Startliste Løb 1-38 
 
  Stævne navn  Farum Cup 2010    Udskriftsdato  14 januar 2010   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  12:08   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
 
 
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
397  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  3:53.45   
220  Westergaard Jonas  1990  GTI  9001AC  50 m  4:05.09   
403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  4:06.77   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  4:08.12   
386  Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  50 m  4:09.70   
210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  4:13.67   
293  Jensen Andreas Hallberg  1992  AIF  9217AF  50 m  4:16.32   
452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  4:18.24   
217  Sørensen Niels Wissing  1993  GTI  9391AC  50 m  4:18.87   
10  389  Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  50 m  4:19.13   
11  319  Andersen Alexander Skov  1993  STT  9391AE  50 m  4:20.49   
12  405  Norgren Laust  1995  HELSINGØR  9581AB  50 m  4:21.32   
13  309  Johansen Mikkel  1994  VI39  9473AB  50 m  4:23.89   
14  391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  4:24.19   
15  209  Mouritsen Andreas  1992  GTI  9201AC  50 m  4:26.04   
16  406  Nyeland Rasmus Ejby  1995  HELSINGØR  9561AD  50 m  4:27.26   
17  208  Mortensen Emil K.  1993  GTI  9333AE  50 m  4:27.45   
18  201  Grodt Oliver  1994  GTI  9415AI  50 m  4:28.84   
19  457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  4:29.52   
20  218  Sørensen Thomas Dahl  1992  GTI  9249AA  50 m  4:29.74   
21  59  Nielsen Nicolaj Kildevang  1994  HELSINGE  9441AC  50 m  4:30.64   
22  450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  4:31.32   
23  58  Nielsen Lasse Lykke  1995  HELSINGE  9555AA  50 m  4:34.38   
24  360  Fritzbøger Niklas  1992  FR.SUND  9227AA  50 m  4:34.96   
25  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  4:36.73   
26  336  Jensen Mikkel Møller  1995  GSK  9559AD  50 m  4:40.55   
27  361  Fritzbøger Søren  1996  FR.SUND  9671AB  50 m  4:41.17   
28  318  Østergaard Nikolai  1996  VI39  9603AB  50 m  4:42.31   
29  451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  4:42.87   
30  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m  4:42.96   
31  205  Kildholt Mads  1994  GTI  9485AC  50 m  4:43.68   
32  211  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  50 m  4:43.80   
33  301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  4:50.67   
34  214  Poulsen Steffen  1994  GTI    50 m  4:50.97   
35  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  4:53.40   
36  230  Lippert-Hansen Anders  1996  SOLRØD  9631AP  50 m  4:54.26   
37  60  Røssel Christian  1995  HELSINGE  9525AN  50 m  4:54.61   
38  96  Johansen Chris  1996  HERLEV  9651AB  50 m  4:56.10   
39  232  Munch-Jensen Victor L.  1996  SOLRØD  9663AM  50 m  5:01.00   
40  482  Lorenzen Frederik Høst  1996  HILLERØD  9655AF  50 m  5:03.16   
41  44  Damhus David  1994  HELSINGE  9457AB  50 m  5:03.17   
42  55  Larsen Mads Nicolaj  1994  HELSINGE  9491AM  50 m  5:03.34   
43  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  5:03.53   
44  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  5:06.53   
45  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  5:06.98   
46  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m  5:12.79   
47  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  5:13.75   
48  63  Westermann Morten Jung  1993  HELSINGE  9381AM  50 m  5:17.89   
49  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m  5:20.34   
50  470  Blidarevic Stefan  1996  HILLERØD  9607AF  50 m  5:20.97   
51  207  Merrildgaard Sebastian  1995  GTI  9559AH  50 m  5:22.46   
52  48  Hansen Lars Breum  1997  HELSINGE  9713AA  50 m  5:23.42   
53  438  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  50 m  5:23.69   
54  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m  5:27.09   
55  42  Bloch Thorbjørn T. Peltz  1993  HELSINGE  9369AI  50 m  5:29.19   
56  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  5:36.80   
57  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  5:38.52   
58  472  Esbjerg Mathias  1996  HILLERØD  9639AM  50 m  5:49.83   
59  364  Kallestrup Sebastian  1996  FR.SUND  9607AA  50 m  5:57.58   
60  213  Pittioni Lasse  1995  GTI  9577AI  50 m  6:03.61   
61  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  6:16.36   
62  487  Sylvest Sebastian  1996  HILLERØD  9611AK  50 m  6:37.00   
63  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m     
64  269  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  50 m     
65  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m     
66  334  Eller Emil  1991  GSK  9175AF  50 m     
67  469  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  50 m     
68  483  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  50 m     
69  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m     
70  395  Lie Anders  1991  FARUM  9105AF  50 m  4:03.59  SCR 
71  103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  4:30.54  SCR 
72  50  Hansen Niels Breum  1994  HELSINGE  9411AE  50 m  4:44.12  SCR 
73  203  Jørgensen Jonas  1994  GTI  9429AA  50 m  6:18.91  SCR 
74  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
75  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m    SCR 
 
Løb 2, 400m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
314  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  4:34.64   
300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m  4:34.92   
56  Lei Kirstine  1992  HELSINGE  9204AH  50 m  4:42.11   
307  Hjelmgaard Mai  1994  VI39  9444AB  50 m  4:42.76   
463  Olsson Cecilie Lagerbon  1991  HILLERØD  9162AE  50 m  4:45.34   
456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  4:48.69   
61  Schjønning Bolette  1993  HELSINGE  9362AM  50 m  4:52.11   
333  Dolleris Annelouise  1995  GSK  9514AB  50 m  4:52.66   
296  Lou Madeline  1995  AIF  9522AK  50 m  4:53.38   
10  308  Høgskilde Caroline  1996  VI39  9616AD  50 m  4:58.74   
11  202  Høj Sofie Kisbye  1992  GTI  9268AB  50 m  4:59.25   
12  198  Damberg Julie  1992  GTI  9296AD  50 m  4:59.80   
13  216  Stuhr Henriette  1996  GTI  9644AB  50 m  5:00.55   
14  462  Lohse Thea Mundt  1994  HILLERØD  9452AQ  50 m  5:01.98   
15  194  Barrett Kathrine  1996  GTI  9688AF  50 m  5:03.43   
16  193  Appelsø Johanne  1994  GTI  9412AM  50 m  5:06.01   
17  461  Lohse Rikke Mundt  1996  HILLERØD  9682AJ  50 m  5:07.11   
18  453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  5:07.60   
19  356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  5:10.30   
20  347  Hansen Christine Lynggård  1994  STT  9406AG  50 m  5:12.36   
21  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  5:14.20   
22  327  Sørensen Lea  1994  STT  9466AC  50 m  5:16.34   
23  459  Lindgreen Caroline  1995  HILLERØD  9538AO  50 m  5:16.88   
24  350  Bjerre Signe  1998  FR.SUND  9854AB  50 m  5:19.26   
25  443  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  50 m  5:20.97   
26  332  Baastrup Anita  1995  GSK  9502AJ  50 m  5:23.40   
27  221  Willumsen Rikke  1996  GTI  9644AL  50 m  5:23.50   
28  297  Olsen Anna  1997  AIF  9712AC  50 m  5:25.18   
29  57  Løsekraut Cecilia Lykke  1994  HELSINGE  9422AI  50 m  5:26.46   
30  478  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  50 m  5:31.06   
31  475  Hauch Dorthea  2000  HILLERØD  0022AA  50 m  5:32.04   
32  365  Larsen Charlotte  1994  FR.SUND  9408AL  50 m  5:44.04   
33  52  Jeppsson Nicoline Fie  1997  HELSINGE  9774AG  50 m  5:44.98   
34  445  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  50 m  5:46.38   
35  237  Techt Christina  1996  SOLRØD  9606AI  50 m  5:52.95   
36  320  Hansen Amalie Lynggård  1996  STT  9676AE  50 m  5:58.25   
37  311  Lindblad Anne-Sofie  1997  VI39  9716AF  50 m  5:58.60   
38  239  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  50 m  6:15.78   
39  473  Gustafson Rebekka  1997  HILLERØD  9792AD  50 m  6:22.24   
40  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m  6:25.47   
41  241  Voss Rikke  1997  SOLRØD  9756AP  50 m  6:30.53   
42  231  Munch Alexandra  1996  SOLRØD  9658AT  50 m  6:39.61   
43  488  Wibom Marie-Louise  1996  HILLERØD  9656AP  50 m     
44  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m     
45  477  Jacobsen Nicoline  1996  HILLERØD  9692AQ  50 m     
46  480  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  50 m     
47  485  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  50 m     
48  486  Nørrelund Katja  1998  HILLERØD  9804AL  50 m     
49  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m     
50  219  Vegge Pernille  1995  GTI  9578AG  50 m  4:55.18  SCR 
51  352  Bjørklund Marisa  1995  FR.SUND  9554AD  50 m  5:06.93  SCR 
52  49  Hansen Mathilde Rosager  1994  HELSINGE  9446AC  50 m  5:15.05  SCR 
53  204  Jørgensen Simone  1995  GTI  9598AK  50 m  5:17.18  SCR 
 
