Resultat Total - Pr. aldersgruppe med point uden mellemtider 
 
  Stævne navn  NS mini    Udskriftsdato  05 juni 2011   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  14:58   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 juni 2011         
 
 
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sofie Steen Petersen  2000    364          1:23.14   
  Helsinge Skytte & IF                   
Annabella B. Wammen  2000    273          1:31.44   
  Hillerød Svømmeklub                   
Astrid Dyrmose Kestner  2000    263          1:32.58   
  JGI Svømning                   
Amanda Egerod Lund  2000    230          1:36.91   
  Allerød Svømmeklub                   
Amanda Bundgaard Pedersen  2000    217          1:38.84   
  Hillerød Svømmeklub                   
Karina Garne Larsen  2000    215          1:39.01   
  Allerød Svømmeklub                   
Clara Marie Juhlert  2000    212          1:39.51   
  Allerød Svømmeklub                   
Julie Højer Truelsen  2000    209          1:39.95   
  Hillerød Svømmeklub                   
Laura Sveistrup Jørnsgård  2000    196          1:42.21   
  Allerød Svømmeklub                   
10  Kamilla Neve  2000    181          1:44.89   
  Slangerup Svømmeklub                   
11  Lavanya Michaelsen  2000    180          1:45.13   
  Farum Svømmeklub                   
12  Sandra A. Ajslev  2001    180          1:45.20   
  Allerød Svømmeklub                   
13  Emilie H. Witte  2000    175          1:46.15   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Lea Fauerholdt Saarde  2000    168          1:47.50   
  Hillerød Svømmeklub                   
15  Natasha Worm Magnus  2000    165          1:48.12   
  Svømmeklubben Laksen                   
16  Liv Jensen  2001    162          1:48.89   
  Hillerød Svømmeklub                   
17  Frida Buusmann  2001    155          1:50.40   
  Allerød Svømmeklub                   
18  Julie Jarlbo Berner  2001    152          1:51.10   
  Allerød Svømmeklub                   
19  Aparjita Michaelsen  2001    147          1:52.38   
  Farum Svømmeklub                   
20  Rebecca Terp  2002    147          1:52.44   
  JGI Svømning                   
21  Julie Bojesen  2001    147          1:52.58   
  JGI Svømning                   
22  Ida-Sofia Bech Wehne  2001    138          1:54.98   
  JGI Svømning                   
23  Mille Graasbøll  2002    136          1:55.29   
  Allerød Svømmeklub                   
24  Sofia Rasmusen  2001    127          1:58.15   
  Hillerød Svømmeklub                   
25  Ann Sophie Bill  2001    124          1:59.15   
  Allerød Svømmeklub                   
26  Anna Haugsted Pihl  2003    122          1:59.75   
  Hillerød Svømmeklub                   
27  Julia Thora Barbesgaard  2002    95          2:10.09   
  Allerød Svømmeklub                   
28  Katrine Buhl Schrøder  2002    94          2:10.35   
  Allerød Svømmeklub                   
29  Viktoria Janum  2002    94          2:10.72   
  Allerød Svømmeklub                   
30  Carolina Sahl Rasmussen  2001    93          2:10.85   
  Farum Svømmeklub                   
31  Anna Louise Elmgreen  2001    63          2:28.83   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
32  Olivia Marie M. Hansen  2002    47          2:44.61   
  Allerød Svømmeklub                   
 
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emily Gantriis  1999    348          1:24.35   
  Helsinge Skytte & IF                   
Caroline Johansen  1999    312          1:27.52   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sandra Danielsen  1998    283          1:30.40   
  Svømmeklubben Laksen                   
Kamilla Ehlert  1998    282          1:30.50   
  Hillerød Svømmeklub                   
Emilie Buurgaard Westh  1999    265          1:32.39   
  Farum Svømmeklub                   
Sebine Møller  1999    253          1:33.85   
  JGI Svømning                   
Cecilie Sewohl Bentzen  1999    247          1:34.59   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sofie Hong Yu Grøndal  1999    244          1:34.96   
  Slangerup Svømmeklub                   
Sigrid Tanghus Belza  1999    216          1:38.91   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
10  Therese Lyng Petersen  1999    202          1:41.22   
  Allerød Svømmeklub                   
