Startliste Løb 1-10 
 
  Stævne navn  NS-mini Farum    Udskriftsdato  19 november 2011   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  16:48   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  20 november 2011         
 
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
277  Kjærsgaard Alberte  2001  SLANGERUP  0102AA  25 m  45.78   
363  Poulsen Lotte Kraglund  2000  FARUM  0024AV  25 m  46.67   
547  Morsing Olivia  2000  HILLERØD  0022AU  25 m  48.52   
364  Poulsen Nikoline Kraglund  2000  FARUM  0064AV  25 m  49.52   
559  Wibom Josefine Lykke  2000  HILLERØD  0046AI  25 m  49.82   
391  Lentoft Luna Juul  2000  BIRKERØD  0044AE  25 m  49.86   
448  Ajslev Sandra A.  2001  ALLERØD  0198AC  25 m  50.00   
537  Blomsterberg Thea  2002  HILLERØD  0272AC  25 m  50.47   
336  Pedersen Emilie Trolle  1999  FR.VÆRK  9972AV  25 m  50.64   
10  379  Erichsen Camille  2001  BIRKERØD  0192AC  50 m  51.62   
11  323  Arnkjær Katrine Maria  1999  FR.VÆRK  9942AW  25 m  52.01   
12  393  Meier Julie Stampe  2001  BIRKERØD  0166AC  25 m  52.04   
13  375  Duus Mia Steen  2001  BIRKERØD  0114AE  25 m  52.25   
14  312  Petersson Katja  2001  JYLLINGE  0134AA  25 m  52.53   
15  359  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  53.85   
16  370  Bondo Thit  2000  BIRKERØD  0068AE  25 m  53.90   
17  535  Bantz Asta  1999  HILLERØD  9944AT  25 m  53.98   
18  362  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM  0054AK  25 m  54.91   
19  365  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m  55.12   
20  326  Belza Sigrid Tanghus  1999  FR.VÆRK  9904AX  25 m  55.41   
21  345  Husegaard Camilla  2002  FARUM  0276AH  25 m  56.88   
22  377  Eggers Isabella  2001  BIRKERØD  0104AE  25 m  57.07   
23  403  Ryding Olivia Iris  2001  BIRKERØD  0136AD  50 m  58.56   
24  333  Jespersen Minella  1999  FR.VÆRK  9908AW  25 m  59.67   
25  337  Rahn-Nielsen Regitze  1999  FR.VÆRK  9946AE  25 m  1:00.39   
26  361  Michaelsen Aparjita  2001  FARUM  0132AL  25 m  1:00.59   
27  462  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m  1:04.70   
28  551  Rasmusen Clara  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  1:05.13   
29  334  Nielsen Lærke Skov  2001  FR.VÆRK  0112AK  25 m  1:05.56   
30  325  Bakx Kira  2002  FR.VÆRK  0232AD  25 m  1:05.76   
31  329  Espenhain Randi  2000  FR.VÆRK  0026AT  25 m  1:06.15   
32  387  Hyldahl Sophie  2002  BIRKERØD  0278AA  25 m  1:07.06   
33  386  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m  1:08.80   
34  390  Joensen Lea  2001  BIRKERØD  0118AC  25 m  1:08.99   
35  418  Hindsgaul Ida Marie  2002  ALLERØD  0268AC  25 m  1:09.55   
36  450  Blicher Camilla Aalling  2001  ALLERØD  0174AI  25 m  1:09.80   
37  276  Johansen Liva Buchholt  2003  SLANGERUP    25 m  1:11.48   
38  394  Mortensen Mia Schmidt  2003  BIRKERØD  0368AA  25 m  1:12.39   
39  330  Folcarelli Romina M  2000  FR.VÆRK  0094AU  25 m  1:17.48   
40  421  Karlsson Sara Friismose  2002  ALLERØD  0212AF  25 m  1:18.40   
41  309  Lyngstrøm Anitta  2000  JYLLINGE  0042AU  25 m  1:22.56   
42  558  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  1:22.98   
43  339  Willumsen Maria H  2002  FR.VÆRK  0212AE  25 m  1:30.06   
44  314  Støvring Rebecca  2000  JYLLINGE  0006AS  25 m     
45  308  Lind Cathrine  2002  JYLLINGE  0228AE  25 m     
46  285  Sand Filippa  2004  SLANGERUP    25 m     
47  497  Haugegaard Klara Lea  2000  HELSINGE    25 m     
48  274  Jensen Louise Sjørup  2003  SLANGERUP    25 m     
49  289  Thilleman Rasmus  2001  SLANGERUP    25 m     
50  442  Glümer Olivia Sindahl  2004  ALLERØD    25 m     
51  327  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m     
52  328  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK    25 m     
53  272  Gradischnig Helena  2001  SLANGERUP    25 m     
