Resultat Total - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  NS-mini Farum    Udskriftsdato  20 november 2011   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  15:52   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  20 november 2011         
 
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Isabel Vang Hvitved  2003    116          59.04   
  Birkerød Svømmeklub                   
Mia Schmidt Mortensen  2003    103          1:01.38   
  Birkerød Svømmeklub                   
Louise Sjørup Jensen  2003    88          1:04.67   
  Slangerup Svømmeklub                   
Figne Nielsen  2003    77          1:07.69   
  Allerød Svømmeklub                   
Victoria L.h. Thomsen  2003    77          1:07.83   
  Allerød Svømmeklub                   
Maja Marie Elmgreen  2003    73          1:09.00   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Amalie Julia Moresco  2003    62          1:12.69   
  Farum Svømmeklub                   
Filippa Sand  2004    48          1:19.16   
  Slangerup Svømmeklub                   
Olivia Sindahl Glümer  2004    31          1:31.74   
  Allerød Svømmeklub                   
Liva Buchholt Johansen  2003              DSQ  Crawlarme v start 
  Slangerup Svømmeklub                   
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mia Steen Duus  2001    294          43.32   
  Birkerød Svømmeklub                   
Alberte Kjærsgaard  2001    262          45.01   
  Slangerup Svømmeklub                   
Camille Erichsen  2001    235          46.69   
  Birkerød Svømmeklub                   
Thea Blomsterberg  2002    206          48.79   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sandra A. Ajslev  2001    201          49.20   
  Allerød Svømmeklub                   
Lea Joensen  2001    197          49.51   
  Birkerød Svømmeklub                   
Katja Petersson  2001    176          51.40   
  JGI Svømning                   
Olivia Iris Ryding  2001    158          53.31   
  Birkerød Svømmeklub                   
Helena Gradischnig  2001    150          54.20   
  Slangerup Svømmeklub                   
10  Clara Rasmusen  2001    144          54.91   
  Hillerød Svømmeklub                   
11  Julia Thora Barbesgaard  2002    138          55.78   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Camilla Husegaard  2002    138          55.79   
  Farum Svømmeklub                   
13  Sophie Hyldahl  2002    126          57.39   
  Birkerød Svømmeklub                   
14  Clara Gjerløv  2002    125          57.67   
  Birkerød Svømmeklub                   
15  Lærke Skov Nielsen  2001    119          58.55   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
16  Carolina Sahl Rasmussen  2001    119          58.63   
  Farum Svømmeklub                   
17  Aparjita Michaelsen  2001    117          58.90   
  Farum Svømmeklub                   
18  Kira Bakx  2002    111          59.95   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
19  Maria H Willumsen  2002    107          1:00.65   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
20  Katrine Buhl Schrøder  2002    103          1:01.38   
  Allerød Svømmeklub                   
21  Anna Louise Elmgreen  2001    98          1:02.51   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
22  Cathrine Lind  2002    93          1:03.57   
  JGI Svømning                   
23  Ida Marie Hindsgaul  2002    92          1:03.81   
  Allerød Svømmeklub                   
24  Camilla Aalling Blicher  2001    92          1:03.90   
  Allerød Svømmeklub                   
25  Maja Kramer Stær  2002    88          1:04.83   
  Farum Svømmeklub                   
26  Sara Friismose Karlsson  2002    79          1:07.00   
  Allerød Svømmeklub                   
Isabella Eggers  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
Julie Stampe Meier  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
Matilde Weibel  2002              DSQ  asynkrone arme v sta 
  Hillerød Svømmeklub                   
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Katrine Maria Arnkjær  1999    231          46.92   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Thit Bondo  2000    222          47.56   
  Birkerød Svømmeklub                   
Sigrid Tanghus Belza  1999    219          47.76   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Nikoline Kraglund Poulsen  2000    215          48.11   
  Farum Svømmeklub                   
Luna Juul Lentoft  2000    213          48.20   
  Birkerød Svømmeklub                   
Josefine Lykke Wibom  2000    207          48.65   
  Hillerød Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    196          49.57   
  Farum Svømmeklub                   
Emilie Trolle Pedersen  1999    190          50.11   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Minella Jespersen  1999    178          51.19   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
10  Lavanya Michaelsen  2000    160          53.04   
  Farum Svømmeklub                   
11  Asta Bantz  1999    159          53.12   
  Hillerød Svømmeklub                   
12  Regitze Rahn-Nielsen  1999    145          54.78   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
13  Romina M Folcarelli  2000    139          55.55   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Klara Lea Haugegaard  2000    118          58.69   
  Helsinge Skytte & IF                   
15  Nicoline Huusfelt  2000    109          1:00.38   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
16  Anitta Lyngstrøm  2000    96          1:02.86   
  JGI Svømning                   
17  Rebecca Støvring  2000    44          1:21.86   
  JGI Svømning                   
Olivia Morsing  2000              DNS   
  Hillerød Svømmeklub                   
Randi Espenhain  2000              DNS   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Laura Rosenørn Sandell  2000              DSQ  mgl. berøring v 25 m 
  Farum Svømmeklub                   
Lotte Kraglund Poulsen  2000              DSQ  tyvstart 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Natasja Brix Skøtt  1998              51.81  EXTRA 
  Helsinge Skytte & IF                   
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Alexander Tullberg  2003    99          54.65   
  Birkerød Svømmeklub                   
Daniel Garne Larsen  2003    77          59.33   
  Allerød Svømmeklub                   
Christian Boutrup  2003    66          1:02.40   
  Birkerød Svømmeklub                   
Magnus Faurholdt Saarde  2003    47          1:09.79   
  Hillerød Svømmeklub                   
Malde Tesch Busse  2003    46          1:10.40   
  Allerød Svømmeklub                   
Lucas Holst Rasmussen  2003    27          1:24.59   
  JGI Svømning                   
Lucas Emil Christensen  2003              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    139          48.75   
  Farum Svømmeklub                   
Ulrik Blach Petersen  2001    137          49.00   
  Birkerød Svømmeklub                   
Jonas Paulsen  2001    114          52.04   
  Birkerød Svømmeklub                   
Frederik Røginnd  2001    102          54.00   
  Birkerød Svømmeklub                   
Mads Rønn Olesen  2002    100          54.46   
  Birkerød Svømmeklub                   
Tobias Fuglsang  2001    96          55.20   
  JGI Svømning                   
Morten Østergaard  2002    94          55.54   
  Svømmeklubben Laksen                   
Rasmus Nielsen  2001    91          56.10   
  Allerød Svømmeklub                   
Mathias Holm  2001    91          56.18   
  Birkerød Svømmeklub                   
10  Andreas Gram Peters  2001    80          58.57   
  Helsinge Skytte & IF                   
11  August Overgaard  2002    78          59.06   
  Slangerup Svømmeklub                   
12  Christian Ong Hansen  2001    77          59.28   
  Farum Svømmeklub                   
13  Nicklas Taylor  2002    77          59.38   
  Allerød Svømmeklub                   
14  Niels Skovbye Brandt  2002    74          1:00.19   
  Allerød Svømmeklub                   
15  Malthe Kisbye Rasmussen  2001    71          1:00.89   
  Farum Svømmeklub                   
16  Anders Fleng Nielsen  2001    71          1:01.08   
  Allerød Svømmeklub                   
17  Alexander Platzer  2002    70          1:01.29   
  Birkerød Svømmeklub                   
18  Viktor Arendt Skytte  2002    70          1:01.35   
  Allerød Svømmeklub                   
19  Rasmus Thilleman  2001    55          1:06.34   
  Slangerup Svømmeklub                   
20  Nicholas S. Bjerregaard  2002    47          1:09.82   
  Allerød Svømmeklub                   
21  Viktor Nysøe Rehling  2001    31          1:19.99   
  Farum Svømmeklub                   
Casper Figge Andersen  2002              DNS   
  Slangerup Svømmeklub                   
Malte Howardsen  2001              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
Mathias Riff Alexandersen  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
 
