Startliste Løb 1-9 
 
  Stævne navn  NS mini    Udskriftsdato  31 maj 2011   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  17:39   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 juni 2011         
 
 
Løb 1, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
513  Johansen Caroline  1999  HILLERØD  9958AN  25 m  1:28.32   
506  Ehlert Kamilla  1998  HILLERØD  9846AM  25 m  1:30.06   
515  Lorenzen Caroline Høst  1999  HILLERØD  9916AG  25 m  1:32.80   
543  Petersen Sofie Steen  2000  HELSINGE  0026AH  25 m  1:33.17   
565  Danielsen Sandra  1998  LAKSEN  9854AI  25 m  1:33.51   
553  Hansen Fie  1999  JYLLINGE  9924AC  25 m  1:34.38   
437  Westh Emilie Buurgaard  1999  FARUM  9958AU  25 m  1:35.54   
533  Gantriis Emily  1999  HELSINGE  9966AB  25 m  1:36.04   
500  Bentzen Cecilie Sewohl  1999  HILLERØD  9972AO  25 m  1:36.27   
10  555  Kestner Astrid Dyrmose  2000  JYLLINGE  0008AB  25 m  1:37.02   
11  573  Grøndal Sofie Hong Yu  1999  SLANGERUP  9906AA  25 m  1:37.14   
12  449  Lund Amanda Egerod  2000  ALLERØD  0046AA  25 m  1:37.99   
13  576  Neve Kamilla  2000  SLANGERUP  0082AE  25 m  1:39.06   
14  448  Larsen Karina Garne  2000  ALLERØD  0068AH  25 m  1:40.52   
15  483  Arnkjær Katrine Maria  1999  FR.VÆRK  9942AW  25 m  1:40.91   
16  445  Juhlert Clara Marie  2000  ALLERØD  0002AJ  25 m  1:41.35   
17  439  Ajslev Sandra A.  2001  ALLERØD  0198AC  25 m  1:43.51   
18  446  Jørnsgård Laura Sveistrup  2000  ALLERØD  0042AF  25 m  1:44.33   
19  486  Belza Sigrid Tanghus  1999  FR.VÆRK  9904AX  25 m  1:44.97   
20  450  Petersen Therese Lyng  1999  ALLERØD  9964AN  25 m  1:45.65   
21  528  Wammen Annabella B.  2000  HILLERØD  0096AM  25 m  1:46.32   
22  557  Møller Sebine  1999  JYLLINGE  9948AG  25 m  1:46.90   
23  561  Wehne Ida-Sofia Bech  2001  JYLLINGE  0194AE  25 m  1:49.24   
24  567  Magnus Natasha Worm  2000  LAKSEN  0024AE  25 m  1:50.05   
25  435  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  1:53.77   
26  426  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  25 m  1:54.62   
27  495  Rahn-Nielsen Regitze  1999  FR.VÆRK  9946AE  25 m  1:56.14   
28  560  Terp Rebecca  2002  JYLLINGE  0214AE  25 m  1:56.20   
29  554  Jensen Sofie Kepp  2002  JYLLINGE  0262AA  25 m  1:56.42   
30  494  Pedersen Emilie Trolle  1999  FR.VÆRK  9972AV  25 m  1:57.47   
31  441  Buusmann Frida  2001  ALLERØD  0152AH  25 m  1:58.24   
32  523  Saarde Lea Fauerholdt  2000  HILLERØD  0076AI  25 m  1:59.84   
33  527  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  2:00.72   
34  548  Bojesen Julie  2001  JYLLINGE  0176AM  25 m  2:02.82   
35  440  Bill Ann Sophie  2001  ALLERØD  0184AM  25 m  2:09.82   
36  496  Witte Emilie H.  2000  FR.VÆRK  0022AL  25 m     
37  466  Hansen Olivia Marie M.  2002  ALLERØD    25 m     
38  488  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m     
39  487  Castell Sarah  1999  FR.VÆRK  9932AN  25 m     
40  429  Michaelsen Aparjita  2001  FARUM  0132AL  25 m     
41  430  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM  0054AK  25 m     
42  432  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m     
43  456  Barbesgaard Julia Thora  2002  ALLERØD    25 m     
44  463  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m     
