4:00.00   
42  Fsk Devilgirls 1  2000  FR.VÆRK    25 m     
69  Piger 1 Helsinge  2000  HELSINGE    25 m     
10  74  Piger 2 Helsinge  2000  HELSINGE    25 m     
11  95  Allerøds Talenter  ALLERØD    25 m     
 
Løb 10, 4X50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
110  Birkerød 1  BIRKERØD    25 m  2:44.00   
19  Hils 3 Drenge  2000  HILLERØD    25 m  2:50.25   
111  Birkerød 2  BIRKERØD    25 m  3:00.00   
174  A6 Drenge 1  A6    25 m  3:00.00   
Farum Mini Guns  2000  FARUM    25 m  3:20.00   
Farum Soft Guns  2000  FARUM    25 m  3:45.00   
175  A6 Drenge 2  A6    25 m  4:00.00   
176  A6 Drenge 3  A6    25 m  4:30.00   
21  Hils 4 Drenge  2002  HILLERØD    25 m     
10  41  Fsk Devilboys 1  2000  FR.VÆRK    25 m     
11  59  Drenge 1 Helsinge  2001  HELSINGE    25 m     
12  64  Drenge 2 Helsinge  2002  HELSINGE    25 m     
13  95  Allerøds Talenter  ALLERØD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  24 november 2012 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:14