Løb 3, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
343  Sørensen Jonas  1990  GSK  9023AA  50 m  2:09.65   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  2:11.08   
450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  2:14.29   
367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  2:17.95   
212  Petersen Christian  1993  GTI  9373AB  50 m  2:20.18   
227  Henriksen Kim  1989  SOLRØD  8975AB  50 m  2:26.50   
337  Jensen Morten Møller  1992  GSK  9269AG  50 m  2:26.68   
313  Smith Henrik  1993  VI39  9371AE  50 m  2:26.82   
444  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  50 m  2:27.07   
10  360  Fritzbøger Niklas  1992  FR.SUND  9227AA  50 m  2:27.27   
11  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  2:27.80   
12  448  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  50 m  2:28.45   
13  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m  2:30.86   
14  401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  2:32.13   
15  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m  2:39.47   
16  439  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  50 m  2:41.55   
17  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  2:42.56   
18  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  2:44.83   
19  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  2:51.97   
20  364  Kallestrup Sebastian  1996  FR.SUND  9607AA  50 m  2:52.41   
21  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  2:54.93   
22  482  Lorenzen Frederik Høst  1996  HILLERØD  9655AF  50 m  3:01.39   
23  268  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  3:50.95   
24  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m     
25  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m     
26  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m     
27  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m     
28  479  Jespersen Christian Kragh  1998  HILLERØD  9881AF  50 m     
29  329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m     
 
Løb 4, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
390  Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  50 m  2:22.38   
399  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  50 m  2:22.75   
339  Jørgensen Eliana  1993  GSK  9348AM  50 m  2:24.45   
400  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  50 m  2:30.00   
238  Techt Sabrina  1997  SOLRØD  9718AW  50 m  2:31.65   
402  Vedel Ida Marie  1994  FARUM  9484AE  50 m  2:33.00   
98  Rasmussen Emma Fugl  1996  HERLEV  9698AF  50 m  2:34.26   
197  Christiansen Pernille  1995  GTI  9558AK  50 m  2:34.66   
393  Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  2:35.00   
10  215  Skarbaliute Dominyka  1994  GTI  9452AB  50 m  2:36.02   
11  373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  2:36.41   
12  453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  2:39.59   
13  456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  2:44.12   
14  346  Villumsen Frederikke  1997  AIF  9746AA  50 m  2:46.21   
15  377  Vilmand Ida Pommerencke  1993  FR.SUND  9322AF  50 m  2:47.01   
16  195  Beckmann Emilie  1997  GTI  9778AG  50 m  2:47.16   
17  99  Saud Siham  1997  HERLEV  9712AF  50 m  2:47.92   
18  316  Thoby Caroline  1996  VI39  9618AB  50 m  2:48.66   
19  458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  2:50.28   
20  478  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  50 m  2:50.30   
21  442  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  50 m  2:52.71   
22  484  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  50 m  3:00.90   
23  303  Berg Mie Lind  1996  VI39  9624AO  50 m  3:01.89   
24  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  3:05.04   
25  322  Jesse Katja  1996  STT  9674AM  50 m  3:09.84   
26  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m  3:10.15   
27  476  Hauch Signe  1998  HILLERØD  9826AB  50 m  3:10.78   
28  344  Sørensen Katrine V.  1996  GSK  9616AH  50 m  3:11.06   
29  226  Feld Katrine  1993  SOLRØD  9318AN  50 m  3:21.62   
30  474  Gustafson Sara  1997  HILLERØD  9724AE  50 m  3:21.82   
31  321  Hartoft Mian  1996  STT  9682AA  50 m  3:26.11   
32  233  Norup Mathilde  1998  SOLRØD  9802AS  50 m  3:35.04   
33  379  Wolsted Isabella  1998  FR.SUND  9862AL  50 m  3:41.60   
34  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  3:55.39   
35  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m     
36  480  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  50 m     
37  481  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  50 m     
38  475  Hauch Dorthea  2000  HILLERØD  0022AA  50 m     
39  396  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  50 m  2:25.68  SCR 
40  335  Feldberg Mie Thisted  1995  GSK  9508AM  50 m  2:36.13  SCR 
41  387  Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  50 m  2:41.33  SCR 
 
Løb 5, 200m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
220  Westergaard Jonas  1990  GTI  9001AC  50 m  2:11.33   
217  Sørensen Niels Wissing  1993  GTI  9391AC  50 m  2:12.54   
309  Johansen Mikkel  1994  VI39  9473AB  50 m  2:16.43   
199  Dolang Martin  1994  GTI  9425AE  50 m  2:19.70   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  2:21.37   
210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  2:22.56   
208  Mortensen Emil K.  1993  GTI  9333AE  50 m  2:23.25   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  2:25.21   
398  Petersen-Bach Jacob  1987  FARUM  8727AA  50 m  2:26.03   
10  319  Andersen Alexander Skov  1993  STT  9391AE  50 m  2:31.40   
11  361  Fritzbøger Søren  1996  FR.SUND  9671AB  50 m  2:33.24   
12  105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m  2:37.64   
13  100  Vittrup Jens Frederik  1996  HERLEV  9625AC  50 m  2:40.95   
14  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  2:41.36   
15  298  Poulsen Magnus Sloth  1995  AIF  9591AA  50 m  2:45.22   
16  331  Brændholt Mathias  1996  GSK  9683AN  50 m  2:49.71   
17  483  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  50 m  2:50.94   
18  212  Petersen Christian  1993  GTI  9373AB  50 m  2:53.11   
19  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  3:02.78   
20  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  4:20.00   
21  469  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  50 m     
22  306  Hersted Harald Bjørndal  1994  VI39  9441AI  50 m     
23  206  Madsen Anders  1995  GTI  9591AD  50 m  2:54.41  SCR 
 
Løb 6, 200m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
489  Hougård Julie  1991  OSLF  9184AI  50 m  2:17.34   
349  Andersen Line  1991  FR.SUND  9158AG  50 m  2:28.05   
288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  2:31.09   
197  Christiansen Pernille  1995  GTI  9558AK  50 m  2:33.34   
308  Høgskilde Caroline  1996  VI39  9616AD  50 m  2:33.88   
363  Hedelund Louise  1992  FR.SUND  9296AK  50 m  2:36.44   
351  Bjørklund Jeannie  1992  FR.SUND  9278AE  50 m  2:43.13   
462  Lohse Thea Mundt  1994  HILLERØD  9452AQ  50 m  2:51.95   
458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  2:59.04   
10  196  Bonè Mie  1996  GTI  9668AI  50 m  3:00.91   
11  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  3:06.61   
12  350  Bjerre Signe  1998  FR.SUND  9854AB  50 m  3:08.52   
13  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  3:10.55   
14  471  Englund Freja  1997  HILLERØD  9726AP  50 m  3:20.32   
15  484  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  50 m     
16  485  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  50 m     
17  287  Christiansen Katrine  1996  AIF  9648AI  50 m     
 
