Seedede heat 
 
  Stævne navn  NS-mini Farum    Udskriftsdato  24 november 2012   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  12:17   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  25 november 2012         
 
 
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
184  Sille Willaing Kjøller  2001    A6    25m   
39  Frida Uldall  2003  0364AJ  HILLERØD    25m   
38  Ida Zeiler Terkildsen  2004  0494AD  HILLERØD    25m   
106  Ida Poulsen  2004    ALLERØD    25m   
53  Camilla Gram Nilsson  2002    FR.VÆRK    25m   
               

 
Heat 2 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
192  Laura Nybo  2001  0112AR  A6    25m   
191  Julie Nybo  2004    A6    25m  1:36.04 
99  Emilie F. Kristensen  2003  0332AE  ALLERØD    25m  1:25.17 
103  Marie Nielsen  2003  0304AE  ALLERØD    25m  1:28.89 
52  Emilie Koch Larsen  2002    FR.VÆRK    25m   
76  Zobia Bjørn Christiansen  2000    HELSINGE    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
120  Anna Christensen  2002  0264AK  BIRKERØD    25m  1:12.68 
108  Emilie Kornerup Terp  2003  0358AG  ALLERØD    25m  1:09.31 
181  Pernille Elm Jensen  2003  0302AI  A6    25m  1:08.70 
140  Ingrid Lindemann  2003  0312AE  BIRKERØD    25m  1:08.94 
118  Laura Boutrup  2003  0302AB  BIRKERØD    25m  1:11.80 
35  Sofia Rasmusen  2001  0138AH  HILLERØD    25m  1:15.70 

 
Heat 4 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
107  Caroline Buhl Schrøder  2003  0314AB  ALLERØD    25m  1:05.68 
121  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  BIRKERØD    25m  1:04.40 
155  Cecilie Porsdal  2002  0254AH  BIRKERØD    25m  1:02.00 
105  Sofie Nielsen  2003  0348AD  ALLERØD    25m  1:02.27 
101  Maia Lytken Markussen  2002  0218AE  ALLERØD    25m  1:05.46 
167  Alberte Vallentin  2003  0308AG  BIRKERØD    25m  1:06.09 

 
Heat 5 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
58  Maria H Willumsen  2002  0212AE  FR.VÆRK    25m  1:00.65 
46  Anna Louise Elmgreen  2001  0176AK  FR.VÆRK    25m  59.23 
129  Esther Marie Heunicke  2003  0344AE  BIRKERØD    25m  57.87 
28  Ida W. Hall  2002  0236AG  HILLERØD    25m  57.87 
109  Victoria L.h. Thomsen  2003  0366AD  ALLERØD    25m  59.77 
75  Maria Louise Ryle  2000  0056AY  HELSINGE    25m  1:01.42 

 
Heat 6 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
90  Katrine Buhl Schrøder  2002  0236AA  ALLERØD    25m  56.73 
47  Maja Marie Elmgreen  2003  0376AE  FR.VÆRK    25m  56.20 
34  Clara Rasmusen  2001  0148AH  HILLERØD    25m  54.91 
77  Sofie Voss Thorsen  2000  0032AP  HELSINGE    25m  55.38 
51  Asta H Jensen  2000  0058BA  FR.VÆRK    25m  56.40 
127  Clara Gjerløv  2002  0224AF  BIRKERØD    25m  57.33 

 
Heat 7 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
91  Amalie Sindahl  2002  0298AG  ALLERØD    25m  54.60 
25  Emma Brogaard  2001  0134AM  HILLERØD    25m  53.85 
160  Olivia Iris Ryding  2001  0136AD  BIRKERØD    25m  53.31 
49  Nicoline Huusfelt  2000  0052AI  FR.VÆRK    25m  53.83 
48  Camilla Kromann Hansen  2000  0096AV  FR.VÆRK    25m  54.24 
45  Kira Bakx  2002  0232AD  FR.VÆRK    25m  54.63 