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Oliver Christiansen  1999    184          44.40   
  Helsinge Skytte & IF                   
Oliver Schiellerup  2000    176          45.02  OD1 
  Birkerød Svømmeklub                   
Sebastian Tullberg  2000    176          45.02  OD2 
  Birkerød Svømmeklub                   
Tobias Stavngaard  2000    146          48.00   
  Allerød Svømmeklub                   
Oliver Kaiser  2000    145          48.01   
  Allerød Svømmeklub                   
Kristian Torp  2000    144          48.13   
  Birkerød Svømmeklub                   
Mathias Husted Rasmussen  1999    129          50.00   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Andreas Hostrup  2000    119          51.27   
  Helsinge Skytte & IF                   
Jacob Krog Christoffersen  2000    100          54.35   
  Birkerød Svømmeklub                   
10  Jacob Aaboe Jensen  2000    96          55.11   
  Allerød Svømmeklub                   
11  Christian K. Jensen  2000    83          57.89   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Villads Krarup  2000    76          59.67   
  Hillerød Svømmeklub                   
13  Frederik Otte  2000    75          59.77   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Anders Christian Damgaard  2000    74          1:00.01   
  Farum Svømmeklub                   
15  Casper Christensen  2000    53          1:07.08   
  Slangerup Svømmeklub                   
16  Bastian Smith-Sivertsen  2000    52          1:07.63   
  Hillerød Svømmeklub                   
17  Frederik B. F. Andersen  1999    48          1:09.40   
  Slangerup Svømmeklub                   
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna Haugsted Pihl  2003    163          1:33.31   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Laura Boutrup  2003    108          1:47.07   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Mia Schmidt Mortensen  2003    103          1:48.76   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Caroline Buhl Schrøder  2003    86          1:55.50   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Nikoline April R. Nielsen  2003    66          2:06.49   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Kajsa G. Christensen  2004    61          2:09.31   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Sara Pedersen  2003    47          2:21.71   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Lærke Groth Rasmussen  2003    36          2:34.19   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Emilie F. Kristensen  2003    31          2:41.52   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
10  Julie Kimura Madsen  2004    23          2:59.08   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
11  Cassandra G. Nygaard  2003    23          3:00.01   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
12  Laura Friis Christensen  2003    16          3:22.90   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lea Joensen  2001    292          1:16.93   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Camille Erichsen  2001    236          1:22.49   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Lina Friis  2001    225          1:23.84   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Sofia Rasmusen  2001    212          1:25.51   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Alberte Kjærsgaard  2001    205          1:26.55   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
Anne Føyn  2002    204          1:26.63   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Emma Brogaard  2001    204          1:26.69   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Julie Bojesen  2001    185          1:29.46   
  JGI Svømning                   
                     