54  431  Thomsen Victoria L.h.  2003  ALLERØD    25 m     
55  383  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m     
56  425  Nielsen Figne  2003  ALLERØD  0314AD  25 m     
57  347  Moresco Amalie Julia  2003  FARUM  0334AE  25 m     
58  350  Sandell Laura Rosenørn  2000  FARUM    25 m     
59  352  Stær Maja Kramer  2002  FARUM  0208AJ  25 m     
60  413  Barbesgaard Julia Thora  2002  ALLERØD  0242AD  25 m     
61  332  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VÆRK  0052AI  25 m     
62  560  Skøtt Natasja Brix  1998  HELSINGE    25 m    EXT 
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
409  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  25 m  45.52   
495  Christiansen Oliver  1999  HELSINGE  9903AN  25 m  48.48   
456  Jensen Christian K.  2000  ALLERØD  0099AD  25 m  50.00   
458  Kaiser Oliver  2000  ALLERØD  0079AD  25 m  50.00   
463  Stavngaard Tobias  2000  ALLERØD  0019AC  25 m  51.03   
405  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  25 m  51.93   
407  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  53.10   
300  Fuglsang Tobias  2001  JYLLINGE  0127AD  25 m  54.26   
338  Rasmussen Mathias Husted  1999  FR.VÆRK  9967AC  25 m  54.86   
10  397  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  50 m  55.54   
11  408  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  56.89   
12  457  Jensen Jacob Aaboe  2000  ALLERØD  0029AC  25 m  1:01.02   
13  367  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  1:01.73   
14  461  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  1:01.79   
15  501  Peters Andreas Gram  2001  HELSINGE  0173AI  25 m  1:02.39   
16  398  Platzer Alexander  2002  BIRKERØD    25 m  1:02.65   
17  294  Østergaard Morten  2002  LAKSEN  0209AC  50 m  1:03.55   
18  545  Krarup Villads  2000  HILLERØD  0015AE  25 m  1:05.20   
19  371  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  1:05.22   
20  335  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  1:05.26   
21  554  Smith-Sivertsen Bastian  2000  HILLERØD  0083AJ  25 m  1:05.86   
22  395  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m  1:06.21   
23  385  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  1:06.56   
24  396  Paulsen Jonas  2001  BIRKERØD  0197AC  25 m  1:06.79   
25  404  Røginnd Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  1:09.84   
26  430  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m  1:11.25   
27  267  Andersen Frederik B. F.  1999  SLANGERUP    25 m  1:15.16   
28  266  Andersen Casper Figge  2002  SLANGERUP    25 m  1:16.94   
29  422  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  1:18.82   
30  366  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  1:35.82   
31  313  Rasmussen Lucas Holst  2003  JYLLINGE  0323AB  25 m  2:20.53   
32  270  Christensen Casper  2000  SLANGERUP    25 m     
33  283  Overgaard August  2002  SLANGERUP    25 m     
34  499  Hostrup Andreas  2000  HELSINGE  0097AI  25 m     
35  433  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD    25 m     
36  429  Skytte Viktor Arendt  2002  ALLERØD  0255AF  25 m     
37  343  Damgaard Anders Christian  2000  FARUM  0037AN  25 m     
38  349  Rasmussen Malthe Kisbye  2001  FARUM  0111AK  25 m     
39  360  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m     
40  555  Saarde Magnus Faurholdt  2003  HILLERØD    25 m     
41  428  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD    25 m     
42  424  Nielsen Anders Fleng  2001  ALLERØD  0143AJ  25 m     
43  374  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m     
44  419  Howardsen Malte  2001  ALLERØD  0185AD  25 m     
45  416  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m     
46  415  Bjerregaard Nicholas S.  2002  ALLERØD  0213AF  25 m     