 
Heat 8 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Silje Thramkrongart  2001  0172AL  ALLERØD    25m  52.63 
159  Rikke Ross  2002  0216AC  BIRKERØD    25m  51.37 
73  Klara Lea Haugegaard  2000  0098AX  HELSINGE    25m  50.41 
16  Laura Rosenørn Sandell  2000  0046AY  FARUM    25m  50.83 
182  Cæcilie Buchholt Johansen  2001  0152AB  A6    25m  52.09 
190  Kamilla Neve  2000  0082AE  A6    25m  52.68 

 
Heat 9 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Camilla Husegaard  2002  0276AH  FARUM    25m  49.40 
86  Mille Graasbøll  2002  0234AB  ALLERØD    25m  48.52 
13  Carolina Sahl Rasmussen  2001  0126AB  FARUM    25m  44.81 
72  Katrine G. Schjøtt  2000  0084AX  HELSINGE    25m  47.44 
189  Natasha Worm Magnus  2000  0024AE  A6    25m  48.99 
126  Anne Føyn  2002  0282AF  BIRKERØD    25m  50.37 

 
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
81  Marcus Borring Andersen  2001    ALLERØD    25m   
198  Aske Rasmussen  2003  0313AB  A6    25m   
164  Jacob Starcke  2001    BIRKERØD    25m   
63  Lukas Stenbo Klint Sonne  2001    HELSINGE    25m   
               

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
68  Rasmus Harbo  2001    HELSINGE    25m   
134  Oscar Jensen  2003    BIRKERØD    25m   
199  Lucas Holst Rasmussen  2003  0323AB  A6    25m  1:24.59 
169  August Bregnenhøj  2003    BIRKERØD    25m   
200  Emil Stenholt Røpke  2004    A6    25m   
55  Mikkel Kronborg Riis  2002    FR.VÆRK    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
142  Alexander Lyngsie  2003  0345AE  BIRKERØD    25m  1:20.13 
204  Rasmus Østergaard  2001  0115AH  A6    25m  1:15.55 
179  William K.k. Hansen  2003    A6    25m  1:12.95 
27  Tobias Gøtz  2003  0361AG  HILLERØD    25m  1:13.60 
102  Frederik Bach Mindested  2003  0327AC  ALLERØD    25m  1:17.33 
156  Valdemar Witt Qvist  2003  0395AC  BIRKERØD    25m  1:22.70 

 
Heat 4 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
157  Christoffer Rekling  2003  0363AE  BIRKERØD    25m  1:09.58 
96  Malde Tesch Busse  2003  0329AC  ALLERØD    25m  1:07.53 
24  Simon Blidarevic  2002  0289AB  HILLERØD    25m  1:04.97 
186  Jonathan Larsen  2002  0219AD  A6    25m  1:07.18 
161  Christian Røgind  2004  0457AA  BIRKERØD    25m  1:08.16 
44  Mathias Rene Arnkjær  2002  0293AD  FR.VÆRK    25m  1:12.16 

 
Heat 5 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
168  Alexander Vergereau  2004  0447AA  BIRKERØD    25m  1:02.15 
82  Nicholas S. Bjerregaard  2002  0213AF  ALLERØD    25m  1:02.10 
50  Thorbjørn Ikkala  2002  0207AI  FR.VÆRK    25m  1:00.32 
Simon Als-Nielsen  2003  0383AG  FARUM    25m  1:02.08 
87  Jannick Hansen  2001  0117AD  ALLERØD    25m  1:02.15 
114  Asger Skov Andersson  2003  0369AE  BIRKERØD    25m  1:03.07 

 
Heat 6 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
113  Mathias Riff Alexandersen  2001  0131AD  BIRKERØD    25m  56.41 
202  Rasmus Thilleman  2001  0175AK  A6    25m  55.53 
88  Daniel Garne Larsen  2003  0373AA  ALLERØD    25m  55.24 
132  Frederik Eg Ibsen  2002  0231AD  BIRKERØD    25m  55.47 
92  Victor Arendt Skytte  2002  0255AF  ALLERØD    25m  56.07 
152  Alexander Platzer  2002  0235AF  BIRKERØD    25m  58.63 