11  Katrine Maria Arnkjær  1999    200          1:41.55   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
12  Simone Jørgensen  1999    185          1:44.12   
  Farum Svømmeklub                   
13  Emilie Trolle Pedersen  1999    174          1:46.33   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Regitze Rahn-Nielsen  1999    152          1:51.29   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
15  Sarah Castell  1999    132          1:56.56   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Thea Sthude  1999              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    210          1:27.48   
  Farum Svømmeklub                   
Tobias Stavngaard  2000    196          1:29.58   
  Allerød Svømmeklub                   
Philip Bruhn  2000    191          1:30.42   
  JGI Svømning                   
Frederik J. Neldeberg  2000    171          1:33.69   
  Helsinge Skytte & IF                   
Emil Kjaer Jensen  2000    166          1:34.62   
  Hillerød Svømmeklub                   
Rasmus Gjerløff  2001    150          1:37.95   
  JGI Svømning                   
Jacob Aaboe Jensen  2000    121          1:45.20   
  Allerød Svømmeklub                   
Marius Enoch Nielsen  2001    108          1:49.33   
  Allerød Svømmeklub                   
Frederik Bornemann  2001    107          1:49.61   
  Allerød Svømmeklub                   
10  Christian K. Jensen  2000    104          1:50.48   
  Allerød Svømmeklub                   
11  Christian Galsøe  2002    93          1:54.75   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Viktor Andreassen  2001    90          1:56.10   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
13  Adrian Roed Schønning  2000    83          1:59.35   
  Hillerød Svømmeklub                   
14  Frederik Bojesen  2002    83          1:59.48   
  JGI Svømning                   
15  Mads Holme Håkonsson  2001    80          2:00.59   
  Hillerød Svømmeklub                   
16  Dan Krume  2001    73          2:04.30   
  Allerød Svømmeklub                   
17  Tobias Fuglsang  2001    73          2:04.32   
  JGI Svømning                   
18  Christoffer D. Petersen  2001    71          2:05.46   
  Hillerød Svømmeklub                   
19  Bastian Smith-Sivertsen  2000    71          2:05.60   
  Hillerød Svømmeklub                   
20  Malte Winsley  2001    67          2:07.92   
  JGI Svømning                   
21  Jannick Hansen  2001    67          2:08.12   
  Allerød Svømmeklub                   
22  Nicklas Taylor  2002    67          2:08.33   
  Allerød Svømmeklub                   
23  Simon Blidarevic  2002    59          2:13.82   
  Hillerød Svømmeklub                   
24  William Vauvert Beltoft  2002    53          2:18.45   
  Allerød Svømmeklub                   
Halfdan N. Fundal  2001              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
Viktor Nysøe Rehling  2001              DSQ  i hånd v. vend. 75m 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Thor Dardecker  1999    260          1:21.48   
  Hillerød Svømmeklub                   
Thomas Engdal  1998    249          1:22.66   
  Hillerød Svømmeklub                   
Anders Uhre Guldfeldt  1999    247          1:22.87   
  Hillerød Svømmeklub                   
Mads Fredbo  1999    237          1:24.13   
  Helsinge Skytte & IF                   
Anton Juncker Neldeberg  1998    224          1:25.70   
  Helsinge Skytte & IF                   
Jonathan Kreiner  1998    183          1:31.61   
  Helsinge Skytte & IF                   
Oliver Christiansen  1999    179          1:32.26   
  Helsinge Skytte & IF                   
Mathias Elmholdt  1999    166          1:34.75   
  Farum Svømmeklub                   
Mads Thorenfeldt Poulsen  1999    163          1:35.26   
  Allerød Svømmeklub                   
10  Johan Kjaer Jensen  1998    153          1:37.32   
  Hillerød Svømmeklub                   
11  Viktor Als-Nielsen  1998    146          1:38.70   
  Farum Svømmeklub                   
12  Jonas Gielstrup  1998    131          1:42.53   
  Helsinge Skytte & IF                   
Frederik Weibel  1999              DSQ  ryg afsl. på maven 
  Hillerød Svømmeklub                   
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Augusta Marie Christensen  2000    350          1:31.86   
  Hillerød Svømmeklub                   