Rebecca Hauerberg Terp  2001    184          1:29.76   
  JGI Svømning                   
                     
10  Mille Graasbøll  2002    168          1:32.48   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
11  Matilde Weibel  2002    167          1:32.54   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
12  Olivia Iris Ryding  2001    165          1:33.02   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
13  Sofie Kepp Jensen  2002    158          1:34.45   
  JGI Svømning                   
                     
14  Laura Nybo  2001    141          1:38.01   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
15  Mathilde Bischoff  2001    130          1:40.69   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
16  Cæcilie B. Johansen  2001    123          1:42.45   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
17  Cecilie Porsdal  2002    123          1:42.51   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
18  Julia Thora Barbesgaard  2002    108          1:47.04   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
19  Emma Eistrup Crow  2002    100          1:50.01   
  Farum Svømmeklub                   
                     
20  Stine Saaby Schmidt  2002    99          1:50.20   
  Farum Svømmeklub                   
                     
21  Camilla Husegaard  2002    91          1:53.50   
  Farum Svømmeklub                   
                     
22  Mia Krüger  2002    83          1:56.81   
  Farum Svømmeklub                   
                     
23  Olivia Marie M. Hansen  2002    78          1:59.26   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
24  Ida Marie Hindsgaul  2002    71          2:03.30   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Ida-Sofia Bech Wehne  2001              DNS   
  JGI Svømning                   
                     
Julie Stampe Meier  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Frida Buusmann  2001              DNF   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Anna Louise Elmgreen  2001              DSQ  tyvstart 
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
Sara Friismose Karlsson  2002              DSQ  ingen berøring v25m 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 3, 100m Frisvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Amalie Mårtensson  2000    388          1:09.94   
  JGI Svømning                   
                     
Mira Mass  2000    377          1:10.61   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
My Weitling  2000    324          1:14.28   
  JGI Svømning                   
                     
Fie Hansen  1999    310          1:15.39   
  JGI Svømning                   
                     
Cecilie Fruerlund Larsen  1999    305          1:15.75   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
Julie Højer Truelsen  2000    304          1:15.88  OD1 
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Amanda Bundgaard Pedersen  2000    304          1:15.88  OD2 
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Sebine Møller  1999    301          1:16.10   
  JGI Svømning                   
                     
Freja B. Hansen  1999    278          1:18.16   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
10  Sofie Hong Yu Grøndal  1999    277          1:18.24   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
11  Astrid Dyrmose Kestner  2000    272          1:18.77   
  JGI Svømning                   
                     
12  Katrine Maria Arnkjær  1999    269          1:19.06   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
13  Thit Bondo  2000    262          1:19.74   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
14  Emilie Trolle Pedersen  1999    234          1:22.79   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
15  Kamilla Neve  2000    214          1:25.28   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
16  Minella Jespersen  1999    205          1:26.47   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
17  Natasha Worm Magnus  2000    192          1:28.38   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
18  Rebekka Bernhard  1999    192          1:28.49   
  Helsinge Skytte & IF                   
                     
19  Lavanya Michaelsen  2000    182          1:29.94   
  Farum Svømmeklub                   
                     
20  Lotte Kraglund Poulsen  2000    182          1:29.95   
  Farum Svømmeklub                   
                     
21  Asta Bantz  1999    177          1:30.86   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
22  Nikoline Kraglund Poulsen  2000    150          1:35.97   
  Farum Svømmeklub                   
                     
23  Andrea Fejer  2000    150          1:35.99   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
24  Romina M Folcarelli  2000    139          1:38.40   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
25  Camilla Kromann Hansen  2000    106          1:47.95   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
26  Anitta Lyngstrøm  2000    103          1:48.99   
  JGI Svømning                   
                     
27  Laura Rosenørn Sandell  2000    82          1:57.49   
  Farum Svømmeklub                   
                     
28  Nicoline Huusfelt  2000    75          2:01.20   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
Line Aunstrup  2000              DNS   
  JGI Svømning                   
                     
Olivia Morsing  2000              DNS   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christian S Bruhn  2003    95          1:38.63   
  JGI Svømning                   
                     
Alexander Tullberg  2003    77          1:45.65   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Lucas Emil Christensen  2003    77          1:45.81   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Marius Mathisen  2003    45          2:06.11   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
Jakob Legaard  2003    36          2:16.15   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Patrick Laursen  2004    29          2:26.46   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
Frederik Bach Mindested  2003    25          2:34.20   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Malde Tesch Busse  2003    20          2:45.92   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Mads Emil Bjerg  2003              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Rasmus Gjerløff  2001    198          1:17.07   
  JGI Svømning                   
                     
Ulrik Blach Petersen  2001    162          1:22.39   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Frederik Bojesen  2002    126          1:29.67   
  JGI Svømning                   
                     