45  468  Janum Viktoria  2002  ALLERØD    25 m     
46  475  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m     
47  512  Jensen Liv  2001  HILLERØD  0128AB  25 m     
48  518  Pedersen Amanda Bundgaard  2000  HILLERØD  0088AQ  25 m     
49  520  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m     
50  522  Rasmusen Sofia  2001  HILLERØD  0138AH  25 m     
51  458  Berner Julie Jarlbo  2001  ALLERØD    25 m     
 
Løb 2, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
505  Dardecker Thor  1999  HILLERØD  9973AE  25 m  1:24.00   
532  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  25 m  1:29.68   
508  Guldfeldt Anders Uhre  1999  HILLERØD  9901AJ  25 m  1:30.18   
428  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  1:31.71   
550  Bruhn Philip  2000  JYLLINGE  0061AF  25 m  1:32.06   
453  Stavngaard Tobias  2000  ALLERØD  0019AC  25 m  1:33.13   
531  Christiansen Oliver  1999  HELSINGE  9903AN  25 m  1:34.44   
539  Neldeberg Anton Juncker  1998  HELSINGE  9895AN  25 m  1:35.57   
552  Gjerløff Rasmus  2001  JYLLINGE  0121AA  25 m  1:35.85   
10  507  Engdal Thomas  1998  HILLERØD  9849AQ  25 m  1:35.99   
11  538  Kreiner Jonathan  1998  HELSINGE  9815AK  25 m  1:37.09   
12  451  Poulsen Mads Thorenfeldt  1999  ALLERØD  9965AD  25 m  1:38.91   
13  420  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m  1:39.97   
14  534  Gielstrup Jonas  1998  HELSINGE  9845AD  25 m  1:40.43   
15  418  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  1:41.60   
16  511  Jensen Johan Kjaer  1998  HILLERØD  9897AQ  25 m  1:44.91   
17  444  Jensen Jacob Aaboe  2000  ALLERØD  0029AC  25 m  1:46.15   
18  510  Jensen Emil Kjaer  2000  HILLERØD  0077AH  25 m  1:49.96   
19  540  Neldeberg Frederik J.  2000  HELSINGE  0095AI  25 m  1:52.22   
20  442  Galsøe Christian  2002  ALLERØD  0217AA  25 m  1:52.90   
21  524  Schønning Adrian Roed  2000  HILLERØD  0039AA  25 m  1:53.89   
22  447  Kaiser Oliver  2000  ALLERØD  0079AD  25 m  1:53.95   
23  443  Jensen Christian K.  2000  ALLERØD  0099AD  25 m  1:54.97   
24  547  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  2:01.93   
25  519  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  2:04.50   
26  551  Fuglsang Tobias  2001  JYLLINGE    25 m  2:10.34   
27  563  Winsley Malte  2001  JYLLINGE    25 m  2:19.32   
28  501  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m     
29  490  Haastrup Nikolaj Otto  2001  FR.VÆRK  0141AH  25 m     
30  482  Andreassen Viktor  2001  FR.VÆRK  0149AI  25 m     
31  433  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m     
32  457  Beltoft William Vauvert  2002  ALLERØD    25 m     
33  461  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD    25 m     
34  462  Fundal Halfdan N.  2001  ALLERØD    25 m     
35  465  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m     
36  477  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m     
37  472  Nielsen Marius Enoch  2001  ALLERØD  0143AD  25 m     
38  509  Håkonsson Mads Holme  2001  HILLERØD  0135AE  25 m     
39  526  Smith-Sivertsen Bastian  2000  HILLERØD  0083AJ  25 m     
40  529  Weibel Frederik  1999  HILLERØD  9943AM  25 m     