Elsebeth D. Schultz  2000    227          1:46.06   
  Allerød Svømmeklub                   
Annabella B. Wammen  2000    226          1:46.16   
  Hillerød Svømmeklub                   
Thea Blomsterberg  2002    187          1:53.07   
  Hillerød Svømmeklub                   
Katja Petersson  2001    186          1:53.33   
  JGI Svømning                   
Amanda Egerod Lund  2000    174          1:55.81   
  Allerød Svømmeklub                   
Emilie H. Witte  2000    156          2:00.19   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Karina Garne Larsen  2000    152          2:01.17   
  Allerød Svømmeklub                   
Lavanya Michaelsen  2000    145          2:03.31   
  Farum Svømmeklub                   
10  Liv Jensen  2001    130          2:07.64   
  Hillerød Svømmeklub                   
11  Frida Buusmann  2001    120          2:11.09   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Julie Bojesen  2001    115          2:13.08   
  JGI Svømning                   
13  Katrine Buhl Schrøder  2002    111          2:14.51   
  Allerød Svømmeklub                   
14  Clara Rasmusen  2001    110          2:15.11   
  Hillerød Svømmeklub                   
15  Amalie Sindahl  2002    100          2:19.20   
  Allerød Svømmeklub                   
16  Ida Marie Hindsgaul  2002    88          2:25.71   
  Allerød Svømmeklub                   
17  Silje Thramkrongart  2001    86          2:26.83   
  Allerød Svømmeklub                   
18  Camilla Aalling Blicher  2001    80          2:29.94   
  Allerød Svømmeklub                   
19  Julia Thora Barbesgaard  2002    76          2:32.61   
  Allerød Svømmeklub                   
20  Cathrine Lind  2002    72          2:35.80   
  JGI Svømning                   
21  Liv Birkeholm  2002    70          2:36.71   
  Allerød Svømmeklub                   
22  Maia Lytken Markussen  2002    65          2:40.95   
  Allerød Svømmeklub                   
23  Kajsa G. Christensen  2004    53          2:52.26   
  Hillerød Svømmeklub                   
Anna Louise Elmgreen  2001              DSQ  i hånd v. vend. 75m 
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Aparjita Michaelsen  2001              DSQ  tyvstart 
  Farum Svømmeklub                   
Kira Bakx  2002              DSQ  i hånd v. vend. 75m 
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Olivia Morsing  2000              DSQ  asynkrone arme 
  Hillerød Svømmeklub                   
Rebecca Terp  2002              DSQ  1 hånd i afslutning 
  JGI Svømning                   
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emily Gantriis  1999    294          1:37.36   
  Helsinge Skytte & IF                   
Signe Heidemann  1999    277          1:39.25   
  Farum Svømmeklub                   
Sarah Wohlert  1998    269          1:40.21   
  Svømmeklubben Laksen                   
Lærke Toft Ruby  1999    269          1:40.24   
  Svømmeklubben Laksen                   
Caroline Johansen  1999    266          1:40.68   
  Hillerød Svømmeklub                   
Cecilie Fruerlund Larsen  1999    219          1:47.30   
  Svømmeklubben Laksen                   
Sigrid Tanghus Belza  1999    199          1:50.84   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
Simone Jørgensen  1999    185          1:53.63   
  Farum Svømmeklub                   
Asta Bantz  1999    164          1:58.32   
  Hillerød Svømmeklub                   
10  Katrine Maria Arnkjær  1999    155          2:00.40   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
11  Minella Jespersen  1999    122          2:10.40   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
12  Regitze Rahn-Nielsen  1999    121          2:10.81   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
13  Sarah Castell  1999    115          2:13.08   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Louise Winsley  1998    74          2:34.46   
  JGI Svømning                   
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Frederik J. Neldeberg  2000    156          1:46.93   
  Helsinge Skytte & IF                   
Tobias Stavngaard  2000    151          1:48.14   
  Allerød Svømmeklub                   
Emil Kjaer Jensen  2000    148          1:48.93   
  Hillerød Svømmeklub                   
Tobias Graasbøll  2002    106          2:01.70   
  Allerød Svømmeklub                   