Løb 7, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
209  Mouritsen Andreas  1992  GTI  9201AC  50 m  2:30.12   
367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  2:32.60   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  2:32.66   
449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  2:32.98   
338  Jungersen Søren  1993  GSK  9325AF  50 m  2:38.70   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  2:39.40   
385  Andersen Mathias  1991  FARUM  9163AF  50 m  2:40.64   
301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  2:44.28   
329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  2:46.56   
10  450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  2:47.71   
11  117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  2:48.64   
12  227  Henriksen Kim  1989  SOLRØD  8975AB  50 m  2:50.20   
13  454  Holbæk Casper  1992  HILLERØD  9285AE  50 m  2:52.13   
14  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m  2:55.27   
15  440  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  50 m  2:55.47   
16  101  Wagner Mads Østberg  1994  HERLEV  9411AI  50 m  2:58.35   
17  97  Krasuski Nicholas Lloyd  1996  HERLEV  9645AC  50 m  3:03.41   
18  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  3:03.78   
19  470  Blidarevic Stefan  1996  HILLERØD  9607AF  50 m  3:05.50   
20  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  3:11.90   
21  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  3:19.40   
22  487  Sylvest Sebastian  1996  HILLERØD  9611AK  50 m  3:26.74   
23  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m  3:28.63   
24  472  Esbjerg Mathias  1996  HILLERØD  9639AM  50 m  3:51.48   
25  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m     
26  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m     
27  294  Johansen Andreas T.  1994  AIF  9473AE  50 m  2:50.19  SCR 
 
Løb 8, 200m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
342  Pedersen Christine  1993  GSK  9308AG  50 m  2:54.50   
356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  2:56.17   
286  Brahtz Katrine  1995  AIF  9518AG  50 m  2:56.25   
222  Zilmer Benedicte  1997  GTI  9724AN  50 m  2:56.92   
317  Zornic Dena  1996  VI39  9662AA  50 m  2:57.97   
461  Lohse Rikke Mundt  1996  HILLERØD  9682AJ  50 m  2:59.17   
460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  2:59.58   
215  Skarbaliute Dominyka  1994  GTI  9452AB  50 m  3:03.68   
477  Jacobsen Nicoline  1996  HILLERØD  9692AQ  50 m  3:04.53   
10  310  Jørgensen Katja V.  1995  VI39  9508AC  50 m  3:04.75   
11  471  Englund Freja  1997  HILLERØD  9726AP  50 m  3:06.47   
12  341  Møller Nicoline  1995  GSK  9528AF  50 m  3:06.51   
13  481  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  50 m  3:08.02   
14  473  Gustafson Rebekka  1997  HILLERØD  9792AD  50 m  3:08.74   
15  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m  3:09.27   
16  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  3:11.62   
17  434  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  50 m  3:14.20   
18  474  Gustafson Sara  1997  HILLERØD  9724AE  50 m  3:18.25   
19  312  Normand Liv S.  1995  VI39  9522AI  50 m  3:19.34   
20  476  Hauch Signe  1998  HILLERØD  9826AB  50 m  3:22.25   
21  340  Mäkelä Emma  1996  GSK  9632AN  50 m  3:25.11   
22  492  Nielsen Nathalie  1993  SOLRØD  9322AS  50 m  3:27.31   
23  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m  3:31.06   
24  488  Wibom Marie-Louise  1996  HILLERØD  9656AP  50 m  3:32.42   
25  372  Poulsen Karoline  1994  FR.SUND  9498AD  50 m  3:37.04   
26  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  3:46.81   
27  427  Andersen Sif Emilie  1998  VÆRLØSE  9838AT  50 m  3:54.29   
28  291  Gregersen Cilla  1997  AIF  9772AA  50 m  3:57.20   
29  235  Skou Amalie Sophia  1997  SOLRØD  9726AX  50 m  3:59.23   
30  110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m     
31  109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m     
32  300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m     
33  486  Nørrelund Katja  1998  HILLERØD  9804AL  50 m     
34  455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  2:54.52  SCR 
35  302  Andersen Kirstine  1997  VI39  9776AF  50 m  3:33.72  SCR 
 
Løb 9, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
200  Dufour Rasmus  1993  GTI  9301AI  50 m  27.01   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  27.41   
450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  29.01   
449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  29.75   
367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  29.93   
293  Jensen Andreas Hallberg  1992  AIF  9217AF  50 m  30.16   
59  Nielsen Nicolaj Kildevang  1994  HELSINGE  9441AC  50 m  30.37   
214  Poulsen Steffen  1994  GTI    50 m  30.56   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  32.22   
10  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  32.41   
11  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  32.98   
12  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m  33.01   
13  48  Hansen Lars Breum  1997  HELSINGE  9713AA  50 m  33.45   
14  439  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  50 m  33.63   
15  211  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  50 m  33.80   
16  60  Røssel Christian  1995  HELSINGE  9525AN  50 m  33.89   
17  328  Tollundgaard Benjamin S.  1996  STT  9605AK  50 m  34.82   
18  298  Poulsen Magnus Sloth  1995  AIF  9591AA  50 m  35.77   
19  63  Westermann Morten Jung  1993  HELSINGE  9381AM  50 m  36.31   
20  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  36.41   
21  361  Fritzbøger Søren  1996  FR.SUND  9671AB  50 m  36.82   
22  42  Bloch Thorbjørn T. Peltz  1993  HELSINGE  9369AI  50 m  36.98   
23  51  Hjort Alexander  1996  HELSINGE  9647AI  50 m  37.03   
24  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  37.41   
25  364  Kallestrup Sebastian  1996  FR.SUND  9607AA  50 m  37.46   
26  482  Lorenzen Frederik Høst  1996  HILLERØD  9655AF  50 m  39.00   
27  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  39.16   
28  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  42.63   
29  47  Frimann Joachim  1997  HELSINGE  9761AE  50 m  43.51   
30  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m  44.07   
31  268  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  45.42   
32  419  Jacobsen Mads H.  1995  VÆRLØSE  9583AR  50 m  45.84   
33  479  Jespersen Christian Kragh  1998  HILLERØD  9881AF  50 m  47.09   
34  46  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  50 m  47.26   
35  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  47.33   
36  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m  48.77   
37  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  51.66   
38  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m     
39  105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m     
40  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m     
41  290  Erichsen Christian  1990  AIF  9059AD  50 m  30.59  SCR 
 