41  469  Krume Dan  2001  ALLERØD    25 m     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
503  Christensen Augusta Marie  2000  HILLERØD  0026AC  25 m  1:34.19   
533  Gantriis Emily  1999  HELSINGE  9966AB  25 m  1:36.78   
424  Heidemann Signe  1999  FARUM  9928AV  25 m  1:40.13   
571  Wohlert Sarah  1998  LAKSEN  9862AJ  25 m  1:41.52   
566  Larsen Cecilie Fruerlund  1999  LAKSEN  9906AP  25 m  1:41.64   
570  Ruby Lærke Toft  1999  LAKSEN  9996AG  25 m  1:47.46   
452  Schultz Elsebeth D.  2000  ALLERØD  0006AH  25 m  1:53.58   
483  Arnkjær Katrine Maria  1999  FR.VÆRK  9942AW  25 m  1:54.04   
537  Jeppesen Iben  2000  HELSINGE  0002AO  25 m  1:54.14   
10  448  Larsen Karina Garne  2000  ALLERØD  0068AH  25 m  1:57.98   
11  560  Terp Rebecca  2002  JYLLINGE  0214AE  25 m  1:58.00   
12  558  Petersson Katja  2001  JYLLINGE  0134AA  25 m  1:58.76   
13  499  Bantz Asta  1999  HILLERØD  9944AT  25 m  2:00.82   
14  430  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM  0054AK  25 m  2:03.26   
15  528  Wammen Annabella B.  2000  HILLERØD  0096AM  25 m  2:04.26   
16  496  Witte Emilie H.  2000  FR.VÆRK  0022AL  25 m  2:05.73   
17  554  Jensen Sofie Kepp  2002  JYLLINGE  0262AA  25 m  2:08.29   
18  429  Michaelsen Aparjita  2001  FARUM  0132AL  25 m  2:11.08   
19  573  Grøndal Sofie Hong Yu  1999  SLANGERUP  9906AA  25 m  2:12.62   
20  495  Rahn-Nielsen Regitze  1999  FR.VÆRK  9946AE  25 m  2:14.97   
21  548  Bojesen Julie  2001  JYLLINGE  0176AM  25 m  2:16.24   
22  487  Castell Sarah  1999  FR.VÆRK  9932AN  25 m  2:16.24   
23  512  Jensen Liv  2001  HILLERØD  0128AB  25 m  2:23.45   
24  488  Elmgreen Anna Louise  2001  FR.VÆRK  0176AK  25 m  2:31.13   
25  562  Winsley Louise  1998  JYLLINGE  9838AV  25 m  2:45.13   
26  492  Nielsen Lærke Skov  2001  FR.VÆRK  0112AK  25 m     
27  491  Jespersen Minella  1999  FR.VÆRK  9908AW  25 m     
28  502  Blomsterberg Thea  2002  HILLERØD  0272AC  25 m     
29  504  Christensen Kajsa G.  2004  HILLERØD  0484AA  25 m     
30  485  Bakx Kira  2002  FR.VÆRK  0232AD  25 m     
31  486  Belza Sigrid Tanghus  1999  FR.VÆRK  9904AX  25 m     
32  426  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  25 m     
33  441  Buusmann Frida  2001  ALLERØD  0152AH  25 m     
34  449  Lund Amanda Egerod  2000  ALLERØD  0046AA  25 m     
35  478  Thramkrongart Silje  2001  ALLERØD    25 m     
36  459  Birkeholm Liv  2002  ALLERØD    25 m     
37  460  Blicher Camilla Aalling  2001  ALLERØD    25 m     
38  467  Hindsgaul Ida Marie  2002  ALLERØD    25 m     
39  470  Markussen Maia Lytken  2002  ALLERØD    25 m     
40  475  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m     
41  476  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD    25 m     
42  513  Johansen Caroline  1999  HILLERØD  9958AN  25 m     
43  517  Morsing Olivia  2000  HILLERØD  0022AU  25 m     
44  521  Rasmusen Clara  2001  HILLERØD  0148AH  25 m     
45  556  Lind Cathrine  2002  JYLLINGE  0228AE  25 m     
46  456  Barbesgaard Julia Thora  2002  ALLERØD    25 m     
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
574  Kjærsgaard Victor  1998  SLANGERUP  9861AF  25 m  1:25.47   
577  Neve Kristoffer  1998  SLANGERUP  9853AK  25 m  1:33.75   
539  Neldeberg Anton Juncker  1998  HELSINGE  9895AN  25 m  1:44.46   