Andreas Hostrup  2000    106          2:01.76   
  Helsinge Skytte & IF                   
Jacob Aaboe Jensen  2000    102          2:03.09   
  Allerød Svømmeklub                   
Frederik Bornemann  2001    99          2:04.35   
  Allerød Svømmeklub                   
Rasmus Nielsen  2001    88          2:09.62   
  Allerød Svømmeklub                   
Tobias Fuglsang  2001    79          2:13.99   
  JGI Svømning                   
10  Andreas Gram Peters  2001    79          2:14.15   
  Helsinge Skytte & IF                   
11  Christian Galsøe  2002    77          2:15.10   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Morten Østergaard  2002    75          2:16.78   
  Svømmeklubben Laksen                   
13  Frederik Otte  2000    68          2:20.99   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
14  Adrian Roed Schønning  2000    67          2:21.40   
  Hillerød Svømmeklub                   
15  Viktor Andreassen  2001    67          2:21.93   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
16  Villads Krarup  2000    66          2:22.35   
  Hillerød Svømmeklub                   
17  Malte Winsley  2001    61          2:26.41   
  JGI Svømning                   
18  Frederik Bojesen  2002    51          2:35.12   
  JGI Svømning                   
19  Nicklas Andersen  2001    48          2:38.60   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
20  Mark H. Arvedsen  2002    41          2:46.79   
  Allerød Svømmeklub                   
21  Patrick Magnus  2003    32          3:00.52   
  Svømmeklubben Laksen                   
22  Mathias Rene Arnkjær  2002    32          3:00.60   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Victor Kjærsgaard  1998    308          1:25.19   
  Slangerup Svømmeklub                   
Anton Juncker Neldeberg  1998    194          1:39.50   
  Helsinge Skytte & IF                   
Mads Thorenfeldt Poulsen  1999    164          1:45.22   
  Allerød Svømmeklub                   
Kristoffer Neve  1998              DSQ  tyvstart 
  Slangerup Svømmeklub                   
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Astrid Dyrmose Kestner  2000    257          41.94   
  JGI Svømning                   
Amanda Bundgaard Pedersen  2000    229          43.58   
  Hillerød Svømmeklub                   
Clara Marie Juhlert  2000    201          45.53   
  Allerød Svømmeklub                   
Julie Højer Truelsen  2000    194          46.00   
  Hillerød Svømmeklub                   
Elsebeth D. Schultz  2000    191          46.31   
  Allerød Svømmeklub                   
Sandra A. Ajslev  2001    175          47.61   
  Allerød Svømmeklub                   
Ida-Sofia Bech Wehne  2001    175          47.63   
  JGI Svømning                   
Kamilla Neve  2000    171          47.98   
  Slangerup Svømmeklub                   
Natasha Worm Magnus  2000    160          49.07   
  Svømmeklubben Laksen                   
10  Katja Petersson  2001    159          49.21   
  JGI Svømning                   
11  Julie Jarlbo Berner  2001    156          49.52   
  Allerød Svømmeklub                   
12  Anna Haugsted Pihl  2003    138          51.62   
  Hillerød Svømmeklub                   
13  Lea Fauerholdt Saarde  2000    137          51.65   
  Hillerød Svømmeklub                   
14  Caroline Buhl Schrøder  2003    128          52.91   
  Allerød Svømmeklub                   
15  Ann Sophie Bill  2001    125          53.26   
  Allerød Svømmeklub                   
16  Matilde Weibel  2002    124          53.38   
  Hillerød Svømmeklub                   
17  Mille Graasbøll  2002    123          53.64   
  Allerød Svømmeklub                   
18  Sofia Rasmusen  2001    116          54.66   
  Hillerød Svømmeklub                   
19  Carolina Sahl Rasmussen  2001    108          55.89   
  Farum Svømmeklub                   
20  Viktoria Janum  2002    108          55.93   
  Allerød Svømmeklub                   
21  Nicoline Huusfelt  2000    106          56.30   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
22  Silje Thramkrongart  2001    106          56.33   
  Allerød Svømmeklub                   
23  Emma Eistrup Crow  2002    99          57.54   
  Farum Svømmeklub                   
24  Kira Bakx  2002    95          58.49   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