47  357  Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  25 m     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
280  Mass Mira  2000  SLANGERUP  0012AA  25 m  1:11.74   
310  Mårtensson Amalie  2000  JYLLINGE  0004AE  25 m  1:13.24   
317  Weitling My  2000  JYLLINGE  0032AA  25 m  1:14.01   
556  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  1:16.90   
302  Hansen Fie  1999  JYLLINGE  9924AC  25 m  1:17.31   
548  Pedersen Amanda Bundgaard  2000  HILLERØD  0088AQ  25 m  1:18.20   
390  Joensen Lea  2001  BIRKERØD  0118AC  25 m  1:18.24   
311  Møller Sebine  1999  JYLLINGE  9948AG  25 m  1:19.30   
273  Grøndal Sofie Hong Yu  1999  SLANGERUP  9906AA  25 m  1:19.57   
10  370  Bondo Thit  2000  BIRKERØD  0068AE  25 m  1:19.84   
11  323  Arnkjær Katrine Maria  1999  FR.VÆRK  9942AW  25 m  1:20.38   
12  291  Hansen Freja B.  1999  LAKSEN  9912AO  25 m  1:21.61   
13  307  Kestner Astrid Dyrmose  2000  JYLLINGE  0008AB  25 m  1:22.43   
14  393  Meier Julie Stampe  2001  BIRKERØD  0166AC  25 m  1:22.61   
15  277  Kjærsgaard Alberte  2001  SLANGERUP  0102AA  25 m  1:22.89   
16  379  Erichsen Camille  2001  BIRKERØD  0192AC  50 m  1:26.21   
17  281  Neve Kamilla  2000  SLANGERUP  0082AE  25 m  1:26.31   
18  403  Ryding Olivia Iris  2001  BIRKERØD  0136AD  25 m  1:26.69   
19  336  Pedersen Emilie Trolle  1999  FR.VÆRK  9972AV  25 m  1:27.26   
20  552  Rasmusen Sofia  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  1:27.41   
21  295  Aunstrup Line  2000  JYLLINGE  0064AM  25 m  1:27.70   
22  303  Jensen Sofie Kepp  2002  JYLLINGE  0262AA  25 m  1:29.20   
23  297  Bojesen Julie  2001  JYLLINGE  0176AM  25 m  1:31.01   
24  382  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  1:31.10   
25  380  Friis Lina  2001  BIRKERØD  0172AB  50 m  1:32.46   
26  292  Magnus Natasha Worm  2000  LAKSEN  0024AE  25 m  1:32.59   
27  316  Wehne Ida-Sofia Bech  2001  JYLLINGE  0194AE  25 m  1:33.30   
28  547  Morsing Olivia  2000  HILLERØD  0022AU  25 m  1:33.73   
29  558  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  1:33.79   
30  333  Jespersen Minella  1999  FR.VÆRK  9908AW  25 m  1:33.99   
31  452  Buusmann Frida  2001  ALLERØD  0152AH  25 m  1:34.61   
32  362  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM  0054AK  25 m  1:35.36   
33  535  Bantz Asta  1999  HILLERØD  9944AT  25 m  1:36.20   
34  290  Fejer Andrea  2000  LAKSEN  0076AU  25 m  1:38.20   
35  315  Terp Rebecca Hauerberg  2001  JYLLINGE  0164AP  25 m  1:40.09   
36  453  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m  1:44.35   
37  330  Folcarelli Romina M  2000  FR.VÆRK  0094AU  25 m  1:44.56   
38  413  Barbesgaard Julia Thora  2002  ALLERØD  0242AD  25 m  1:45.83   
39  309  Lyngstrøm Anitta  2000  JYLLINGE  0042AU  25 m  1:52.20   
40  372  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  1:58.95   
41  418  Hindsgaul Ida Marie  2002  ALLERØD  0268AC  25 m  1:58.95   
42  417  Hansen Olivia Marie M.  2002  ALLERØD  0258AC  25 m  2:00.74   
43  421  Karlsson Sara Friismose  2002  ALLERØD  0212AF  25 m  2:03.16   
44  550  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  2:04.17   
45  399  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  2:05.00   
46  332  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VÆRK  0052AI  25 m  2:09.47   
47  539  Christensen Kajsa G.  2004  HILLERØD  0484AA  25 m  2:14.37   
48  327  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  2:23.43   
49  345  Husegaard Camilla  2002  FARUM  0276AH  25 m  2:50.91   
50  275  Johansen Cæcilie B.  2001  SLANGERUP    25 m     
51  289  Thilleman Rasmus  2001  SLANGERUP    25 m     
52  282  Nybo Laura  2001  SLANGERUP    25 m     
53  426  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m     