451  Poulsen Mads Thorenfeldt  1999  ALLERØD  9965AD  25 m  1:48.45   
551  Fuglsang Tobias  2001  JYLLINGE    25 m  2:06.03   
510  Jensen Emil Kjaer  2000  HILLERØD  0077AH  25 m  2:06.16   
572  Østergaard Morten  2002  LAKSEN    25 m  2:07.42   
482  Andreassen Viktor  2001  FR.VÆRK  0149AI  25 m  2:23.80   
493  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  2:29.90   
10  544  Sjölin Marco R.  1999  HELSINGE  9993AM  25 m  2:35.55   
11  457  Beltoft William Vauvert  2002  ALLERØD    25 m     
12  444  Jensen Jacob Aaboe  2000  ALLERØD  0029AC  25 m     
13  447  Kaiser Oliver  2000  ALLERØD  0079AD  25 m     
14  490  Haastrup Nikolaj Otto  2001  FR.VÆRK  0141AH  25 m     
15  484  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m     
16  453  Stavngaard Tobias  2000  ALLERØD  0019AC  25 m     
17  455  Arvedsen Mark H.  2002  ALLERØD    25 m     
18  442  Galsøe Christian  2002  ALLERØD  0217AA  25 m     
19  461  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD    25 m     
20  481  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m     
21  473  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m     
22  514  Krarup Villads  2000  HILLERØD  0015AE  25 m     
23  524  Schønning Adrian Roed  2000  HILLERØD  0039AA  25 m     
24  536  Hostrup Andreas  2000  HELSINGE  0097AI  25 m     
25  540  Neldeberg Frederik J.  2000  HELSINGE  0095AI  25 m     
26  542  Peters Andreas Gram  2001  HELSINGE    25 m     
27  547  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m     
28  563  Winsley Malte  2001  JYLLINGE    25 m     
29  568  Magnus Patrick  2003  LAKSEN    25 m     
30  464  Graasbøll Tobias  2002  ALLERØD  0251AB  25 m     
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
571  Wohlert Sarah  1998  LAKSEN  9862AJ  25 m  41.81   
555  Kestner Astrid Dyrmose  2000  JYLLINGE  0008AB  25 m  42.73   
557  Møller Sebine  1999  JYLLINGE  9948AG  25 m  42.95   
506  Ehlert Kamilla  1998  HILLERØD  9846AM  25 m  44.46   
500  Bentzen Cecilie Sewohl  1999  HILLERØD  9972AO  25 m  44.66   
450  Petersen Therese Lyng  1999  ALLERØD  9964AN  25 m  45.32   
527  Truelsen Julie Højer  2000  HILLERØD  0028AM  25 m  45.57   
518  Pedersen Amanda Bundgaard  2000  HILLERØD  0088AQ  25 m  46.20   
567  Magnus Natasha Worm  2000  LAKSEN  0024AE  25 m  46.66   
10  561  Wehne Ida-Sofia Bech  2001  JYLLINGE  0194AE  25 m  46.84   
11  452  Schultz Elsebeth D.  2000  ALLERØD  0006AH  25 m  47.12   
12  445  Juhlert Clara Marie  2000  ALLERØD  0002AJ  25 m  47.30   
13  558  Petersson Katja  2001  JYLLINGE  0134AA  25 m  47.57   
14  576  Neve Kamilla  2000  SLANGERUP  0082AE  25 m  47.95   
15  537  Jeppesen Iben  2000  HELSINGE  0002AO  25 m  48.66   
16  446  Jørnsgård Laura Sveistrup  2000  ALLERØD  0042AF  25 m  48.93   
17  440  Bill Ann Sophie  2001  ALLERØD  0184AM  25 m  50.46   
18  492  Nielsen Lærke Skov  2001  FR.VÆRK  0112AK  25 m  50.95   
19  435  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  25 m  52.07   
20  530  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  52.13   
21  522  Rasmusen Sofia  2001  HILLERØD  0138AH  25 m  52.26   
22  520  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  53.54   