Løb 10, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
399  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  50 m  30.15   
388  Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  50 m  30.81   
333  Dolleris Annelouise  1995  GSK  9514AB  50 m  31.76   
396  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  50 m  32.45   
349  Andersen Line  1991  FR.SUND  9158AG  50 m  33.30   
400  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  50 m  33.38   
373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  34.22   
436  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  50 m  34.48   
456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  34.65   
10  377  Vilmand Ida Pommerencke  1993  FR.SUND  9322AF  50 m  35.44   
11  296  Lou Madeline  1995  AIF  9522AK  50 m  35.78   
12  305  Christensen Frederikke  1995  VI39  9504AC  50 m  35.91   
13  346  Villumsen Frederikke  1997  AIF  9746AA  50 m  36.80   
14  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  37.31   
15  350  Bjerre Signe  1998  FR.SUND  9854AB  50 m  37.42   
16  216  Stuhr Henriette  1996  GTI  9644AB  50 m  37.52   
17  45  Floris Serina P. Snellman  1995  HELSINGE  9564AD  50 m  37.61   
18  442  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  50 m  38.39   
19  222  Zilmer Benedicte  1997  GTI  9724AN  50 m  38.54   
20  443  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  50 m  38.56   
21  453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  39.00   
22  458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  39.05   
23  478  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  50 m  39.08   
24  52  Jeppsson Nicoline Fie  1997  HELSINGE  9774AG  50 m  39.42   
25  481  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  50 m  39.44   
26  344  Sørensen Katrine V.  1996  GSK  9616AH  50 m  39.51   
27  480  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  50 m  39.61   
28  57  Løsekraut Cecilia Lykke  1994  HELSINGE  9422AI  50 m  39.70   
29  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  39.89   
30  371  Pedersen Rikke Elsborg  1997  FR.SUND  9714AN  50 m  40.35   
31  347  Hansen Christine Lynggård  1994  STT  9406AG  50 m  40.63   
32  54  Jørgensen Louise  1995  HELSINGE  9524AT  50 m  40.77   
33  41  Bloch Sissel Gro Peltz  1995  HELSINGE  9502AL  50 m  40.99   
34  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m  41.14   
35  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  41.54   
36  484  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  50 m  41.56   
37  53  Jørgensen Cecilie  1998  HELSINGE  9894AM  50 m  41.83   
38  475  Hauch Dorthea  2000  HILLERØD  0022AA  50 m  41.89   
39  445  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  50 m  42.37   
40  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  43.06   
41  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m  43.18   
42  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m  43.27   
43  486  Nørrelund Katja  1998  HILLERØD  9804AL  50 m  43.50   
44  233  Norup Mathilde  1998  SOLRØD  9802AS  50 m  43.95   
45  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m  44.04   
46  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  44.20   
47  474  Gustafson Sara  1997  HILLERØD  9724AE  50 m  44.34   
48  476  Hauch Signe  1998  HILLERØD  9826AB  50 m  44.44   
49  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m  44.71   
50  62  Sørensen Sofie O.  1998  HELSINGE  9886AM  50 m  44.73   
51  221  Willumsen Rikke  1996  GTI  9644AL  50 m  44.96   
52  379  Wolsted Isabella  1998  FR.SUND  9862AL  50 m  45.13   
53  231  Munch Alexandra  1996  SOLRØD  9658AT  50 m  45.23   
54  375  Schmidt Sofie  1998  FR.SUND  9872AG  50 m  45.30   
55  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m  46.29   
56  424  Eiken Cecilie  1996  VÆRLØSE  9682AP  50 m  46.97   
57  271  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  50 m  47.30   
58  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  48.18   
59  256  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  50 m  48.92   
60  370  Nooristani Lea  1997  FR.SUND  9704AR  50 m  49.58   
61  238  Techt Sabrina  1997  SOLRØD  9718AW  50 m  49.95   
62  250  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  50 m  51.23   
63  425  Laursen Vibe Raaby  1998  VÆRLØSE  9846AQ  50 m  51.54   
64  252  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  50 m  52.97   
65  275  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m  56.64   
66  428  Gram Nanna Westfall  1998  VÆRLØSE  9898AQ  50 m  57.26   
67  251  Jørgensen Simone  1999  FARUM    50 m  58.65   
68  297  Olsen Anna  1997  AIF  9712AC  50 m     
69  249  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    50 m     
70  335  Feldberg Mie Thisted  1995  GSK  9508AM  50 m  33.31  SCR 
71  219  Vegge Pernille  1995  GTI  9578AG  50 m  41.73  SCR 
 
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
386  Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  50 m  23.39   
392  Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  50 m  23.47   
397  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  23.49   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  24.63   
337  Jensen Morten Møller  1992  GSK  9269AG  50 m  24.94   
389  Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  50 m  25.10   
385  Andersen Mathias  1991  FARUM  9163AF  50 m  25.23   
334  Eller Emil  1991  GSK  9175AF  50 m  25.61   
457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  26.05   
10  367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  26.06   
11  103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  26.60   
12  313  Smith Henrik  1993  VI39  9371AE  50 m  26.72   
13  329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  26.73   
14  338  Jungersen Søren  1993  GSK  9325AF  50 m  26.82   
15  449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  26.90   
16  43  Christensen Simon E.  1992  HELSINGE  9243AA  50 m  27.07   
17  401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  27.10   
18  301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  27.20   
19  117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  27.22   
20  58  Nielsen Lasse Lykke  1995  HELSINGE  9555AA  50 m  27.36   
21  406  Nyeland Rasmus Ejby  1995  HELSINGØR  9561AD  50 m  27.36   
22  294  Johansen Andreas T.  1994  AIF  9473AE  50 m  27.51   
23  412  Ærenlund Rasmus  1992  VÆRLØSE  9259AA  50 m  27.55   
24  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m  27.56   
25  405  Norgren Laust  1995  HELSINGØR  9581AB  50 m  27.57   
26  331  Brændholt Mathias  1996  GSK  9683AN  50 m  27.81   
27  60  Røssel Christian  1995  HELSINGE  9525AN  50 m  27.87   
28  205  Kildholt Mads  1994  GTI  9485AC  50 m  27.96   
29  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  28.03   
30  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  28.27   
31  207  Merrildgaard Sebastian  1995  GTI  9559AH  50 m  28.39   
32  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m  28.43   
33  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m  28.46   
34  490  Bastiansen Martin  1993  FARUM  9387AI  50 m  28.52   
35  446  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  50 m  28.61   
36  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  28.83   
37  336  Jensen Mikkel Møller  1995  GSK  9559AD  50 m  28.87   
38  440  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  50 m  28.92   
39  451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  28.99   
40  454  Holbæk Casper  1992  HILLERØD  9285AE  50 m  29.07   
41  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m  29.20   
42  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m  29.21   
43  409  Elsborg Lars  1994  VÆRLØSE  9419AC  50 m  29.29   
44  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  29.38   
45  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  29.46   
46  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  29.59   
47  328  Tollundgaard Benjamin S.  1996  STT  9605AK  50 m  29.59   
48  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m  29.91   
49  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  29.99   
50  306  Hersted Harald Bjørndal  1994  VI39  9441AI  50 m  30.11   
51  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m  30.22   
52  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  30.36   
53  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m  30.48   
54  42  Bloch Thorbjørn T. Peltz  1993  HELSINGE  9369AI  50 m  30.49   
55  44  Damhus David  1994  HELSINGE  9457AB  50 m  30.79   
56  470  Blidarevic Stefan  1996  HILLERØD  9607AF  50 m  30.88   
57  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  30.89   
58  353  Christensen Emil  1996  FR.SUND  9635AF  50 m  30.94   
59  63  Westermann Morten Jung  1993  HELSINGE  9381AM  50 m  31.05   
60  482  Lorenzen Frederik Høst  1996  HILLERØD  9655AF  50 m  31.19   
61  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  31.32   
62  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  31.34   
63  299  Roldgaard Marcus  1996  AIF  9655AB  50 m  31.46   
64  51  Hjort Alexander  1996  HELSINGE  9647AI  50 m  31.56   
65  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  31.67   
66  438  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  50 m  31.87   
67  487  Sylvest Sebastian  1996  HILLERØD  9611AK  50 m  32.20   
68  417  Petersen Mathias  1995  VÆRLØSE  9563AR  50 m  32.82   
69  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m  33.19   
70  232  Munch-Jensen Victor L.  1996  SOLRØD  9663AM  50 m  33.28   
71  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  33.82   
72  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  34.07   
73  472  Esbjerg Mathias  1996  HILLERØD  9639AM  50 m  34.16   
74  483  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  50 m  34.47   
75  47  Frimann Joachim  1997  HELSINGE  9761AE  50 m  34.53   
76  269  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  50 m  34.89   
77  236  Sørensen Mikkel Brandt  1996  SOLRØD    50 m  34.99   
78  364  Kallestrup Sebastian  1996  FR.SUND  9607AA  50 m  35.11   
79  230  Lippert-Hansen Anders  1996  SOLRØD  9631AP  50 m  35.47   
80  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  36.23   
81  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m  36.30   
82  415  Neumann Oliver  1998  VÆRLØSE  9851AM  50 m  36.48   
83  46  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  50 m  36.57   
84  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  37.04   
85  469  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  50 m  37.86   
86  244  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  50 m  39.98   
87  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m  40.07   
88  420  Jakobsen Benjamin  1998  VÆRLØSE  9883AM  50 m  42.82   
89  246  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  50 m  44.75   
90  422  Milsgaard Jacob Cheng  1998  VÆRLØSE  9851AO  50 m  45.24   
91  419  Jacobsen Mads H.  1995  VÆRLØSE  9583AR  50 m  45.75   
92  245  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  50 m  46.18   
93  242  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  50 m  47.26   
94  247  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    50 m  48.45   
95  268  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  48.91   
96  255  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    50 m  54.95   
97  479  Jespersen Christian Kragh  1998  HILLERØD  9881AF  50 m     
98  366  Lundgaard Frederik  1999  FR.SUND  9965AE  50 m     
99  395  Lie Anders  1991  FARUM  9105AF  50 m  25.66  SCR 
100  411  Nielsen Philip  1991  VÆRLØSE  9161AD  50 m  29.54  SCR 
101  416  Schwaab Johannes  1994  VÆRLØSE  9443AR  50 m  35.25  SCR 
102  421  Monrad Rasmus  1998  VÆRLØSE    50 m  45.85  SCR 
103  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
 