Emil Kildahl Døssing  2002    120          1:31.10   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Tobias Graasbøll  2002    119          1:31.32   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
William B. Brøndum  2002    110          1:33.70   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Sigurd Dybbro Ring  2002    109          1:34.21   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Christoffer D. Petersen  2001    104          1:35.47   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Sebastian M. Staal  2002    104          1:35.57   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
10  Mads Rønn Olesen  2002    101          1:36.38   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
11  Frederik Eg Ibsen  2002    99          1:37.15   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
12  Pedja Kuzmanovic  2002    98          1:37.42   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
13  Morten Østergaard  2002    86          1:41.85   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
14  Mikkel Eg Ibsen  2002    85          1:42.12   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
15  Jannick Hansen  2001    85          1:42.38   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
16  Nicklas Andersen  2001    83          1:42.87   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
17  Malte Winsley  2001    83          1:42.98   
  JGI Svømning                   
                     
18  Viktor Arendt Skytte  2002    80          1:44.32   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
19  Rasmus Thilleman  2001    77          1:45.41   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
20  Simon Blidarevic  2002    76          1:46.21   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
21  Anders Fleng Nielsen  2001    73          1:47.70   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
22  Rasmus Haugaard  2002    68          1:50.15   
  Farum Svømmeklub                   
                     
23  Alexander Skarby Madsen  2001    67          1:50.50   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
24  Mark H. Arvedsen  2002    63          1:52.93   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
25  Mathias Rene Arnkjær  2002    55          1:57.91   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
26  Nicholas S. Bjerregaard  2002    52          2:00.74   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
27  Niels Skovbye Brandt  2002    41          2:10.19   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
28  Andreas Riis Valore  2002    34          2:18.96   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Lasse Jagd-Nygaard  2001              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Malthe Kisbye Rasmussen  2001              DNF   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Frederik Bornemann  2001              DSQ  tyvstart 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
William Vauvert Beltoft  2002              DSQ  tyvstart 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Matthias Spring Granhøj  1999    277          1:08.94   
  Helsinge Skytte & IF                   
                     
Frederik Weibel  1999    244          1:11.91   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Jonathan V. Bichel  1999    223          1:14.12   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
Mads Tornow Rasmussen  2000    208          1:15.90   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
Frederik J. Neldeberg  2000    189          1:18.26   
  Helsinge Skytte & IF                   
                     
Emil Kjaer Jensen  2000    188          1:18.42   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Mathias Elmholdt  1999    177          1:19.98   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Adrian Roed Schønning  2000    165          1:22.01   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Phillip Søren Sommer  2000    162          1:22.47   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
10  Jakob Bjerre Eriksen  2000    127          1:29.31   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
11  Mathias Husted Rasmussen  1999    121          1:30.91   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
12  Bastian Smith-Sivertsen  2000    73          1:47.50   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
13  Anders Christian Damgaard  2000    47          2:04.44   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Aske Engmark  2000              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Christian Christensen  2000              DNS   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
Oskar Harrit  1999              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Philip Bruhn  2000              DNS   
  JGI Svømning                   
                     
 
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Johan Kjaer Jensen  1998              1:16.16  EXTRA 
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Isabel Vang Hvitved  2003    142          3:50.57   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Laura Boutrup  2003    117          4:06.00   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Caroline Fritzböger  2001    249          3:11.00   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Mia Steen Duus  2001    243          3:12.68   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Lina Friis  2001    221          3:18.91   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Anne Føyn  2002    197          3:26.38   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Sofia Rasmusen  2001    195          3:27.41   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Sandra A. Ajslev  2001    172          3:36.19   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Sophie Hyldahl  2002    169          3:37.37   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Clara Gjerløv  2002    147          3:47.67   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Rikke Ross  2002    146          3:48.14   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
10  Mille Graasbøll  2002    143          3:49.59   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
11  Ida W. Hall  2002    134          3:54.95   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
12  Viktoria Janum  2002    118          4:04.91   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
13  Silje Thramkrongart  2001    117          4:05.83   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
14  Cecilie Porsdal  2002    116          4:06.27   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
15  Amalie Sindahl  2002    111          4:09.81   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
16  Katrine Buhl Schrøder  2002    110          4:11.19   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
17  Maia Lytken Markussen  2002    83          4:35.57   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Isabella Eggers  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Olivia Marie M. Hansen  2002              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Ann Sophie Bill  2001              DSQ  svøm på mave v 150m 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Aparjita Michaelsen  2001              DSQ  svøm på mave 125m 
  Farum Svømmeklub                   
                     
Camilla Aalling Blicher  2001              DSQ  svøm på mave v 25m 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Frida Buusmann  2001              DSQ  svøm på mave v 125m 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Julie Højer Truelsen  2000    270          3:05.96   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Sofie Hong Yu Grøndal  1999    252          3:10.15   
  Slangerup Svømmeklub                   
                     
Sigrid Tanghus Belza  1999    246          3:11.80   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
                     
Astrid Dyrmose Kestner  2000    245          3:12.11   
  JGI Svømning                   
                     
Andrea M. Lang Bolvig  2000    243          3:12.59   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Cecilie Fruerlund Larsen  1999    243          3:12.59   
  Svømmeklubben Laksen                   
                     
Simone Jørgensen  1999    210          3:22.29   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Lotte Kraglund Poulsen  2000              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Amanda Bundgaard Pedersen  2000              DSQ  svøm på mave v 25m 
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christian Boutrup  2003    95          3:52.75   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Daniel Garne Larsen  2003    80          4:06.01   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jonas Paulsen  2001    149          3:19.96   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Tobias Graasbøll  2002    122          3:34.05   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Frederik Eg Ibsen  2002    120          3:35.12   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Frederik Bojesen  2002    115          3:38.20   
  JGI Svømning                   
                     