54  494  Bernhard Rebekka  1999  HELSINGE  9984AU  25 m     
55  538  Brogaard Emma  2001  HILLERØD    25 m     
56  441  Rasmussen Lærke Groth  2003  ALLERØD    25 m     
57  440  Nielsen Nikoline April R.  2003  ALLERØD    25 m     
58  438  Madsen Julie Kimura  2004  ALLERØD    25 m     
59  436  Nygaard Cassandra G.  2003  ALLERØD    25 m     
60  350  Sandell Laura Rosenørn  2000  FARUM    25 m     
61  434  Christensen Laura Friis  2003  ALLERØD    25 m     
62  331  Hansen Camilla Kromann  2000  FR.VÆRK  0096AV  25 m     
63  394  Mortensen Mia Schmidt  2003  BIRKERØD  0368AA  25 m     
64  364  Poulsen Nikoline Kraglund  2000  FARUM  0064AV  25 m     
65  351  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  25 m     
66  269  Bischoff Mathilde  2001  SLANGERUP    25 m     
67  348  Pedersen Sara  2003  FARUM  0376AD  25 m     
68  346  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m     
69  342  Crow Emma Eistrup  2002  FARUM  0224AI  25 m     
70  435  Kristensen Emilie F.  2003  ALLERØD    25 m     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
496  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  25 m  1:11.67   
299  Bruhn Philip  2000  JYLLINGE  0061AF  25 m  1:13.87   
500  Neldeberg Frederik J.  2000  HELSINGE  0095AI  25 m  1:14.69   
557  Weibel Frederik  1999  HILLERØD  9943AM  25 m  1:16.67   
301  Gjerløff Rasmus  2001  JYLLINGE  0121AA  25 m  1:17.76   
543  Jensen Emil Kjaer  2000  HILLERØD  0077AH  25 m  1:18.02   
384  Harrit Oskar  1999  BIRKERØD  9997AA  25 m  1:19.17   
356  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  1:19.72   
268  Bichel Jonathan V.  1999  SLANGERUP  9943AL  25 m  1:19.94   
10  397  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  1:22.00   
11  284  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  25 m  1:22.60   
12  378  Engmark Aske  2000  BIRKERØD  0041AE  25 m  1:23.23   
13  454  Graasbøll Tobias  2002  ALLERØD  0251AB  25 m  1:30.06   
14  451  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  1:33.55   
15  540  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD    25 m  1:34.24   
16  296  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  1:36.88   
17  406  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  1:38.72   
18  546  Kuzmanovic Pedja  2002  HILLERØD  0217AE  25 m  1:39.27   
19  455  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  1:40.88   
20  358  Jagd-Nygaard Lasse  2001  FARUM  0189AG  25 m  1:42.08   
21  376  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  1:42.32   
22  549  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  1:42.32   
23  338  Rasmussen Mathias Husted  1999  FR.VÆRK  9967AC  25 m  1:42.50   
24  553  Schønning Adrian Roed  2000  HILLERØD  0039AA  25 m  1:44.81   
25  401  Ring Sigurd Dybbro  2002  BIRKERØD  0267AA  25 m  1:46.02   
26  318  Winsley Malte  2001  JYLLINGE  0153AG  25 m  1:46.38   
27  373  Brøndum William B.  2002  BIRKERØD  0239AA  25 m  1:51.93   
28  294  Østergaard Morten  2002  LAKSEN  0209AC  25 m  1:52.11   
29  536  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  1:54.74   
30  395  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m  1:55.61   
31  424  Nielsen Anders Fleng  2001  ALLERØD  0143AJ  25 m  1:56.71   
32  322  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  1:57.70   
33  298  Bruhn Christian S  2003  JYLLINGE    25 m  2:02.79   
34  554  Smith-Sivertsen Bastian  2000  HILLERØD  0083AJ  25 m  2:18.18   
35  278  Laursen Patrick  2004  SLANGERUP  0433AA  25 m  2:34.54   
36  293  Mathisen Marius  2003  LAKSEN  0353AB  25 m     
37  344  Haugaard Rasmus  2002  FARUM  0271AF  25 m     
38  279  Madsen Alexander Skarby  2001  SLANGERUP    25 m     
39  439  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD    25 m     
40  271  Christensen Christian  2000  SLANGERUP    25 m     