 
Heat 7 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
194  August Overgaard  2002  0211AH  A6    25m  53.45 
61  Andreas Gram Peters  2001  0173AI  HELSINGE    25m  53.02 
203  Morten Østergaard  2002  0209AC  A6    25m  51.89 
147  Jonas Paulsen  2001  0197AC  BIRKERØD    25m  52.04 
166  Alexander Tullberg  2003  0377AA  BIRKERØD    25m  53.12 
83  Frederik Bornemann  2001  0163AH  ALLERØD    25m  54.81 

 
Heat 8 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
177  Tobias Fuglsang  2001  0127AD  A6    25m  50.87 
163  Sebastian M. Staal  2002  0211AC  BIRKERØD    25m  50.48 
Anders Christian Damgaard  2000  0037AN  FARUM    25m  45.59 
151  Ulrik Blach Petersen  2001  0177AC  BIRKERØD    25m  49.00 
130  Mathias Holm  2001  0165AF  BIRKERØD    25m  50.82 
62  Jakob Forsberg  2000  0053AM  HELSINGE    25m  51.01 

 
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
14  Emma Sahl Rasmussen  2004  0472AD  FARUM    25m   
23  Josephine Ahlm  2002    HILLERØD    25m   
106  Ida Poulsen  2004    ALLERØD    25m   
79  Emilie Rank Johansen  2002    HELSINGE    25m   
               

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
105  Sofie Nielsen  2003  0348AD  ALLERØD    25m   
80  Karoline Svendsen  2002    HELSINGE    25m   
97  Cassandra Gottschalk  2003    ALLERØD    25m  2:33.39 
108  Emilie Kornerup Terp  2003  0358AG  ALLERØD    25m  2:37.79 
93  Silje Thramkrongart  2001  0172AL  ALLERØD    25m   
193  Luna Emilie Olsen  2003    A6    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
167  Alberte Vallentin  2003  0308AG  BIRKERØD    25m  2:25.04 
183  Liva Buchholt Johansen  2003  0306AA  A6    25m  2:15.16 
22  Johanne Baes Aaholst  2004  0454AE  HILLERØD    25m  2:13.75 
98  Emma Øder Kjær  2003  0392AE  ALLERØD    25m  2:14.33 
99  Emilie F. Kristensen  2003  0332AE  ALLERØD    25m  2:21.16 
120  Anna Christensen  2002  0264AK  BIRKERØD    25m  2:31.19 

 
Heat 4 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
101  Maia Lytken Markussen  2002  0218AE  ALLERØD    25m  2:11.23 
129  Esther Marie Heunicke  2003  0344AE  BIRKERØD    25m  1:57.39 
91  Amalie Sindahl  2002  0298AG  ALLERØD    25m  1:55.82 
51  Asta H Jensen  2000  0058BA  FR.VÆRK    25m  1:57.08 
141  Maria Lund  2003  0334AH  BIRKERØD    25m  1:58.36 
115  Cornelia Bergqvist  2003  0346AE  BIRKERØD    25m  2:11.85 

 
Heat 5 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
11  Amalie Julia Moresco  2003  0334AE  FARUM    25m  1:55.41 
46  Anna Louise Elmgreen  2001  0176AK  FR.VÆRK    25m  1:53.90 
143  Mia Schmidt Mortensen  2003  0368AA  BIRKERØD    25m  1:52.91 
47  Maja Marie Elmgreen  2003  0376AE  FR.VÆRK    25m  1:53.07 
121  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  BIRKERØD    25m  1:54.33 
104  Nikoline April R. Nielsen  2003  0342AE  ALLERØD    25m  1:55.55 

 
Heat 6 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
12  Sara Pedersen  2003  0376AD  FARUM    25m  1:49.35 
90  Katrine Buhl Schrøder  2002  0236AA  ALLERØD    25m  1:43.34 
49  Nicoline Huusfelt  2000  0052AI  FR.VÆRK    25m  1:40.83 
45  Kira Bakx  2002  0232AD  FR.VÆRK    25m  1:42.39 
78  Katrine S. Frederiksen  2002  0278AC  HELSINGE    25m  1:48.36 
107  Caroline Buhl Schrøder  2003  0314AB  ALLERØD    25m  1:49.60 