Emil Kildahl Døssing  2002    114          3:38.79   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
William B. Brøndum  2002    110          3:41.40   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Sigurd Dybbro Ring  2002    110          3:41.70   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Dan Krume  2001    105          3:44.78   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Rasmus Nielsen  2001    83          4:02.79   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
10  Mikkel Eg Ibsen  2002    78          4:08.71   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
11  Nicklas Taylor  2002    76          4:10.09   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
12  Jannick Hansen  2001    72          4:15.40   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Frederik Røginnd  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Mads Holme Håkonsson  2001              DNS   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Mathias Riff Alexandersen  2001              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Frederik Bornemann  2001              DSQ  udsvøm mave 25,75m 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
William Vauvert Beltoft  2002              DSQ  svøm på mave 175m 
  Allerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Matthias Spring Granhøj  1999    220          2:55.74   
  Helsinge Skytte & IF                   
                     
Sebastian Tullberg  2000    205          2:59.90   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Frederik Weibel  1999    203          3:00.67   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Emil Kjaer Jensen  2000    183          3:06.86   
  Hillerød Svømmeklub                   
                     
Tobias Stavngaard  2000    174          3:10.16   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Mathias Elmholdt  1999    160          3:15.55   
  Farum Svømmeklub                   
                     
Kristian Torp  2000    145          3:21.89   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
Nikolaj F. Kristensen  2000    140          3:24.57   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Christian K. Jensen  2000    133          3:27.72   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
10  Jacob Krog Christoffersen  2000    133          3:27.79   
  Birkerød Svømmeklub                   
                     
11  Oliver Kaiser  2000    105          3:44.58   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
12  Jacob Aaboe Jensen  2000    103          3:46.01   
  Allerød Svømmeklub                   
                     