41  324  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m     
42  428  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD    25 m     
43  412  Arvedsen Mark H.  2002  ALLERØD  0233AD  25 m     
44  414  Beltoft William Vauvert  2002  ALLERØD  0243AD  25 m     
45  415  Bjerregaard Nicholas S.  2002  ALLERØD  0213AF  25 m     
46  416  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m     
47  389  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m     
48  437  Legaard Jakob  2003  ALLERØD    25 m     
49  388  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m     
50  343  Damgaard Anders Christian  2000  FARUM  0037AN  25 m     
51  429  Skytte Viktor Arendt  2002  ALLERØD  0255AF  25 m     
52  432  Bjerg Mads Emil  2003  ALLERØD    25 m     
53  433  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD    25 m     
54  353  Valore Andreas Riis  2002  FARUM    25 m     
55  349  Rasmussen Malthe Kisbye  2001  FARUM  0111AK  25 m     
56  408  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m     
57  544  Jensen Johan Kjaer  1998  HILLERØD  9897AQ  50 m  1:19.72  EXT 
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
381  Fritzböger Caroline  2001  BIRKERØD  0172AE  25 m  3:13.61   
369  Bolvig Andrea M. Lang  2000  BIRKERØD  0048AE  25 m  3:13.67   
307  Kestner Astrid Dyrmose  2000  JYLLINGE  0008AB  25 m  3:15.48   
273  Grøndal Sofie Hong Yu  1999  SLANGERUP  9906AA  25 m  3:19.31   
548  Pedersen Amanda Bundgaard  2000  HILLERØD  0088AQ  25 m  3:30.20   
556  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  3:30.45   
380  Friis Lina  2001  BIRKERØD  0172AB  25 m  3:31.51   
448  Ajslev Sandra A.  2001  ALLERØD  0198AC  25 m  3:40.00   
449  Bill Ann Sophie  2001  ALLERØD  0184AM  25 m  3:45.00   
10  452  Buusmann Frida  2001  ALLERØD  0152AH  25 m  3:45.00   
11  552  Rasmusen Sofia  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  3:45.22   
12  541  Hall Ida W.  2002  HILLERØD  0236AG  25 m  3:49.22   
13  453  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m  3:50.00   
14  450  Blicher Camilla Aalling  2001  ALLERØD  0174AI  25 m  4:00.00   
15  462  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m  4:00.00   
16  464  Thramkrongart Silje  2001  ALLERØD  0172AL  25 m  4:00.00   
17  402  Ross Rikke  2002  BIRKERØD  0216AC  25 m     
18  359  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  25 m     
19  361  Michaelsen Aparjita  2001  FARUM  0132AL  25 m     
20  363  Poulsen Lotte Kraglund  2000  FARUM  0024AV  25 m     
21  372  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m     
22  375  Duus Mia Steen  2001  BIRKERØD  0114AE  25 m     
23  326  Belza Sigrid Tanghus  1999  FR.VÆRK  9904AX  25 m     
24  377  Eggers Isabella  2001  BIRKERØD  0104AE  25 m     
25  382  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m     
26  383  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m     
27  386  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m     
28  399  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m     
29  417  Hansen Olivia Marie M.  2002  ALLERØD  0258AC  25 m     
30  420  Janum Viktoria  2002  ALLERØD  0252AF  25 m     
31  423  Markussen Maia Lytken  2002  ALLERØD  0218AE  25 m     
32  427  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m     
33  387  Hyldahl Sophie  2002  BIRKERØD  0278AA  25 m     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
299  Bruhn Philip  2000  JYLLINGE  0061AF  25 m  3:03.50   
496  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  25 m  3:09.28   
409  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  25 m  3:11.44   
396  Paulsen Jonas  2001  BIRKERØD  0197AC  25 m  3:16.41   
557  Weibel Frederik  1999  HILLERØD  9943AM  25 m  3:25.21   