Løb 12, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m  27.89   
56  Lei Kirstine  1992  HELSINGE  9204AH  50 m  27.91   
390  Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  50 m  27.91   
387  Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  50 m  28.14   
307  Hjelmgaard Mai  1994  VI39  9444AB  50 m  28.42   
404  Cawley Nina  1994  HELSINGØR  9496AG  50 m  28.44   
288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  28.56   
363  Hedelund Louise  1992  FR.SUND  9296AK  50 m  28.79   
314  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  28.79   
10  195  Beckmann Emilie  1997  GTI  9778AG  50 m  28.81   
11  402  Vedel Ida Marie  1994  FARUM  9484AE  50 m  29.02   
12  441  Nielsen Naja Ishøj  1996  FARUM  9662AE  50 m  29.05   
13  327  Sørensen Lea  1994  STT  9466AC  50 m  29.10   
14  286  Brahtz Katrine  1995  AIF  9518AG  50 m  29.23   
15  426  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  50 m  29.38   
16  342  Pedersen Christine  1993  GSK  9308AG  50 m  29.40   
17  433  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  50 m  29.79   
18  308  Høgskilde Caroline  1996  VI39  9616AD  50 m  29.87   
19  459  Lindgreen Caroline  1995  HILLERØD  9538AO  50 m  30.17   
20  447  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  50 m  30.30   
21  373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  30.72   
22  356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  30.74   
23  109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m  30.85   
24  110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m  31.01   
25  341  Møller Nicoline  1995  GSK  9528AF  50 m  31.02   
26  305  Christensen Frederikke  1995  VI39  9504AC  50 m  31.02   
27  317  Zornic Dena  1996  VI39  9662AA  50 m  31.08   
28  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  31.23   
29  351  Bjørklund Jeannie  1992  FR.SUND  9278AE  50 m  31.31   
30  310  Jørgensen Katja V.  1995  VI39  9508AC  50 m  31.44   
31  196  Bonè Mie  1996  GTI  9668AI  50 m  31.55   
32  45  Floris Serina P. Snellman  1995  HELSINGE  9564AD  50 m  31.59   
33  488  Wibom Marie-Louise  1996  HILLERØD  9656AP  50 m  31.64   
34  312  Normand Liv S.  1995  VI39  9522AI  50 m  31.74   
35  393  Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  31.75   
36  340  Mäkelä Emma  1996  GSK  9632AN  50 m  31.90   
37  478  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  50 m  32.45   
38  222  Zilmer Benedicte  1997  GTI  9724AN  50 m  32.48   
39  435  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  50 m  32.52   
40  437  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  50 m  32.79   
41  355  Desvig-Bol Camilla  1993  FR.SUND  9336AG  50 m  33.08   
42  311  Lindblad Anne-Sofie  1997  VI39  9716AF  50 m  33.38   
43  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m  33.42   
44  492  Nielsen Nathalie  1993  SOLRØD  9322AS  50 m  33.58   
45  54  Jørgensen Louise  1995  HELSINGE  9524AT  50 m  33.62   
46  475  Hauch Dorthea  2000  HILLERØD  0022AA  50 m  33.64   
47  320  Hansen Amalie Lynggård  1996  STT  9676AE  50 m  33.81   
48  434  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  50 m  33.91   
49  291  Gregersen Cilla  1997  AIF  9772AA  50 m  34.06   
50  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m  34.08   
51  473  Gustafson Rebekka  1997  HILLERØD  9792AD  50 m  34.51   
52  52  Jeppsson Nicoline Fie  1997  HELSINGE  9774AG  50 m  34.55   
53  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  34.58   
54  302  Andersen Kirstine  1997  VI39  9776AF  50 m  34.62   
55  485  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  50 m  34.67   
56  480  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  50 m  34.69   
57  287  Christiansen Katrine  1996  AIF  9648AI  50 m  34.74   
58  303  Berg Mie Lind  1996  VI39  9624AO  50 m  34.74   
59  471  Englund Freja  1997  HILLERØD  9726AP  50 m  34.98   
60  477  Jacobsen Nicoline  1996  HILLERØD  9692AQ  50 m  35.04   
61  365  Larsen Charlotte  1994  FR.SUND  9408AL  50 m  35.10   
62  41  Bloch Sissel Gro Peltz  1995  HELSINGE  9502AL  50 m  35.57   
63  53  Jørgensen Cecilie  1998  HELSINGE  9894AM  50 m  35.63   
64  322  Jesse Katja  1996  STT  9674AM  50 m  35.66   
65  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m  35.73   
66  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m  35.89   
67  228  Hjort Lærke  1996  SOLRØD  9674AX  50 m  35.98   
68  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m  36.48   
69  237  Techt Christina  1996  SOLRØD  9606AI  50 m  36.51   
70  321  Hartoft Mian  1996  STT  9682AA  50 m  36.91   
71  233  Norup Mathilde  1998  SOLRØD  9802AS  50 m  37.01   
72  476  Hauch Signe  1998  HILLERØD  9826AB  50 m  37.12   
73  379  Wolsted Isabella  1998  FR.SUND  9862AL  50 m  37.15   
74  486  Nørrelund Katja  1998  HILLERØD  9804AL  50 m  37.28   
75  372  Poulsen Karoline  1994  FR.SUND  9498AD  50 m  37.48   
76  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m  37.59   
77  250  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  50 m  37.61   
78  424  Eiken Cecilie  1996  VÆRLØSE  9682AP  50 m  37.77   
79  241  Voss Rikke  1997  SOLRØD  9756AP  50 m  37.83   
80  481  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  50 m  37.89   
81  474  Gustafson Sara  1997  HILLERØD  9724AE  50 m  37.92   
82  62  Sørensen Sofie O.  1998  HELSINGE  9886AM  50 m  38.58   
83  271  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  50 m  39.89   
84  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m  40.01   
85  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  40.64   
86  375  Schmidt Sofie  1998  FR.SUND  9872AG  50 m  40.85   
87  357  Eriksen Christina F.  1999  FR.SUND  9968AL  50 m  42.18   
88  252  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  50 m  42.85   
89  238  Techt Sabrina  1997  SOLRØD  9718AW  50 m  43.03   
90  239  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  50 m  44.70   
91  256  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  50 m  45.53   
92  427  Andersen Sif Emilie  1998  VÆRLØSE  9838AT  50 m  46.34   
93  235  Skou Amalie Sophia  1997  SOLRØD  9726AX  50 m  46.89   
94  428  Gram Nanna Westfall  1998  VÆRLØSE  9898AQ  50 m  46.97   
95  258  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  50 m  48.62   
96  275  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m  49.27   
97  425  Laursen Vibe Raaby  1998  VÆRLØSE  9846AQ  50 m  51.03   
98  259  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m  51.85   
99  248  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    50 m  52.42   
100  257  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  50 m  56.58   
101  254  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    50 m  56.80   
102  243  Duus Mia Steen  2001  FARUM    50 m  1:00.43   
103  253  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    50 m  1:00.43   
104  249  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    50 m     
105  234  Petersen Emely Freja  1994  SOLRØD  9482AO  50 m     
106  226  Feld Katrine  1993  SOLRØD  9318AN  50 m     
107  348  Andersen Emma Gaardsted  1998  FR.SUND  9896AV  50 m     
108  352  Bjørklund Marisa  1995  FR.SUND  9554AD  50 m  30.00  SCR 
109  204  Jørgensen Simone  1995  GTI  9598AK  50 m  31.91  SCR 
110  49  Hansen Mathilde Rosager  1994  HELSINGE  9446AC  50 m  32.06  SCR 
 