23  523  Saarde Lea Fauerholdt  2000  HILLERØD  0076AI  25 m  53.58   
24  489  Huusfelt Nicoline  2000  FR.VÆRK  0052AI  25 m  55.47   
25  521  Rasmusen Clara  2001  HILLERØD  0148AH  25 m  55.94   
26  499  Bantz Asta  1999  HILLERØD  9944AT  25 m  58.48   
27  422  Hasselstrøm Lea  1999  FARUM    25 m  58.95   
28  432  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m  59.17   
29  419  Crow Emma Eistrup  2002  FARUM  0224AI  25 m  1:00.64   
30  427  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m  1:04.33   
31  556  Lind Cathrine  2002  JYLLINGE  0228AE  25 m  1:05.72   
32  425  Husegaard Camilla  2002  FARUM  0276AH  25 m     
33  491  Jespersen Minella  1999  FR.VÆRK  9908AW  25 m     
34  478  Thramkrongart Silje  2001  ALLERØD    25 m     
35  463  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m     
36  485  Bakx Kira  2002  FR.VÆRK  0232AD  25 m     
37  434  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM    25 m     
38  439  Ajslev Sandra A.  2001  ALLERØD  0198AC  25 m     
39  458  Berner Julie Jarlbo  2001  ALLERØD    25 m     
40  476  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD    25 m     
41  460  Blicher Camilla Aalling  2001  ALLERØD    25 m     
42  466  Hansen Olivia Marie M.  2002  ALLERØD    25 m     
43  467  Hindsgaul Ida Marie  2002  ALLERØD    25 m     
44  468  Janum Viktoria  2002  ALLERØD    25 m     
45  470  Markussen Maia Lytken  2002  ALLERØD    25 m     
46  471  Nielsen Figne  2003  ALLERØD    25 m     
47  474  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD    25 m     
48  459  Birkeholm Liv  2002  ALLERØD    25 m     
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
505  Dardecker Thor  1999  HILLERØD  9973AE  25 m  37.95   
428  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  39.63   
525  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m  39.78   
535  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  25 m  40.70   
552  Gjerløff Rasmus  2001  JYLLINGE  0121AA  25 m  40.90   
507  Engdal Thomas  1998  HILLERØD  9849AQ  25 m  42.00   
511  Jensen Johan Kjaer  1998  HILLERØD  9897AQ  25 m  42.89   
550  Bruhn Philip  2000  JYLLINGE  0061AF  25 m  43.27   
529  Weibel Frederik  1999  HILLERØD  9943AM  25 m  44.06   
10  534  Gielstrup Jonas  1998  HELSINGE  9845AD  25 m  44.72   
11  531  Christiansen Oliver  1999  HELSINGE  9903AN  25 m  44.97   
12  538  Kreiner Jonathan  1998  HELSINGE  9815AK  25 m  48.33   
13  443  Jensen Christian K.  2000  ALLERØD  0099AD  25 m  49.00   
14  509  Håkonsson Mads Holme  2001  HILLERØD  0135AE  25 m  50.95   
15  536  Hostrup Andreas  2000  HELSINGE  0097AI  25 m  51.32   
16  418  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  25 m  52.10   
17  433  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  25 m  52.87   
18  421  Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  25 m  53.52   
19  481  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  55.86   
20  501  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  57.57   
21  484  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m  58.24   
22  493  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  58.84   
23  423  Haugaard Rasmus  2002  FARUM  0271AF  25 m  59.09   
24  431  Noga Nicolai  2002  FARUM  0235AC  25 m  1:01.45   