463  Stavngaard Tobias  2000  ALLERØD  0019AC  25 m  3:30.00   
543  Jensen Emil Kjaer  2000  HILLERØD  0077AH  25 m  3:30.19   
459  Kristensen Nikolaj F.  2000  ALLERØD  0041AD  25 m  3:34.85   
376  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  3:40.27   
10  456  Jensen Christian K.  2000  ALLERØD  0099AD  25 m  3:42.28   
11  356  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  3:44.90   
12  454  Graasbøll Tobias  2002  ALLERØD  0251AB  25 m  3:50.00   
13  451  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  3:50.00   
14  458  Kaiser Oliver  2000  ALLERØD  0079AD  25 m  3:50.00   
15  460  Krume Dan  2001  ALLERØD    25 m  3:50.00   
16  461  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  3:50.00   
17  542  Håkonsson Mads Holme  2001  HILLERØD  0135AE  25 m  3:50.83   
18  455  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  4:00.00   
19  457  Jensen Jacob Aaboe  2000  ALLERØD  0029AC  25 m  4:06.87   
20  407  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  4:26.46   
21  367  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m     
22  371  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m     
23  373  Brøndum William B.  2002  BIRKERØD  0239AA  25 m     
24  374  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m     
25  388  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m     
26  389  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m     
27  401  Ring Sigurd Dybbro  2002  BIRKERØD  0267AA  25 m     
28  404  Røginnd Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m     
29  296  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m     
30  422  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m     
31  430  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m     
32  414  Beltoft William Vauvert  2002  ALLERØD  0243AD  25 m     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
310  Mårtensson Amalie  2000  JYLLINGE  0004AE  25 m  31.37   
280  Mass Mira  2000  SLANGERUP  0012AA  25 m  32.80   
317  Weitling My  2000  JYLLINGE  0032AA  25 m  33.09   
311  Møller Sebine  1999  JYLLINGE  9948AG  25 m  33.20   
302  Hansen Fie  1999  JYLLINGE  9924AC  25 m  34.64   
391  Lentoft Luna Juul  2000  BIRKERØD  0044AE  25 m  35.61   
369  Bolvig Andrea M. Lang  2000  BIRKERØD  0048AE  25 m  35.92   
381  Fritzböger Caroline  2001  BIRKERØD  0172AE  25 m  36.03   
291  Hansen Freja B.  1999  LAKSEN  9912AO  25 m  36.40   
10  559  Wibom Josefine Lykke  2000  HILLERØD  0046AI  25 m  37.11   
11  295  Aunstrup Line  2000  JYLLINGE  0064AM  25 m  37.75   
12  281  Neve Kamilla  2000  SLANGERUP  0082AE  25 m  37.82   
13  312  Petersson Katja  2001  JYLLINGE  0134AA  25 m  38.67   
14  538  Brogaard Emma  2001  HILLERØD    25 m  39.95   
15  551  Rasmusen Clara  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  40.42   
16  292  Magnus Natasha Worm  2000  LAKSEN  0024AE  25 m  40.67   
17  297  Bojesen Julie  2001  JYLLINGE  0176AM  25 m  40.92   
18  494  Bernhard Rebekka  1999  HELSINGE  9984AU  25 m  40.94   
19  290  Fejer Andrea  2000  LAKSEN  0076AU  25 m  41.51   
20  316  Wehne Ida-Sofia Bech  2001  JYLLINGE  0194AE  25 m  41.70   
21  537  Blomsterberg Thea  2002  HILLERØD  0272AC  25 m  41.83   
22  303  Jensen Sofie Kepp  2002  JYLLINGE  0262AA  50 m  41.94   
23  550  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  43.74   
24  337  Rahn-Nielsen Regitze  1999  FR.VÆRK  9946AE  25 m  43.86   
25  449  Bill Ann Sophie  2001  ALLERØD  0184AM  25 m  44.75   
26  315  Terp Rebecca Hauerberg  2001  JYLLINGE  0164AP  25 m  45.22   
27  314  Støvring Rebecca  2000  JYLLINGE  0006AS  25 m  45.79   
28  541  Hall Ida W.  2002  HILLERØD  0236AG  25 m  46.39   
29  464  Thramkrongart Silje  2001  ALLERØD  0172AL  25 m  46.64   
30  420  Janum Viktoria  2002  ALLERØD  0252AF  25 m  47.20   