Løb 13, 400m Medley Herrer 
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. 
Max 3 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  4:39.43   
209  Mouritsen Andreas  1992  GTI  9201AC  50 m  4:40.62   
397  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  4:45.00   
208  Mortensen Emil K.  1993  GTI  9333AE  50 m  4:53.92   
452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  4:56.84   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  4:58.72   
403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  5:04.72   
343  Sørensen Jonas  1990  GSK  9023AA  50 m  5:05.42   
329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  5:07.12   
10  212  Petersen Christian  1993  GTI  9373AB  50 m  5:08.33   
11  405  Norgren Laust  1995  HELSINGØR  9581AB  50 m  5:15.50   
12  218  Sørensen Thomas Dahl  1992  GTI  9249AA  50 m  5:18.20   
13  199  Dolang Martin  1994  GTI  9425AE  50 m  5:40.39   
14  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  5:45.12   
15  444  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  50 m  5:52.83   
16  406  Nyeland Rasmus Ejby  1995  HELSINGØR  9561AD  50 m  6:10.52   
17  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m     
 
Løb 14, 400m Medley Damer 
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. 
Max 3 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
339  Jørgensen Eliana  1993  GSK  9348AM  50 m  5:22.67   
463  Olsson Cecilie Lagerbon  1991  HILLERØD  9162AE  50 m  5:26.92   
460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  5:28.22   
453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  5:32.22   
393  Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  5:32.61   
197  Christiansen Pernille  1995  GTI  9558AK  50 m  5:36.14   
455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  5:24.15  SCR 
 
Løb 15, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
384  Ammekilde Nikolai  1990  FARUM  9007AE  50 m  57.43   
217  Sørensen Niels Wissing  1993  GTI  9391AC  50 m  58.84   
220  Westergaard Jonas  1990  GTI  9001AC  50 m  59.38   
389  Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  50 m  59.45   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  59.56   
309  Johansen Mikkel  1994  VI39  9473AB  50 m  1:02.74   
452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  1:03.62   
337  Jensen Morten Møller  1992  GSK  9269AG  50 m  1:03.76   
301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  1:03.97   
10  214  Poulsen Steffen  1994  GTI    50 m  1:04.00   
11  210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  1:05.77   
12  401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  1:06.22   
13  213  Pittioni Lasse  1995  GTI  9577AI  50 m  1:08.13   
14  446  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  50 m  1:08.77   
15  457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  1:08.87   
16  55  Larsen Mads Nicolaj  1994  HELSINGE  9491AM  50 m  1:09.30   
17  201  Grodt Oliver  1994  GTI  9415AI  50 m  1:09.59   
18  361  Fritzbøger Søren  1996  FR.SUND  9671AB  50 m  1:09.80   
19  105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m  1:09.85   
20  207  Merrildgaard Sebastian  1995  GTI  9559AH  50 m  1:10.57   
21  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  1:12.39   
22  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  1:12.39   
23  230  Lippert-Hansen Anders  1996  SOLRØD  9631AP  50 m  1:12.89   
24  331  Brændholt Mathias  1996  GSK  9683AN  50 m  1:13.00   
25  298  Poulsen Magnus Sloth  1995  AIF  9591AA  50 m  1:13.21   
26  448  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  50 m  1:13.62   
27  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m  1:16.45   
28  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  1:17.79   
29  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  1:17.80   
30  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m  1:18.12   
31  232  Munch-Jensen Victor L.  1996  SOLRØD  9663AM  50 m  1:18.22   
32  451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  1:18.77   
33  48  Hansen Lars Breum  1997  HELSINGE  9713AA  50 m  1:19.51   
34  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m  1:19.99   
35  483  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  50 m  1:20.28   
36  353  Christensen Emil  1996  FR.SUND  9635AF  50 m  1:23.43   
37  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  1:24.46   
38  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  1:25.96   
39  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  1:26.57   
40  299  Roldgaard Marcus  1996  AIF  9655AB  50 m  1:28.54   
41  482  Lorenzen Frederik Høst  1996  HILLERØD  9655AF  50 m  1:29.08   
42  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  1:29.36   
43  469  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  50 m  1:36.83   
44  472  Esbjerg Mathias  1996  HILLERØD  9639AM  50 m  1:47.51   
45  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  1:48.85   
46  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  2:00.74   
47  58  Nielsen Lasse Lykke  1995  HELSINGE  9555AA  50 m     
48  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m     
49  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m     
50  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m     
51  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m     
52  395  Lie Anders  1991  FARUM  9105AF  50 m  1:02.79  SCR 
53  50  Hansen Niels Breum  1994  HELSINGE  9411AE  50 m  1:05.88  SCR 
54  203  Jørgensen Jonas  1994  GTI  9429AA  50 m  1:10.34  SCR 
55  206  Madsen Anders  1995  GTI  9591AD  50 m  1:10.52  SCR 
56  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
 