 
Heat 7 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
48  Camilla Kromann Hansen  2000  0096AV  FR.VÆRK    25m  1:31.47 
170  Mia Rahlff Pedersen  2001  0186AD  BIRKERØD    25m  1:29.38 
126  Anne Føyn  2002  0282AF  BIRKERØD    25m  1:22.47 
33  Anna Haugsted Pihl  2003  0384AA  HILLERØD    25m  1:23.17 
10  Mia Krüger  2002  0224AG  FARUM    25m  1:31.11 
192  Laura Nybo  2001  0112AR  A6    25m  1:38.01 

 
Heat 8 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
172  Julie Bojesen  2001  0176AM  A6    25m  1:20.93 
17  Stine Saaby Schmidt  2002  0258AI  FARUM    25m  1:17.68 
71  Ida Nebel  2000  0078AY  HELSINGE    25m  1:12.55 
135  Lea Joensen  2001  0118AC  BIRKERØD    25m  1:14.11 
195  Katja Petersson  2001  0134AA  A6    25m  1:18.78 
34  Clara Rasmusen  2001  0148AH  HILLERØD    25m  1:22.06 

 
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
156  Valdemar Witt Qvist  2003  0395AC  BIRKERØD    25m   
66  Viktor Junker Neldeberg  2004  0445AA  HELSINGE    25m   
123  Gustav Dahl  2004    BIRKERØD    25m   
180  Oliver Holm  2003    A6    25m   
185  Alexander Wagner Kvist  2003    A6    25m   
157  Christoffer Rekling  2003  0363AE  BIRKERØD    25m   

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
31  Andreas Rex Olsen  2002  0257AK  HILLERØD    25m   
114  Asger Skov Andersson  2003  0369AE  BIRKERØD    25m   
30  Patrick Laursen  2004  0433AA  HILLERØD    25m  2:23.53 
102  Frederik Bach Mindested  2003  0327AC  ALLERØD    25m  2:28.52 
65  Lucas Thorsson  2002  0247AG  HELSINGE    25m   
57  Albert Torp  2000    FR.VÆRK    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
36  Andreas Rasmussen  2002  0267AJ  HILLERØD    25m  2:12.88 
50  Thorbjørn Ikkala  2002  0207AI  FR.VÆRK    25m  2:11.90 
194  August Overgaard  2002  0211AH  A6    25m  2:02.04 
88  Daniel Garne Larsen  2003  0373AA  ALLERØD    25m  2:05.22 
96  Malde Tesch Busse  2003  0329AC  ALLERØD    25m  2:12.44 
100  Jakob Legaard  2003  0317AC  ALLERØD    25m  2:16.15 

 
Heat 4 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
29  Vincent Lynggård Hansen  2002  0273AK  HILLERØD    25m  1:56.67 
166  Alexander Tullberg  2003  0377AA  BIRKERØD    25m  1:42.83 
146  Mads Rønn Olesen  2002  0281AC  BIRKERØD    25m  1:39.77 
94  Nicklas Taylor  2002  0295AA  ALLERØD    25m  1:41.65 
84  Niels Skovbye Brandt  2002  0247AH  ALLERØD    25m  1:49.76 
62  Jakob Forsberg  2000  0053AM  HELSINGE    25m  1:59.36 

 
Heat 5 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
201  Jonathan Svarre  2001    A6    25m  1:38.43 
130  Mathias Holm  2001  0165AF  BIRKERØD    25m  1:36.64 
92  Victor Arendt Skytte  2002  0255AF  ALLERØD    25m  1:33.38 
Alens Daugelis  2002  0275AJ  FARUM    25m  1:35.46 
113  Mathias Riff Alexandersen  2001  0131AD  BIRKERØD    25m  1:37.41 
89  Rasmus Nielsen  2001  0193AC  ALLERØD    25m  1:38.46 

 
Heat 6 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
87  Jannick Hansen  2001  0117AD  ALLERØD    25m  1:30.69 
124  Emil Kildahl Døssing  2002  0273AC  BIRKERØD    25m  1:27.84 
15  Viktor Nysøe Rehling  2001  0191AF  FARUM    25m  1:23.06 
43  Nicklas Andersen  2001  0171AI  FR.VÆRK    25m  1:26.40 
18  Lasse Søndergaard  2001  0157AC  FARUM    25m  1:28.36 
54  Frederik Otte  2000  0015AJ  FR.VÆRK    25m  1:31.28 