Philip Bruhn  2000              DNS   
  JGI Svømning                   
                     
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna Haugsted Pihl  2003    160          42.81   
  Hillerød Svømmeklub                   
Figne Nielsen  2003    109          48.66   
  Allerød Svømmeklub                   
Caroline Buhl Schrøder  2003    106          49.14   
  Allerød Svømmeklub                   
Amalie Julia Moresco  2003    79          54.10   
  Farum Svømmeklub                   
Liva Buchholt Johansen  2003    74          55.50   
  Slangerup Svømmeklub                   
Kajsa G. Christensen  2004    72          55.96   
  Hillerød Svømmeklub                   
Filippa Sand  2004    60          59.47   
  Slangerup Svømmeklub                   
Louise Sjørup Jensen  2003    60          59.54   
  Slangerup Svømmeklub                   
Nikoline April R. Nielsen  2003    56          1:00.88   
  Allerød Svømmeklub                   
10  Victoria L.h. Thomsen  2003    54          1:01.61   
  Allerød Svømmeklub                   
11  Lærke Groth Rasmussen  2003    45          1:05.36   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Maja Marie Elmgreen  2003    43          1:06.22   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
13  Sara Pedersen  2003    43          1:06.57   
  Farum Svømmeklub                   
14  Laura Malle  2003    42          1:06.88   
  Birkerød Svømmeklub                   
15  Emilie F. Kristensen  2003    32          1:12.97   
  Allerød Svømmeklub                   
16  Cassandra G. Nygaard  2003    29          1:15.54   
  Allerød Svømmeklub                   
17  Olivia Sindahl Glümer  2004    22          1:23.60   
  Allerød Svømmeklub                   
18  Laura Friis Christensen  2003    12          1:40.95   
  Allerød Svømmeklub                   
19  Julie Kimura Madsen  2004    11          1:44.23   
  Allerød Svømmeklub                   
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Caroline Fritzböger  2001    287          35.23   
  Birkerød Svømmeklub                   
Katja Petersson  2001    238          37.50   
  JGI Svømning                   
Emma Brogaard  2001    222          38.39   
  Hillerød Svømmeklub                   
Julie Bojesen  2001    211          39.06   
  JGI Svømning                   
Rebecca Hauerberg Terp  2001    198          39.88   
  JGI Svømning                   
Clara Rasmusen  2001    192          40.29   
  Hillerød Svømmeklub                   
Thea Blomsterberg  2002    185          40.83   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sofie Kepp Jensen  2002    160          42.82   
  JGI Svømning                   
Mathilde Bischoff  2001    152          43.58   
  Slangerup Svømmeklub                   
10  Ann Sophie Bill  2001    145          44.22   
  Allerød Svømmeklub                   
11  Lærke Skov Nielsen  2001    142          44.54   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
12  Ida W. Hall  2002    142          44.61   
  Hillerød Svømmeklub                   
13  Laura Nybo  2001    139          44.91   
  Slangerup Svømmeklub                   
14  Cæcilie B. Johansen  2001    129          46.05   
  Slangerup Svømmeklub                   
15  Rikke Ross  2002    128          46.08   
  Birkerød Svømmeklub                   
16  Silje Thramkrongart  2001    114          48.01   
  Allerød Svømmeklub                   
17  Helena Gradischnig  2001    110          48.48   
  Slangerup Svømmeklub                   
18  Emma Eistrup Crow  2002    106          49.09   
  Farum Svømmeklub                   
19  Stine Saaby Schmidt  2002    106          49.19   
  Farum Svømmeklub                   
20  Amalie Sindahl  2002    103          49.60   
  Allerød Svømmeklub                   
21  Kira Bakx  2002    102          49.78   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
22  Cathrine Lind  2002    98          50.40   
  JGI Svømning                   
23  Maria H Willumsen  2002    86          52.72   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
24  Mia Krüger  2002    76          54.79   
  Farum Svømmeklub                   
25  Maja Kramer Stær  2002    64          58.14   
  Farum Svømmeklub                   
26  Maia Lytken Markussen  2002    46          1:05.04   
  Allerød Svømmeklub                   
Carolina Sahl Rasmussen  2001              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Ida-Sofia Bech Wehne  2001              DNS   
  JGI Svømning                   
Viktoria Janum  2002              DSQ  tyvstart 
  Allerød Svømmeklub                   
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Amalie Mårtensson  2000    410          31.30   
  JGI Svømning                   
Mira Mass  2000    376          32.20   
  Slangerup Svømmeklub                   
Sebine Møller  1999    340          33.30   
  JGI Svømning                   
My Weitling  2000    328          33.70   
  JGI Svømning                   
Fie Hansen  1999    325          33.80   
  JGI Svømning                   
Freja B. Hansen  1999    301          34.69   
  Svømmeklubben Laksen                   
Luna Juul Lentoft  2000    286          35.29   
  Birkerød Svømmeklub                   
Andrea M. Lang Bolvig  2000    276          35.69   
  Birkerød Svømmeklub                   
Josefine Lykke Wibom  2000    254          36.69   
  Hillerød Svømmeklub                   
10  Kamilla Neve  2000    223          38.34   
  Slangerup Svømmeklub                   
11  Natasha Worm Magnus  2000    206          39.38   
  Svømmeklubben Laksen                   
12  Regitze Rahn-Nielsen  1999    192          40.32   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
13  Rebekka Bernhard  1999    189          40.48   
  Helsinge Skytte & IF                   
14  Klara Lea Haugegaard  2000    150          43.80   
  Helsinge Skytte & IF                   
15  Rebecca Støvring  2000    137          45.10   
  JGI Svømning                   
16  Camilla Kromann Hansen  2000    107          48.92   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Line Aunstrup  2000              DNS   
  JGI Svømning                   
Randi Espenhain  2000              DNS   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Andrea Fejer  2000              DSQ  tyvstart 
  Svømmeklubben Laksen                   
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Natasja Brix Skøtt  1998              42.86  EXTRA 
  Helsinge Skytte & IF                   
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 8 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christian S Bruhn  2003    104          43.22   
  JGI Svømning                   
Lucas Emil Christensen  2003    96          44.39   
  Allerød Svømmeklub                   
Marius Mathisen  2003    53          54.21   
  Svømmeklubben Laksen                   
Jonathan Beck  2004    39          59.72   
  Birkerød Svømmeklub                   
Valdemar Witt Qvist  2003    35          1:02.34   
  Birkerød Svømmeklub                   
Jakob Legaard  2003    34          1:02.77   
  Allerød Svømmeklub                   
Lucas Holst Rasmussen  2003    33          1:03.50   
  JGI Svømning                   
Magnus Faurholdt Saarde  2003    32          1:04.00   
  Hillerød Svømmeklub                   
Frederik Bach Mindested  2003    23          1:11.12   
  Allerød Svømmeklub                   
10  Patrick Laursen  2004    23          1:11.32   
  Slangerup Svømmeklub                   
Mads Emil Bjerg  2003              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 9 - 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Rasmus Gjerløff  2001    209          34.19   
  JGI Svømning                   
Malthe Letting  2001    192          35.18   
  Farum Svømmeklub                   
Andreas Gram Peters  2001    140          39.11   
  Helsinge Skytte & IF                   
Sebastian M. Staal  2002    140          39.11   
  Birkerød Svømmeklub                   
Viktor Nysøe Rehling  2001    121          41.04   
  Farum Svømmeklub                   
Christian Ong Hansen  2001    119          41.25   
  Farum Svømmeklub                   
Pedja Kuzmanovic  2002    109          42.50   
  Hillerød Svømmeklub                   
Christoffer D. Petersen  2001    105          43.02   
  Hillerød Svømmeklub                   
Dan Krume  2001    98          43.97   
  Allerød Svømmeklub                   
10  Malte Winsley  2001    97          44.23   
  JGI Svømning                   
11  Mathias Holm  2001    94          44.69   
  Birkerød Svømmeklub                   
12  Tobias Fuglsang  2001    89          45.46   
  JGI Svømning                   
13  Nicklas Andersen  2001    89          45.47   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Rasmus Haugaard  2002    78          47.61   
  Farum Svømmeklub                   
15  Mark H. Arvedsen  2002    75          48.11   
  Allerød Svømmeklub                   
16  Casper Figge Andersen  2002    73          48.51   
  Slangerup Svømmeklub                   
17  Mathias Rene Arnkjær  2002    69          49.47   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
18  Simon Blidarevic  2002    69          49.50   
  Hillerød Svømmeklub                   
19  Alexander Skarby Madsen  2001    67          49.96   
  Slangerup Svømmeklub                   
20  Alexander Platzer  2002    53          54.08   
  Birkerød Svømmeklub                   
21  August Overgaard  2002    44          57.59   
  Slangerup Svømmeklub                   
22  Andreas Riis Valore  2002    37          1:00.98   
  Farum Svømmeklub                   
Lasse Jagd-Nygaard  2001              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Holme Håkonsson  2001              DNS   
  Hillerød Svømmeklub                   
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Oliver Schiellerup  2000    242          32.56   
  Birkerød Svømmeklub                   
Frederik J. Neldeberg  2000    219          33.69   
  Helsinge Skytte & IF                   
Mads Tornow Rasmussen  2000    203          34.54   
  Slangerup Svømmeklub                   
Jonathan V. Bichel  1999    199          34.75   
  Slangerup Svømmeklub                   
Oliver Christiansen  1999    196          34.94   
  Helsinge Skytte & IF                   
Nikolaj F. Kristensen  2000    162          37.22   
  Allerød Svømmeklub                   
Phillip Søren Sommer  2000    151          38.08   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Andreas Hostrup  2000    143          38.85   
  Helsinge Skytte & IF                   
Jakob Bjerre Eriksen  2000    136          39.52   
  Hillerød Svømmeklub                   
10  Adrian Roed Schønning  2000    135          39.56   
  Hillerød Svømmeklub                   
11  Villads Krarup  2000    108          42.60   
  Hillerød Svømmeklub                   
12  Frederik Otte  2000    89          45.46   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
13  Frederik B. F. Andersen  1999    74          48.43   
  Slangerup Svømmeklub                   
14  Casper Christensen  2000    47          56.11   
  Slangerup Svømmeklub                   
Aske Engmark  2000              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
Christian Christensen  2000              DNS   
  Slangerup Svømmeklub                   
Oskar Harrit  1999              DNS   
  Birkerød Svømmeklub                   
 