Løb 16, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
399  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  50 m  1:02.19   
387  Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  50 m  1:03.58   
288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  1:06.56   
388  Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  50 m  1:06.99   
215  Skarbaliute Dominyka  1994  GTI  9452AB  50 m  1:07.05   
404  Cawley Nina  1994  HELSINGØR  9496AG  50 m  1:08.15   
349  Andersen Line  1991  FR.SUND  9158AG  50 m  1:08.83   
198  Damberg Julie  1992  GTI  9296AD  50 m  1:09.28   
314  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  1:09.69   
10  308  Høgskilde Caroline  1996  VI39  9616AD  50 m  1:09.98   
11  363  Hedelund Louise  1992  FR.SUND  9296AK  50 m  1:12.25   
12  296  Lou Madeline  1995  AIF  9522AK  50 m  1:12.60   
13  355  Desvig-Bol Camilla  1993  FR.SUND  9336AG  50 m  1:14.31   
14  195  Beckmann Emilie  1997  GTI  9778AG  50 m  1:14.34   
15  61  Schjønning Bolette  1993  HELSINGE  9362AM  50 m  1:14.70   
16  396  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  50 m  1:14.93   
17  436  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  50 m  1:15.22   
18  351  Bjørklund Jeannie  1992  FR.SUND  9278AE  50 m  1:15.70   
19  333  Dolleris Annelouise  1995  GSK  9514AB  50 m  1:15.83   
20  426  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  50 m  1:15.92   
21  194  Barrett Kathrine  1996  GTI  9688AF  50 m  1:16.92   
22  340  Mäkelä Emma  1996  GSK  9632AN  50 m  1:16.98   
23  202  Høj Sofie Kisbye  1992  GTI  9268AB  50 m  1:17.20   
24  193  Appelsø Johanne  1994  GTI  9412AM  50 m  1:17.62   
25  460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  1:18.24   
26  458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  1:19.61   
27  377  Vilmand Ida Pommerencke  1993  FR.SUND  9322AF  50 m  1:20.53   
28  221  Willumsen Rikke  1996  GTI  9644AL  50 m  1:20.63   
29  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  1:20.94   
30  435  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  50 m  1:21.21   
31  350  Bjerre Signe  1998  FR.SUND  9854AB  50 m  1:21.80   
32  196  Bonè Mie  1996  GTI  9668AI  50 m  1:23.38   
33  316  Thoby Caroline  1996  VI39  9618AB  50 m  1:23.45   
34  332  Baastrup Anita  1995  GSK  9502AJ  50 m  1:24.23   
35  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  1:24.77   
36  462  Lohse Thea Mundt  1994  HILLERØD  9452AQ  50 m  1:25.47   
37  485  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  50 m  1:25.63   
38  484  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  50 m  1:26.13   
39  287  Christiansen Katrine  1996  AIF  9648AI  50 m  1:26.19   
40  475  Hauch Dorthea  2000  HILLERØD  0022AA  50 m  1:26.79   
41  478  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  50 m  1:27.32   
42  228  Hjort Lærke  1996  SOLRØD  9674AX  50 m  1:32.58   
43  471  Englund Freja  1997  HILLERØD  9726AP  50 m  1:33.48   
44  241  Voss Rikke  1997  SOLRØD  9756AP  50 m  1:34.70   
45  476  Hauch Signe  1998  HILLERØD  9826AB  50 m  1:35.77   
46  477  Jacobsen Nicoline  1996  HILLERØD  9692AQ  50 m  1:36.15   
47  365  Larsen Charlotte  1994  FR.SUND  9408AL  50 m  1:37.63   
48  480  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  50 m  1:38.70   
49  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m     
50  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  1:24.78  SCR 
51  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  1:25.38  SCR 
 
Løb 17, 800m Frisvømning Herrer 
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. 
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  8:45.43   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  8:56.73   
398  Petersen-Bach Jacob  1987  FARUM  8727AA  50 m  8:57.83   
452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  8:58.20   
319  Andersen Alexander Skov  1993  STT  9391AE  50 m  9:08.85   
309  Johansen Mikkel  1994  VI39  9473AB  50 m  9:09.21   
457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  9:12.28   
451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  9:18.89   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  9:19.81   
10  103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  9:25.37   
11  306  Hersted Harald Bjørndal  1994  VI39  9441AI  50 m  9:25.51   
12  205  Kildholt Mads  1994  GTI  9485AC  50 m  9:58.44   
13  440  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  50 m  10:02.89   
14  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  10:05.54   
15  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m  10:10.31   
16  328  Tollundgaard Benjamin S.  1996  STT  9605AK  50 m  10:22.90   
17  211  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  50 m     
18  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m     
19  367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  9:05.21  SCR 
 
Løb 18, 1500m Frisvømning Damer 
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. 
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
339  Jørgensen Eliana  1993  GSK  9348AM  50 m  18:30.85   
462  Lohse Thea Mundt  1994  HILLERØD  9452AQ  50 m  18:51.73   
463  Olsson Cecilie Lagerbon  1991  HILLERØD  9162AE  50 m  18:55.22   
461  Lohse Rikke Mundt  1996  HILLERØD  9682AJ  50 m  19:15.22   
231  Munch Alexandra  1996  SOLRØD  9658AT  50 m  20:33.61   
347  Hansen Christine Lynggård  1994  STT  9406AG  50 m  20:43.81   
107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  20:47.75   
102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  21:12.80   
237  Techt Christina  1996  SOLRØD  9606AI  50 m  28:56.03   
10  216  Stuhr Henriette  1996  GTI  9644AB  50 m     
11  455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  18:59.22  SCR 
12  352  Bjørklund Marisa  1995  FR.SUND  9554AD  50 m  20:43.87  SCR 
 
Løb 19, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
385  Andersen Mathias  1991  FARUM  9163AF  50 m  1:03.65   
218  Sørensen Thomas Dahl  1992  GTI  9249AA  50 m  1:04.66   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  1:07.16   
449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  1:07.87   
293  Jensen Andreas Hallberg  1992  AIF  9217AF  50 m  1:10.68   
343  Sørensen Jonas  1990  GSK  9023AA  50 m  1:10.76   
338  Jungersen Søren  1993  GSK  9325AF  50 m  1:11.97   
454  Holbæk Casper  1992  HILLERØD  9285AE  50 m  1:14.14   
294  Johansen Andreas T.  1994  AIF  9473AE  50 m  1:14.72   
10  334  Eller Emil  1991  GSK  9175AF  50 m  1:14.89   
11  117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  1:15.31   
12  329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  1:15.54   
13  301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  1:15.86   
14  401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  1:16.46   
15  490  Bastiansen Martin  1993  FARUM  9387AI  50 m  1:16.50   
16  439  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  50 m  1:17.26   
17  44  Damhus David  1994  HELSINGE  9457AB  50 m  1:17.47   
18  412  Ærenlund Rasmus  1992  VÆRLØSE  9259AA  50 m  1:17.81   
19  55  Larsen Mads Nicolaj  1994  HELSINGE  9491AM  50 m  1:18.07   
20  210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  1:18.64   
21  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m  1:19.94   
22  448  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  50 m  1:21.11   
23  450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  1:21.52   
24  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m  1:21.87   
25  470  Blidarevic Stefan  1996  HILLERØD  9607AF  50 m  1:24.35   
26  361  Fritzbøger Søren  1996  FR.SUND  9671AB  50 m  1:26.58   
27  438  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  50 m  1:27.21   
28  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  1:27.81   
29  444  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  50 m  1:28.24   
30  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  1:28.66   
31  43  Christensen Simon E.  1992  HELSINGE  9243AA  50 m  1:29.08   
32  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  1:30.57   
33  417  Petersen Mathias  1995  VÆRLØSE  9563AR  50 m  1:31.86   
34  487  Sylvest Sebastian  1996  HILLERØD  9611AK  50 m  1:32.22   
35  409  Elsborg Lars  1994  VÆRLØSE  9419AC  50 m  1:35.05   
36  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  1:35.20   
37  48  Hansen Lars Breum  1997  HELSINGE  9713AA  50 m  1:35.76   
38  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m  1:35.97   
39  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  1:36.42   
40  47  Frimann Joachim  1997  HELSINGE  9761AE  50 m  1:47.89   
41  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  1:51.88   
42  415  Neumann Oliver  1998  VÆRLØSE  9851AM  50 m  1:55.76   
43  422  Milsgaard Jacob Cheng  1998  VÆRLØSE  9851AO  50 m  1:58.15   
44  246  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  50 m  2:02.77   
45  419  Jacobsen Mads H.  1995  VÆRLØSE  9583AR  50 m  2:10.52   
46  366  Lundgaard Frederik  1999  FR.SUND  9965AE  50 m  2:11.10   
47  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m     
48  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m     
49  50  Hansen Niels Breum  1994  HELSINGE  9411AE  50 m  1:24.94  SCR 
50  421  Monrad Rasmus  1998  VÆRLØSE    50 m  2:15.69  SCR 
 