31  402  Ross Rikke  2002  BIRKERØD  0216AC  25 m  47.50   
32  365  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m  47.51   
33  331  Hansen Camilla Kromann  2000  FR.VÆRK  0096AV  25 m  47.92   
34  308  Lind Cathrine  2002  JYLLINGE  0228AE  25 m  48.09   
35  497  Haugegaard Klara Lea  2000  HELSINGE    25 m  48.16   
36  426  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  48.32   
37  427  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m  50.27   
38  351  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  25 m  50.32   
39  342  Crow Emma Eistrup  2002  FARUM  0224AI  25 m  50.45   
40  325  Bakx Kira  2002  FR.VÆRK  0232AD  25 m  50.77   
41  539  Christensen Kajsa G.  2004  HILLERØD  0484AA  25 m  52.10   
42  334  Nielsen Lærke Skov  2001  FR.VÆRK  0112AK  25 m  53.92   
43  329  Espenhain Randi  2000  FR.VÆRK  0026AT  25 m  54.48   
44  339  Willumsen Maria H  2002  FR.VÆRK  0212AE  25 m  57.99   
45  346  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  58.76   
46  352  Stær Maja Kramer  2002  FARUM  0208AJ  25 m  1:00.20   
47  276  Johansen Liva Buchholt  2003  SLANGERUP    25 m  1:00.25   
48  347  Moresco Amalie Julia  2003  FARUM  0334AE  25 m  1:02.36   
49  425  Nielsen Figne  2003  ALLERØD  0314AD  25 m  1:02.71   
50  348  Pedersen Sara  2003  FARUM  0376AD  25 m  1:02.76   
51  431  Thomsen Victoria L.h.  2003  ALLERØD    25 m  1:03.31   
52  423  Markussen Maia Lytken  2002  ALLERØD  0218AE  25 m  1:05.07   
53  275  Johansen Cæcilie B.  2001  SLANGERUP    25 m  1:16.01   
54  392  Malle Laura  2003  BIRKERØD  0372AE  25 m  1:18.76   
55  328  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK    25 m  1:19.29   
56  435  Kristensen Emilie F.  2003  ALLERØD    25 m     
57  272  Gradischnig Helena  2001  SLANGERUP    25 m     
58  274  Jensen Louise Sjørup  2003  SLANGERUP    25 m     
59  442  Glümer Olivia Sindahl  2004  ALLERØD    25 m     
60  441  Rasmussen Lærke Groth  2003  ALLERØD    25 m     
61  440  Nielsen Nikoline April R.  2003  ALLERØD    25 m     
62  282  Nybo Laura  2001  SLANGERUP    25 m     
63  285  Sand Filippa  2004  SLANGERUP    25 m     
64  436  Nygaard Cassandra G.  2003  ALLERØD    25 m     
65  434  Christensen Laura Friis  2003  ALLERØD    25 m     
66  269  Bischoff Mathilde  2001  SLANGERUP    25 m     
67  438  Madsen Julie Kimura  2004  ALLERØD    25 m     
68  560  Skøtt Natasja Brix  1998  HELSINGE    25 m    EXT 
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
301  Gjerløff Rasmus  2001  JYLLINGE  0121AA  25 m  33.52   
500  Neldeberg Frederik J.  2000  HELSINGE  0095AI  25 m  33.84   
268  Bichel Jonathan V.  1999  SLANGERUP  9943AL  25 m  34.00   
405  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  50 m  34.41   
384  Harrit Oskar  1999  BIRKERØD  9997AA  25 m  34.74   
360  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  35.08   
284  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  25 m  35.36   
495  Christiansen Oliver  1999  HELSINGE  9903AN  25 m  37.89   
459  Kristensen Nikolaj F.  2000  ALLERØD  0041AD  25 m  38.29   
10  499  Hostrup Andreas  2000  HELSINGE  0097AI  25 m  39.51   
11  542  Håkonsson Mads Holme  2001  HILLERØD  0135AE  25 m  39.78   
12  553  Schønning Adrian Roed  2000  HILLERØD  0039AA  25 m  39.93   
13  406  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  40.18   
14  366  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  40.33   
15  546  Kuzmanovic Pedja  2002  HILLERØD  0217AE  25 m  40.77   
16  540  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD    25 m  41.36   
17  322  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  43.10   
18  549  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  43.55   
19  358  Jagd-Nygaard Lasse  2001  FARUM  0189AG  25 m  44.08   