25  Clara Rasmusen  2001    94          58.65   
  Hillerød Svømmeklub                   
26  Stine Saaby Schmidt  2002    94          58.70   
  Farum Svømmeklub                   
27  Figne Nielsen  2003    91          59.26   
  Allerød Svømmeklub                   
28  Amalie Sindahl  2002    85          1:00.67   
  Allerød Svømmeklub                   
29  Mia Krüger  2002    83          1:00.99   
  Farum Svømmeklub                   
30  Cathrine Lind  2002    81          1:01.50   
  JGI Svømning                   
31  Camilla Aalling Blicher  2001    79          1:02.00   
  Allerød Svømmeklub                   
32  Camilla Husegaard  2002    75          1:03.30   
  Farum Svømmeklub                   
33  Olivia Marie M. Hansen  2002    67          1:05.47   
  Allerød Svømmeklub                   
34  Liv Birkeholm  2002    62          1:07.29   
  Allerød Svømmeklub                   
35  Ida Marie Hindsgaul  2002    58          1:08.67   
  Allerød Svømmeklub                   
36  Maia Lytken Markussen  2002    48          1:13.17   
  Allerød Svømmeklub                   
Laura Sveistrup Jørnsgård  2000              DSQ  svøm mave v. 25m 
  Allerød Svømmeklub                   
 
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kamilla Ehlert  1998    240          42.88   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sebine Møller  1999    229          43.55   
  JGI Svømning                   
Sarah Wohlert  1998    227          43.66   
  Svømmeklubben Laksen                   
Therese Lyng Petersen  1999    189          46.43   
  Allerød Svømmeklub                   
Asta Bantz  1999    102          57.01   
  Hillerød Svømmeklub                   
Lea Hasselstrøm  1999    96          58.25   
  Farum Svømmeklub                   
Thea Sthude  1999              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Cecilie Sewohl Bentzen  1999              DSQ  svøm på mave v. vend 
  Hillerød Svømmeklub                   
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Malthe Letting  2001    225          38.13   
  Farum Svømmeklub                   
Philip Bruhn  2000    173          41.60   
  JGI Svømning                   
Rasmus Gjerløff  2001    150          43.66   
  JGI Svømning                   
Nikolai Neldeberg  2000    149          43.75   
  Helsinge Skytte & IF                   
Marius Enoch Nielsen  2001    122          46.78   
  Allerød Svømmeklub                   
Christian K. Jensen  2000    112          48.10   
  Allerød Svømmeklub                   
Mads Holme Håkonsson  2001    102          49.59   
  Hillerød Svømmeklub                   
Tobias Graasbøll  2002    100          49.95   
  Allerød Svømmeklub                   
Andreas Hostrup  2000    89          51.92   
  Helsinge Skytte & IF                   
10  Dan Krume  2001    85          52.68   
  Allerød Svømmeklub                   
11  Viktor Nysøe Rehling  2001    83          53.09   
  Farum Svømmeklub                   
12  Nicklas Taylor  2002    78          54.18   
  Allerød Svømmeklub                   
13  Christoffer D. Petersen  2001    77          54.46   
  Hillerød Svømmeklub                   
14  Rasmus Nielsen  2001    75          55.04   
  Allerød Svømmeklub                   
15  Villads Krarup  2000    70          56.31   
  Hillerød Svømmeklub                   
16  Jannick Hansen  2001    68          56.93   
  Allerød Svømmeklub                   
17  Nicklas Andersen  2001    61          58.86   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
18  Frederik Otte  2000    59          59.42   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
19  Christian S Bruhn  2003    55          1:00.81   
  JGI Svømning                   
20  Bastian Smith-Sivertsen  2000    54          1:01.14   
  Hillerød Svømmeklub                   
21  Rasmus Haugaard  2002    54          1:01.32   
  Farum Svømmeklub                   
22  Simon Blidarevic  2002    52          1:02.01   
  Hillerød Svømmeklub                   
23  Morten Østergaard  2002    49          1:03.39   
  Svømmeklubben Laksen                   
24  Mark H. Arvedsen  2002    46          1:04.77   
  Allerød Svømmeklub                   
25  William Vauvert Beltoft  2002    45          1:05.15   
  Allerød Svømmeklub                   
26  Mathias Rene Arnkjær  2002    44          1:05.60   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