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Johan Kjaer Jensen  1998              34.07  EXTRA 
  Hillerød Svømmeklub                   
 
Løb 9, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler 0 år og ældre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
A6 Jyllinge 1    305          2:18.54   
  JGI Svømning                   
  My Weitling  2000      34.53        34.53   
  Amalie Mårtensson  2000                 
  Astrid Dyrmose Kestner  2000                 
  Katja Petersson  2001      2:18.54        2:18.54   
                     
A6 Slangerup 1    278          2:22.96   
  Slangerup Svømmeklub                   
  Mira Mass  2000      32.86        32.86   
  Kamilla Neve  2000                 
  Alberte Kjærsgaard  2001                 
  Sofie Hong Yu Grøndal  1999      2:22.96        2:22.96   
                     
Hils 3 Piger  2000    244          2:29.27   
  Hillerød Svømmeklub                   
  Julie Højer Truelsen  2000      35.03        35.03   
  Asta Bantz  1999                 
  Amanda Bundgaard Pedersen  2000                 
  Josefine Lykke Wibom  2000      2:29.27        2:29.27   
                     
Fsk Devilgirls 1  2000    220          2:34.38   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
  Sigrid Tanghus Belza  1999      37.18        37.18   
  Regitze Rahn-Nielsen  1999                 
  Katrine Maria Arnkjær  1999                 
  Minella Jespersen  1999      2:34.38        2:34.38   
                     
A6 Jyllinge 2    216          2:35.44   
  JGI Svømning                   
  Fie Hansen  1999      34.72        34.72   
  Sebine Møller  1999                 
  Julie Bojesen  2001                 
  Sofie Kepp Jensen  2002      2:35.44        2:35.44   
                     
Hils 4 Piger  2000    178          2:45.77   
  Hillerød Svømmeklub                   
  Matilde Weibel  2002      41.14        41.14   
  Emma Brogaard  2001                 
  Thea Blomsterberg  2002                 
  Anna Haugsted Pihl  2003      2:45.77        2:45.77   
                     
Sigma 4 Piger 1  2001    164          2:50.36   
  Allerød Svømmeklub                   
  Mille Graasbøll  2002      42.95        42.95   
  Frida Buusmann  2001                 
  Ann Sophie Bill  2001                 
  Sandra A. Ajslev  2001      2:50.36        2:50.36   
                     
Farum Piger  1999    151          2:55.20   
  Farum Svømmeklub                   
  Lavanya Michaelsen  2000      40.56        40.56   
  Carolina Sahl Rasmussen  2001                 
  Aparjita Michaelsen  2001                 
  Simone Jørgensen  1999      2:55.20        2:55.20   
                     
A6 Slangerup 2    136          3:01.50   
  Slangerup Svømmeklub                   
  Mathilde Bischoff  2001      43.66        43.66   
  Laura Nybo  2001                 
  Helena Gradischnig  2001                 
  Cæcilie B. Johansen  2001      3:01.50        3:01.50   
                     
10  A6 Jyllinge 3    115          3:12.02   
  JGI Svømning                   
  Cathrine Lind  2002      52.64        52.64   
  Rebecca Støvring  2000                 
  Rebecca Hauerberg Terp  2001                 
  Anitta Lyngstrøm  2000      3:12.02        3:12.02   
                     