25  526  Smith-Sivertsen Bastian  2000  HILLERØD  0083AJ  25 m  1:03.92   
26  541  Neldeberg Nikolai  2000  HELSINGE  0017AI  25 m  1:05.88   
27  572  Østergaard Morten  2002  LAKSEN    25 m  1:06.70   
28  549  Bruhn Christian S  2003  JYLLINGE    25 m  1:10.37   
29  575  Laursen Patrick  2004  SLANGERUP  0433AA  25 m  1:13.36   
30  559  Rasmussen Lucas Holst  2003  JYLLINGE    25 m  1:24.76   
31  462  Fundal Halfdan N.  2001  ALLERØD    25 m     
32  569  Mathisen Marius  2003  LAKSEN    25 m     
33  436  Valore Andreas Riis  2002  FARUM    25 m     
34  473  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m     
35  455  Arvedsen Mark H.  2002  ALLERØD    25 m     
36  464  Graasbøll Tobias  2002  ALLERØD  0251AB  25 m     
37  465  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m     
38  469  Krume Dan  2001  ALLERØD    25 m     
39  472  Nielsen Marius Enoch  2001  ALLERØD  0143AD  25 m     
40  477  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  25 m     
41  514  Krarup Villads  2000  HILLERØD  0015AE  25 m     
42  516  Madsen Frederik W. L.  2002  HILLERØD    25 m     
43  519  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m     
44  568  Magnus Patrick  2003  LAKSEN    25 m     
 
Løb 7, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
570  Ruby Lærke Toft  1999  LAKSEN  9996AG  25 m  5:39.00   
543  Petersen Sofie Steen  2000  HELSINGE  0026AH  25 m  5:46.46   
553  Hansen Fie  1999  JYLLINGE  9924AC  25 m  6:16.24   
566  Larsen Cecilie Fruerlund  1999  LAKSEN  9906AP  25 m  6:20.92   
565  Danielsen Sandra  1998  LAKSEN  9854AI  25 m  6:30.97   
503  Christensen Augusta Marie  2000  HILLERØD  0026AC  25 m  6:49.77   
515  Lorenzen Caroline Høst  1999  HILLERØD  9916AG  25 m     
437  Westh Emilie Buurgaard  1999  FARUM  9958AU  25 m     
424  Heidemann Signe  1999  FARUM  9928AV  25 m     
10  494  Pedersen Emilie Trolle  1999  FR.VÆRK  9972AV  25 m     
 
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
532  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  25 m  5:19.52   
535  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  25 m  5:24.25   
574  Kjærsgaard Victor  1998  SLANGERUP  9861AF  25 m  5:33.17   
577  Neve Kristoffer  1998  SLANGERUP  9853AK  25 m  5:46.14   
525  Sejrskild Andreas Noer  1998  HILLERØD  9871AK  25 m     
508  Guldfeldt Anders Uhre  1999  HILLERØD  9901AJ  25 m     
420  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  25 m     
 
Løb 9, 8X25m Fri mix med bold 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
564  A6 Laksen 1  LAKSEN    25 m  4:00.00   
545  A6 Jyllinge 1  JYLLINGE    25 m  4:00.00   
438  Sigma 4 Mix  ALLERØD    25 m  4:00.00   
416  Farum Mix 1  FARUM    25 m  4:00.00   
497  Hils Psykos 1  HILLERØD    25 m  4:00.00   
479  Fsk Devilmix  2000  FR.VÆRK    25 m  4:00.00   
546  A6 Jyllinge 2  JYLLINGE    25 m  4:10.00   
454  Sigma Talent Allerød  ALLERØD    25 m  4:10.00   
417  Farum Mix 2  FARUM    25 m  4:10.00   
10  498  Hils Psykos 2  HILLERØD    25 m  4:10.00   
11  480  Fsk Devilmix 2  2000  FR.VÆRK    25 m  4:10.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.26  Udskriftsdato  31 maj 2011 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:39