 
Heat 7 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
132  Frederik Eg Ibsen  2002  0231AD  BIRKERØD    25m  1:22.52 
122  Jacob Krog Christoffersen  2000  0039AK  BIRKERØD    25m  1:22.10 
61  Andreas Gram Peters  2001  0173AI  HELSINGE    25m  1:19.70 
37  Adrian Roed Schønning  2000  0039AA  HILLERØD    25m  1:22.01 
165  Kristian Torp  2000  0083AC  BIRKERØD    25m  1:22.48 
187  Alexander Skarby Madsen  2001  0183AD  A6    25m  1:22.95 

 
Heat 8 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
26  Jakob Bjerre Eriksen  2000  0077AN  HILLERØD    25m  1:18.97 
Christian Ong Hansen  2001  0129AI  FARUM    25m  1:14.12 
173  Philip Bruhn  2000  0061AF  A6    25m  1:09.51 
178  Rasmus Gjerløff  2001  0121AA  A6    25m  1:12.01 
56  Phillip Søren Sommer  2000  0013AE  FR.VÆRK    25m  1:18.97 
171  Frederik Bojesen  2002  0281AB  A6    25m  1:19.29 

 
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
103  Marie Nielsen  2003  0304AE  ALLERØD    25m   
97  Cassandra Gottschalk  2003    ALLERØD    25m   
183  Liva Buchholt Johansen  2003  0306AA  A6    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
70  Alice Gantriis  2000  0092AQ  HELSINGE    25m   
109  Victoria L.h. Thomsen  2003  0366AD  ALLERØD    25m   
125  Isabella Eggers  2001  0104AE  BIRKERØD    25m   
182  Cæcilie Buchholt Johansen  2001  0152AB  A6    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
155  Cecilie Porsdal  2002  0254AH  BIRKERØD    25m  4:06.27 
131  Isabel Vang Hvitved  2003  0316AB  BIRKERØD    25m  3:50.43 
170  Mia Rahlff Pedersen  2001  0186AD  BIRKERØD    25m  3:27.85 
86  Mille Graasbøll  2002  0234AB  ALLERØD    25m  3:49.59 
10  Mia Krüger  2002  0224AG  FARUM    25m  3:50.93 
140  Ingrid Lindemann  2003  0312AE  BIRKERØD    25m  4:25.00 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
195  Katja Petersson  2001  0134AA  A6    25m  3:24.00 
17  Stine Saaby Schmidt  2002  0258AI  FARUM    25m  3:23.06 
127  Clara Gjerløv  2002  0224AF  BIRKERØD    25m  3:14.86 
190  Kamilla Neve  2000  0082AE  A6    25m  3:22.66 
159  Rikke Ross  2002  0216AC  BIRKERØD    25m  3:23.37 
13  Carolina Sahl Rasmussen  2001  0126AB  FARUM    25m  3:26.37 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
40  Matilde Weibel  2002  0244AC  HILLERØD    25m  3:13.71 
172  Julie Bojesen  2001  0176AM  A6    25m  3:05.10 
189  Natasha Worm Magnus  2000  0024AE  A6    25m  2:57.42 
160  Olivia Iris Ryding  2001  0136AD  BIRKERØD    25m  3:00.88 
35  Sofia Rasmusen  2001  0138AH  HILLERØD    25m  3:10.43 
33  Anna Haugsted Pihl  2003  0384AA  HILLERØD    25m  3:14.27 