11  Sigma 4 Piger 2  2001    107          3:16.16   
  Allerød Svømmeklub                   
  Katrine Buhl Schrøder  2002      46.91        46.91   
  Silje Thramkrongart  2001                 
  Amalie Sindahl  2002                 
  Camilla Aalling Blicher  2001      3:16.16        3:16.16   
                     
12  Fsk Devilgirls 2  2000    99          3:21.34   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
  Camilla Kromann Hansen  2000      51.47        51.47   
  Kira Bakx  2002                 
  Romina M Folcarelli  2000                 
  Nicoline Huusfelt  2000      3:21.34        3:21.34   
                     
13  Farum Piger  2002    99          3:21.72   
  Farum Svømmeklub                   
  Camilla Husegaard  2002      50.52        50.52   
  Emma Eistrup Crow  2002                 
  Stine Saaby Schmidt  2002                 
  Mia Krüger  2002      3:21.72        3:21.72   
                     
14  Sigma Talent Piger  2001    65          3:52.50   
  Allerød Svømmeklub                   
  Maia Lytken Markussen  2002      1:10.74        1:10.74   
  Caroline Buhl Schrøder  2003                 
  Figne Nielsen  2003                 
  Ida Marie Hindsgaul  2002      3:52.50        3:52.50   
                     
A6 Slangerup 3              DNS   
  Slangerup Svømmeklub                   
                   
                   
                   
              DNS   
                     
 
Løb 10, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler 0 år og ældre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Drenge Helsinge  1999    181          2:22.79   
  Helsinge Skytte & IF                   
  Andreas Hostrup  2000      39.17        39.17   
  Oliver Christiansen  1999                 
  Matthias Spring Granhøj  1999                 
  Frederik J. Neldeberg  2000      2:22.79        2:22.79   
                     
Hils 3 Drenge  2000    159          2:29.19   
  Hillerød Svømmeklub                   
  Adrian Roed Schønning  2000      39.10        39.10   
  Emil Kjaer Jensen  2000                 
  Frederik Weibel  1999                 
  Christoffer D. Petersen  2001      2:29.19        2:29.19   
                     
Sigma 4 Drenge 1  2000    148          2:32.74   
  Allerød Svømmeklub                   
  Nikolaj F. Kristensen  2000      40.36        40.36   
  Jacob Aaboe Jensen  2000                 
  Tobias Stavngaard  2000                 
  Nikolaj F. Kristensen  2000      2:32.74        2:32.74   
                     
Farum Miniguns1  1999    147          2:33.07   
  Farum Svømmeklub                   
  Christian Ong Hansen  2001      41.64        41.64   
  Viktor Nysøe Rehling  2001                 
  Mathias Elmholdt  1999                 
  Malthe Letting  2001      2:33.07        2:33.07   
                     
Sigma 4 Drenge 2  2000    123          2:42.58   
  Allerød Svømmeklub                   
  Tobias Graasbøll  2002      40.28        40.28   
  Christian K. Jensen  2000                 
  Frederik Bornemann  2001                 
  Dan Krume  2001      2:42.58        2:42.58   
                     
A6 Jyllinge 1    115          2:46.26   
  JGI Svømning                   
  Rasmus Gjerløff  2001      34.50        34.50   
  Frederik Bojesen  2002                 
  Tobias Fuglsang  2001                 
  Malte Winsley  2001      2:46.26        2:46.26   
                     
Fsk Devilboys 1  2000    98          2:55.12   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
  Mathias Husted Rasmussen  1999      43.30        43.30   
  Nicklas Andersen  2001                 
  Phillip Søren Sommer  2000                 
  Frederik Otte  2000      2:55.12        2:55.12   
                     
A6 Slangerup 1    97          2:55.66   
  Slangerup Svømmeklub                   
  Mads Tornow Rasmussen  2000      35.35        35.35   
  Jonathan V. Bichel  1999                 
  August Overgaard  2002                 
  Casper Figge Andersen  2002      2:55.66        2:55.66   
                     
Hils 4 Drenge  2000    89          3:00.88   
  Hillerød Svømmeklub                   
  Jakob Bjerre Eriksen  2000      41.78        41.78   
  Pedja Kuzmanovic  2002                 
  Villads Krarup  2000                 
  Simon Blidarevic  2002      3:00.88        3:00.88   
                     
10  Sigma Talent Drenge  2001    76          3:11.08   
  Allerød Svømmeklub                   
  Anders Fleng Nielsen  2001      45.93        45.93   
  Mark H. Arvedsen  2002                 
  Malte Howardsen  2001                 
  Lucas Emil Christensen  2003      3:11.08        3:11.08   
                     
11  Sigma 4 Drenge 3  2001    71          3:14.67   
  Allerød Svømmeklub                   
  Jannick Hansen  2001      48.18        48.18   
  Rasmus Nielsen  2001                 
  Daniel Garne Larsen  2003                 
  Nicklas Taylor  2002      3:14.67        3:14.67   
                     
12  A6 Slangerup 2    46          3:45.56   
  Slangerup Svømmeklub                   
  Rasmus Thilleman  2001      35.49        35.49   
  Patrick Laursen  2004                 
  Alexander Skarby Madsen  2001                 
  Casper Christensen  2000      3:45.56        3:45.56   
                     
Farum Drenge  2000              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
                   
                   
                   
        67        DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.26  Udskriftsdato  20 november 2011 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:52