27  Frederik W. L. Madsen  2002    33          1:12.40   
  Hillerød Svømmeklub                   
28  Marius Mathisen  2003    32          1:12.96   
  Svømmeklubben Laksen                   
29  Patrick Magnus  2003    23          1:21.68   
  Svømmeklubben Laksen                   
Christian Ong Hansen  2001              DNS   
  Farum Svømmeklub                   
Halfdan N. Fundal  2001              DNS   
  Allerød Svømmeklub                   
Andreas Riis Valore  2002              DSQ  afslutning på maven 
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Thor Dardecker  1999    254          36.60   
  Hillerød Svømmeklub                   
Andreas Noer Sejrskild  1998    247          36.93   
  Hillerød Svømmeklub                   
Thomas Engdal  1998    232          37.71   
  Hillerød Svømmeklub                   
Matthias Spring Granhøj  1999    196          39.90   
  Helsinge Skytte & IF                   
Johan Kjaer Jensen  1998    168          41.99   
  Hillerød Svømmeklub                   
Frederik Weibel  1999    167          42.06   
  Hillerød Svømmeklub                   
Oliver Christiansen  1999    156          43.04   
  Helsinge Skytte & IF                   
Jonathan Kreiner  1998    145          44.09   
  Helsinge Skytte & IF                   
Jonas Gielstrup  1998    135          45.16   
  Helsinge Skytte & IF                   
10  Viktor Als-Nielsen  1998    96          50.56   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 7, 400m Frisvømning Damer, Finaler 11 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Augusta Marie Christensen  2000    325          5:46.46   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sofie Steen Petersen  2000    325          5:46.71   
  Helsinge Skytte & IF                   
 
Løb 7, 400m Frisvømning Damer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lærke Toft Ruby  1999    376          5:30.10   
  Svømmeklubben Laksen                   
Sofie Hong Yu Grøndal  1999    269          6:08.95   
  Slangerup Svømmeklub                   
Cecilie Fruerlund Larsen  1999    263          6:11.73   
  Svømmeklubben Laksen                   
Sandra Danielsen  1998    258          6:14.34   
  Svømmeklubben Laksen                   
Emilie Buurgaard Westh  1999    221          6:34.07   
  Farum Svømmeklub                   
Signe Heidemann  1999    190          6:54.61   
  Farum Svømmeklub                   
Emilie Trolle Pedersen  1999    164          7:15.46   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
 
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer, Finaler 12 - 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Victor Kjærsgaard  1998    340          5:09.75   
  Slangerup Svømmeklub                   
Mads Fredbo  1999    339          5:09.94   
  Helsinge Skytte & IF                   
Andreas Noer Sejrskild  1998    332          5:12.23   
  Hillerød Svømmeklub                   
Anders Uhre Guldfeldt  1999    327          5:13.56   
  Hillerød Svømmeklub                   
Matthias Spring Granhøj  1999    289          5:26.74   
  Helsinge Skytte & IF                   
Kristoffer Neve  1998    263          5:37.49   
  Slangerup Svømmeklub                   
Mathias Elmholdt  1999    190          6:15.62   
  Farum Svømmeklub                   
 
Løb 9, 8X25m Fri mix med bold, Finaler 0 år og ældre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Hils Psykos 1              3:23.11   
  Hillerød Svømmeklub                   
Sigma 4 Mix              3:37.01   
  Allerød Svømmeklub                   
Farum Mix 1              3:55.10   
  Farum Svømmeklub                   
Fsk Devilmix  2000              4:22.52   
  Frederiksværk Svømmeklub                   
A6 Jyllinge 1              4:52.01   
  JGI Svømning                   
Farum Mix 2              4:54.90   
  Farum Svømmeklub                   
Hils Psykos 2              4:55.16   
  Hillerød Svømmeklub                   
A6 Laksen 1              5:04.13   
  Svømmeklubben Laksen                   
Sigma Talent Allerød              5:51.02   
  Allerød Svømmeklub                   
A6 Jyllinge 2              DNS   
  JGI Svømning                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.26  Udskriftsdato  05 juni 2011 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:58