 
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
163  Sebastian M. Staal  2002  0211AC  BIRKERØD    25m   
202  Rasmus Thilleman  2001  0175AK  A6    25m   
43  Nicklas Andersen  2001  0171AI  FR.VÆRK    25m   
162  Frederik Røginnd  2001  0127AG  BIRKERØD    25m   
133  Mikkel Eg Ibsen  2002  0221AD  BIRKERØD    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
117  Christian Boutrup  2003  0337AA  BIRKERØD    25m   
24  Simon Blidarevic  2002  0289AB  HILLERØD    25m  3:45.00 
83  Frederik Bornemann  2001  0163AH  ALLERØD    25m  3:32.09 
171  Frederik Bojesen  2002  0281AB  A6    25m  3:38.20 
85  Lucas Emil Christensen  2003  0349AC  ALLERØD    25m  3:50.17 
60  Nikolai Neldeberg  2000  0017AI  HELSINGE    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
32  Christoffer D. Petersen  2001  0183AC  HILLERØD    25m  3:30.00 
56  Phillip Søren Sommer  2000  0013AE  FR.VÆRK    25m  3:08.35 
151  Ulrik Blach Petersen  2001  0177AC  BIRKERØD    25m  2:57.07 
Christian Ong Hansen  2001  0129AI  FARUM    25m  3:07.79 
147  Jonas Paulsen  2001  0197AC  BIRKERØD    25m  3:08.40 
26  Jakob Bjerre Eriksen  2000  0077AN  HILLERØD    25m  3:30.22 

 
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
145  Astrid Rønn Olesen  2005    BIRKERØD    25m   
38  Ida Zeiler Terkildsen  2004  0494AD  HILLERØD    25m   
52  Emilie Koch Larsen  2002    FR.VÆRK    25m   
137  Anna Krølner  2004    BIRKERØD    25m   
               

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
80  Karoline Svendsen  2002    HELSINGE    25m   
153  Camilla Porsdal  2005    BIRKERØD    25m   
138  Filippa Lang Bolvig  2004    BIRKERØD    25m   
144  Camille Nørby  2004    BIRKERØD    25m   
53  Camilla Gram Nilsson  2002    FR.VÆRK    25m   
119  Karla Buch  2004    BIRKERØD    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
139  Josefine V. H. Lilliedal  2004  0412AA  BIRKERØD    25m  2:10.61 
116  Katrine Bonefeld  2004  0456AA  BIRKERØD    25m  1:23.07 
115  Cornelia Bergqvist  2003  0346AE  BIRKERØD    25m  1:09.25 
193  Luna Emilie Olsen  2003    A6    25m  1:13.38 
154  Catrine Porsdal  2005    BIRKERØD    25m  1:51.20 
23  Josephine Ahlm  2002    HILLERØD    25m   

 
Heat 4 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
191  Julie Nybo  2004    A6    25m  52.80 
39  Frida Uldall  2003  0364AJ  HILLERØD    25m  52.02 
22  Johanne Baes Aaholst  2004  0454AE  HILLERØD    25m  50.90 
98  Emma Øder Kjær  2003  0392AE  ALLERØD    25m  51.00 
79  Emilie Rank Johansen  2002    HELSINGE    25m  52.39 
14  Emma Sahl Rasmussen  2004  0472AD  FARUM    25m  55.35 

 
Heat 5 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
181  Pernille Elm Jensen  2003  0302AI  A6    25m  49.35 
11  Amalie Julia Moresco  2003  0334AE  FARUM    25m  46.73 
75  Maria Louise Ryle  2000  0056AY  HELSINGE    25m  44.67 
Camilla Husegaard  2002  0276AH  FARUM    25m  44.70 
12  Sara Pedersen  2003  0376AD  FARUM    25m  49.13 
104  Nikoline April R. Nielsen  2003  0342AE  ALLERØD    25m  49.77 

 
Heat 6 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
78  Katrine S. Frederiksen  2002  0278AC  HELSINGE    25m  44.23 
184  Sille Willaing Kjøller  2001    A6    25m  43.32 
118  Laura Boutrup  2003  0302AB  BIRKERØD    25m  42.36 
141  Maria Lund  2003  0334AH  BIRKERØD    25m  42.89 
143  Mia Schmidt Mortensen  2003  0368AA  BIRKERØD    25m  43.55 
58  Maria H Willumsen  2002  0212AE  FR.VÆRK    25m  44.54 

 
Heat 7 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
72  Katrine G. Schjøtt  2000  0084AX  HELSINGE    25m  40.41 
125  Isabella Eggers  2001  0104AE  BIRKERØD    25m  39.61 
28  Ida W. Hall  2002  0236AG  HILLERØD    25m  39.07 
16  Laura Rosenørn Sandell  2000  0046AY  FARUM    25m  39.45 
131  Isabel Vang Hvitved  2003  0316AB  BIRKERØD    25m  40.28 
77  Sofie Voss Thorsen  2000  0032AP  HELSINGE    25m  41.20 