20  460  Krume Dan  2001  ALLERØD    25 m  44.24   
21  357  Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  25 m  44.45   
22  536  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  45.34   
23  300  Fuglsang Tobias  2001  JYLLINGE  0127AD  25 m  47.20   
24  385  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  47.89   
25  324  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m  49.70   
26  318  Winsley Malte  2001  JYLLINGE  0153AG  25 m  49.80   
27  412  Arvedsen Mark H.  2002  ALLERØD  0233AD  25 m  50.11   
28  501  Peters Andreas Gram  2001  HELSINGE  0173AI  25 m  50.21   
29  378  Engmark Aske  2000  BIRKERØD  0041AE  25 m  50.23   
30  335  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  51.28   
31  298  Bruhn Christian S  2003  JYLLINGE    25 m  51.44   
32  279  Madsen Alexander Skarby  2001  SLANGERUP    25 m  53.77   
33  267  Andersen Frederik B. F.  1999  SLANGERUP    25 m  56.80   
34  344  Haugaard Rasmus  2002  FARUM  0271AF  25 m  58.93   
35  266  Andersen Casper Figge  2002  SLANGERUP    25 m  1:01.60   
36  398  Platzer Alexander  2002  BIRKERØD    25 m  1:03.20   
37  293  Mathisen Marius  2003  LAKSEN  0353AB  25 m  1:05.02   
38  313  Rasmussen Lucas Holst  2003  JYLLINGE  0323AB  25 m  1:07.82   
39  278  Laursen Patrick  2004  SLANGERUP  0433AA  25 m  1:08.77   
40  368  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  25 m  1:11.25   
41  400  Qvist Valdemar Witt  2003  BIRKERØD  0395AC  25 m  1:16.10   
42  271  Christensen Christian  2000  SLANGERUP    25 m     
43  545  Krarup Villads  2000  HILLERØD  0015AE  25 m     
44  270  Christensen Casper  2000  SLANGERUP    25 m     
45  283  Overgaard August  2002  SLANGERUP    25 m     
46  437  Legaard Jakob  2003  ALLERØD    25 m     
47  432  Bjerg Mads Emil  2003  ALLERØD    25 m     
48  353  Valore Andreas Riis  2002  FARUM    25 m     
49  555  Saarde Magnus Faurholdt  2003  HILLERØD    25 m     
50  439  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD    25 m     
51  544  Jensen Johan Kjaer  1998  HILLERØD  9897AQ  25 m  34.09  EXT 
 
Løb 9, 4X50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
532  Hils 3 Piger  2000  HILLERØD    25 m  2:18.00   
355  Farum Piger  1999  FARUM    25 m  2:19.50   
534  Hils 4 Piger  2000  HILLERØD    25 m  2:40.00   
446  Sigma 4 Piger 1  2001  ALLERØD    25 m  3:00.00   
447  Sigma 4 Piger 2  2001  ALLERØD    25 m  3:30.00   
341  Farum Piger  2002  FARUM    25 m  3:50.00   
411  Sigma Talent Piger  2001  ALLERØD    25 m     
321  Fsk Devilgirls 2  2000  FR.VÆRK    25 m     
320  Fsk Devilgirls 1  2000  FR.VÆRK    25 m     
10  306  A6 Jyllinge 3  JYLLINGE    25 m     
11  305  A6 Jyllinge 2  JYLLINGE    25 m     
12  304  A6 Jyllinge 1  JYLLINGE    25 m     
13  288  A6 Slangerup 3  SLANGERUP    25 m     
14  287  A6 Slangerup 2  SLANGERUP    25 m     
15  286  A6 Slangerup 1  SLANGERUP    25 m     
 
Løb 10, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
354  Farum Miniguns1  1999  FARUM    25 m  2:10.00   
531  Hils 3 Drenge  2000  HILLERØD    25 m  2:20.00   
533  Hils 4 Drenge  2000  HILLERØD    25 m  2:40.00   
443  Sigma 4 Drenge 1  2000  ALLERØD    25 m  2:40.00   
444  Sigma 4 Drenge 2  2000  ALLERØD    25 m  2:45.00   
445  Sigma 4 Drenge 3  2001  ALLERØD    25 m  3:00.00   
340  Farum Drenge  2000  FARUM    25 m  3:40.00   
498  Drenge Helsinge  1999  HELSINGE    25 m     
410  Sigma Talent Drenge  2001  ALLERØD    25 m     
10  319  Fsk Devilboys 1  2000  FR.VÆRK    25 m     
11  304  A6 Jyllinge 1  JYLLINGE    25 m     
12  287  A6 Slangerup 2  SLANGERUP    25 m     
13  286  A6 Slangerup 1  SLANGERUP    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.26  Udskriftsdato  19 november 2011 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  16:48