 
Heat 8 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
73  Klara Lea Haugegaard  2000  0098AX  HELSINGE    25m  36.01 
135  Lea Joensen  2001  0118AC  BIRKERØD    25m  34.12 
71  Ida Nebel  2000  0078AY  HELSINGE    25m  32.83 
25  Emma Brogaard  2001  0134AM  HILLERØD    25m  34.05 
40  Matilde Weibel  2002  0244AC  HILLERØD    25m  36.00 
70  Alice Gantriis  2000  0092AQ  HELSINGE    25m  38.43 

 
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
128  Ben Hargreaves  2005    BIRKERØD    25m   
146  Mads Rønn Olesen  2002  0281AC  BIRKERØD    25m   
164  Jacob Starcke  2001    BIRKERØD    25m   
55  Mikkel Kronborg Riis  2002    FR.VÆRK    25m   
               

 
Heat 2 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
142  Alexander Lyngsie  2003  0345AE  BIRKERØD    25m   
136  Rasmus Kjeldsen  2005    BIRKERØD    25m   
149  Nicolaj Pedersen  2005    BIRKERØD    25m   
68  Rasmus Harbo  2001    HELSINGE    25m   
185  Alexander Wagner Kvist  2003    A6    25m   
112  Jonas Riff Alexandersen  2005    BIRKERØD    25m   

 
Heat 3 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
57  Albert Torp  2000    FR.VÆRK    25m   
158  Asbjørn Rosonbohn  2004    BIRKERØD    25m  1:18.01 
134  Oscar Jensen  2003    BIRKERØD    25m  1:07.68 
148  Jacob Pedersen  2004  0483AB  BIRKERØD    25m  1:08.30 
188  Rasmus Skarby Madsen  2003    A6    25m  1:46.26 
150  Sebastian Pedersen  2005    BIRKERØD    25m   

 
Heat 4 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
161  Christian Røgind  2004  0457AA  BIRKERØD    25m  1:07.41 
30  Patrick Laursen  2004  0433AA  HILLERØD    25m  59.77 
168  Alexander Vergereau  2004  0447AA  BIRKERØD    25m  56.65 
123  Gustav Dahl  2004    BIRKERØD    25m  57.13 
200  Emil Stenholt Røpke  2004    A6    25m  1:02.35 
169  August Bregnenhøj  2003    BIRKERØD    25m  1:07.46 

 
Heat 5 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
199  Lucas Holst Rasmussen  2003  0323AB  A6    25m  52.67 
100  Jakob Legaard  2003  0317AC  ALLERØD    25m  50.09 
27  Tobias Gøtz  2003  0361AG  HILLERØD    25m  49.54 
82  Nicholas S. Bjerregaard  2002  0213AF  ALLERØD    25m  49.63 
180  Oliver Holm  2003    A6    25m  51.20 
31  Andreas Rex Olsen  2002  0257AK  HILLERØD    25m  56.44 

 
Heat 6 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
66  Viktor Junker Neldeberg  2004  0445AA  HELSINGE    25m  48.34 
Anders Christian Damgaard  2000  0037AN  FARUM    25m  47.35 
81  Marcus Borring Andersen  2001    ALLERØD    25m  47.01 
Simon Als-Nielsen  2003  0383AG  FARUM    25m  47.30 
36  Andreas Rasmussen  2002  0267AJ  HILLERØD    25m  47.61 
179  William K.k. Hansen  2003    A6    25m  48.51 

 
Heat 7 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
152  Alexander Platzer  2002  0235AF  BIRKERØD    25m  46.38 
Alens Daugelis  2002  0275AJ  FARUM    25m  45.16 
84  Niels Skovbye Brandt  2002  0247AH  ALLERØD    25m  42.67 
186  Jonathan Larsen  2002  0219AD  A6    25m  43.09 
63  Lukas Stenbo Klint Sonne  2001    HELSINGE    25m  45.57 
204  Rasmus Østergaard  2001  0115AH  A6    25m  46.98 

 
Heat 8 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
177  Tobias Fuglsang  2001  0127AD  A6    25m  41.66 
89  Rasmus Nielsen  2001  0193AC  ALLERØD    25m  40.70 
198  Aske Rasmussen  2003  0313AB  A6    25m  40.47 
54  Frederik Otte  2000  0015AJ  FR.VÆRK    25m  40.50 
44  Mathias Rene Arnkjær  2002  0293AD  FR.VÆRK    25m  40.98 
29  Vincent Lynggård Hansen  2002  0273AK  HILLERØD    25m  41.73 

 
Heat 9 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
203  Morten Østergaard  2002  0209AC  A6    25m  40.02 
201  Jonathan Svarre  2001    A6    25m  39.09 
85  Lucas Emil Christensen  2003  0349AC  ALLERØD    25m  38.89 
162  Frederik Røginnd  2001  0127AG  BIRKERØD    25m  39.04 
94  Nicklas Taylor  2002  0295AA  ALLERØD    25m  39.76 
18  Lasse Søndergaard  2001  0157AC  FARUM    25m  40.23 

 
Heat 10 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
32  Christoffer D. Petersen  2001  0183AC  HILLERØD    25m  38.39 
60  Nikolai Neldeberg  2000  0017AI  HELSINGE    25m  37.68 
37  Adrian Roed Schønning  2000  0039AA  HILLERØD    25m  36.87 
122  Jacob Krog Christoffersen  2000  0039AK  BIRKERØD    25m  37.20 
187  Alexander Skarby Madsen  2001  0183AD  A6    25m  38.04 
117  Christian Boutrup  2003  0337AA  BIRKERØD    25m  38.61 

 
Heat 11 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
124  Emil Kildahl Døssing  2002  0273AC  BIRKERØD    25m  36.33 
165  Kristian Torp  2000  0083AC  BIRKERØD    25m  33.94 
173  Philip Bruhn  2000  0061AF  A6    25m  31.66 
178  Rasmus Gjerløff  2001  0121AA  A6    25m  33.23 
133  Mikkel Eg Ibsen  2002  0221AD  BIRKERØD    25m  34.07 
15  Viktor Nysøe Rehling  2001  0191AF  FARUM    25m  36.64 

 
 
Løb 9, 4X50m Rygsvømning Damer  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
42  Fsk Devilgirls 1  2000    FR.VÆRK    25m   
69  Piger 1 Helsinge  2000    HELSINGE    25m   
197  A6 Piger 2    A6    25m  4:00.00 
74  Piger 2 Helsinge  2000    HELSINGE    25m   
95  Allerøds Talenter    ALLERØD    25m   
               

 
Heat 2 (2) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
111  Birkerød 2    BIRKERØD    25m  3:20.00 
196  A6 Piger 1    A6    25m  3:00.00 
110  Birkerød 1    BIRKERØD    25m  2:44.00 
20  Hils 3 Piger  2001    HILLERØD    25m  2:46.15 
Farum Mini Girls  2000    FARUM    25m  3:20.00 
Farum Soft Girls  2000    FARUM    25m  3:50.00 

 
 
Løb 10, 4X50m Rygsvømning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
41  Fsk Devilboys 1  2000    FR.VÆRK    25m   
95  Allerøds Talenter    ALLERØD    25m   
21  Hils 4 Drenge  2002    HILLERØD    25m   
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
59  Drenge 1 Helsinge  2001    HELSINGE    25m   
175  A6 Drenge 2    A6    25m  4:00.00 
176  A6 Drenge 3    A6    25m  4:30.00 
64  Drenge 2 Helsinge  2002    HELSINGE    25m   
               

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Farum Mini Guns  2000    FARUM    25m  3:20.00 
111  Birkerød 2    BIRKERØD    25m  3:00.00 
110  Birkerød 1    BIRKERØD    25m  2:44.00 
19  Hils 3 Drenge  2000    HILLERØD    25m  2:50.25 
174  A6 Drenge 1    A6    25m  3:00.00 
Farum Soft Guns  2000    FARUM    25m  3:45.00 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  24 november 2012 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:17