Løb 20, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
394  Lensbjerg Marie  1991  FARUM  9114AE  50 m  1:17.87   
342  Pedersen Christine  1993  GSK  9308AG  50 m  1:20.13   
460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  1:20.79   
317  Zornic Dena  1996  VI39  9662AA  50 m  1:21.91   
286  Brahtz Katrine  1995  AIF  9518AG  50 m  1:22.39   
110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m  1:22.72   
341  Møller Nicoline  1995  GSK  9528AF  50 m  1:22.97   
109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m  1:23.05   
436  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  50 m  1:24.11   
10  356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  1:24.98   
11  349  Andersen Line  1991  FR.SUND  9158AG  50 m  1:25.09   
12  433  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  50 m  1:25.11   
13  310  Jørgensen Katja V.  1995  VI39  9508AC  50 m  1:26.46   
14  461  Lohse Rikke Mundt  1996  HILLERØD  9682AJ  50 m  1:26.83   
15  477  Jacobsen Nicoline  1996  HILLERØD  9692AQ  50 m  1:26.86   
16  344  Sørensen Katrine V.  1996  GSK  9616AH  50 m  1:26.96   
17  459  Lindgreen Caroline  1995  HILLERØD  9538AO  50 m  1:27.21   
18  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m  1:27.45   
19  473  Gustafson Rebekka  1997  HILLERØD  9792AD  50 m  1:27.52   
20  471  Englund Freja  1997  HILLERØD  9726AP  50 m  1:27.84   
21  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  1:28.12   
22  481  Leth-Petersen Julie  1997  HILLERØD  9788AL  50 m  1:29.84   
23  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  1:30.26   
24  321  Hartoft Mian  1996  STT  9682AA  50 m  1:31.92   
25  355  Desvig-Bol Camilla  1993  FR.SUND  9336AG  50 m  1:32.23   
26  474  Gustafson Sara  1997  HILLERØD  9724AE  50 m  1:32.87   
27  437  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  50 m  1:32.92   
28  373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  1:34.89   
29  302  Andersen Kirstine  1997  VI39  9776AF  50 m  1:35.36   
30  488  Wibom Marie-Louise  1996  HILLERØD  9656AP  50 m  1:35.44   
31  492  Nielsen Nathalie  1993  SOLRØD  9322AS  50 m  1:37.06   
32  322  Jesse Katja  1996  STT  9674AM  50 m  1:37.92   
33  485  Nielsen Julie R. Hartmann  1997  HILLERØD  9774AP  50 m  1:37.96   
34  226  Feld Katrine  1993  SOLRØD  9318AN  50 m  1:40.25   
35  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m  1:40.43   
36  375  Schmidt Sofie  1998  FR.SUND  9872AG  50 m  1:41.05   
37  435  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  50 m  1:41.30   
38  291  Gregersen Cilla  1997  AIF  9772AA  50 m  1:43.23   
39  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m  1:43.30   
40  442  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  50 m  1:43.74   
41  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  1:45.74   
42  427  Andersen Sif Emilie  1998  VÆRLØSE  9838AT  50 m  1:47.73   
43  62  Sørensen Sofie O.  1998  HELSINGE  9886AM  50 m  1:52.25   
44  370  Nooristani Lea  1997  FR.SUND  9704AR  50 m  1:52.29   
45  447  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  50 m  1:54.05   
46  371  Pedersen Rikke Elsborg  1997  FR.SUND  9714AN  50 m  2:04.69   
47  357  Eriksen Christina F.  1999  FR.SUND  9968AL  50 m  2:05.58   
48  235  Skou Amalie Sophia  1997  SOLRØD  9726AX  50 m  2:10.77   
49  239  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  50 m  2:10.79   
50  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  2:14.28   
51  234  Petersen Emely Freja  1994  SOLRØD  9482AO  50 m     
52  271  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  50 m     
53  275  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m     
 
Løb 21, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
397  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  50.92   
386  Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  50 m  51.21   
392  Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  50 m  52.39   
220  Westergaard Jonas  1990  GTI  9001AC  50 m  53.29   
389  Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  50 m  53.36   
217  Sørensen Niels Wissing  1993  GTI  9391AC  50 m  53.76   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  53.84   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  55.99   
214  Poulsen Steffen  1994  GTI    50 m  56.76   
10  200  Dufour Rasmus  1993  GTI  9301AI  50 m  56.94   
11  209  Mouritsen Andreas  1992  GTI  9201AC  50 m  57.16   
12  210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  57.18   
13  367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  57.62   
14  218  Sørensen Thomas Dahl  1992  GTI  9249AA  50 m  57.67   
15  103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  58.33   
16  457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  58.53   
17  59  Nielsen Nicolaj Kildevang  1994  HELSINGE  9441AC  50 m  58.64   
18  201  Grodt Oliver  1994  GTI  9415AI  50 m  58.70   
19  58  Nielsen Lasse Lykke  1995  HELSINGE  9555AA  50 m  58.80   
20  319  Andersen Alexander Skov  1993  STT  9391AE  50 m  58.99   
21  213  Pittioni Lasse  1995  GTI  9577AI  50 m  59.24   
22  449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  59.33   
23  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m  59.35   
24  313  Smith Henrik  1993  VI39  9371AE  50 m  59.39   
25  208  Mortensen Emil K.  1993  GTI  9333AE  50 m  59.57   
26  412  Ærenlund Rasmus  1992  VÆRLØSE  9259AA  50 m  1:00.13   
27  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  1:00.64   
28  205  Kildholt Mads  1994  GTI  9485AC  50 m  1:00.75   
29  451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  1:00.84   
30  117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  1:00.95   
31  211  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  50 m  1:01.04   
32  60  Røssel Christian  1995  HELSINGE  9525AN  50 m  1:01.94   
33  199  Dolang Martin  1994  GTI  9425AE  50 m  1:02.07   
34  212  Petersen Christian  1993  GTI  9373AB  50 m  1:02.12   
35  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  1:02.12   
36  207  Merrildgaard Sebastian  1995  GTI  9559AH  50 m  1:02.51   
37  331  Brændholt Mathias  1996  GSK  9683AN  50 m  1:02.81   
38  336  Jensen Mikkel Møller  1995  GSK  9559AD  50 m  1:03.28   
39  454  Holbæk Casper  1992  HILLERØD  9285AE  50 m  1:03.33   
40  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  1:03.36   
41  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  1:04.14   
42  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m  1:04.39   
43  306  Hersted Harald Bjørndal  1994  VI39  9441AI  50 m  1:04.58   
44  409  Elsborg Lars  1994  VÆRLØSE  9419AC  50 m  1:04.65   
45  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m  1:04.91   
46  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m  1:05.49   
47  470  Blidarevic Stefan  1996  HILLERØD  9607AF  50 m  1:05.78   
48  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  1:05.88   
49  328  Tollundgaard Benjamin S.  1996  STT  9605AK  50 m  1:06.42   
50  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  1:06.49   
51  105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m  1:06.89   
52  298  Poulsen Magnus Sloth  1995  AIF  9591AA  50 m  1:07.05   
53  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  1:07.42   
54  42  Bloch Thorbjørn T. Peltz  1993  HELSINGE  9369AI  50 m  1:07.51   
55  482  Lorenzen Frederik Høst  1996  HILLERØD  9655AF  50 m  1:07.67   
56  353  Christensen Emil  1996  FR.SUND  9635AF  50 m  1:07.92   
57  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m  1:08.22   
58  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  1:08.66   
59  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  1:08.97   
60  51  Hjort Alexander  1996  HELSINGE  9647AI  50 m  1:09.01   
61  63  Westermann Morten Jung  1993  HELSINGE  9381AM  50 m  1:09.12   
62  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  1:10.59   
63  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  1:10.77   
64  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m  1:12.50   
65  487  Sylvest Sebastian  1996  HILLERØD  9611AK  50 m  1:12.51   
66  483  Madsen Carl Juel  1998  HILLERØD  9821AF  50 m  1:13.85   
67  417  Petersen Mathias  1995  VÆRLØSE  9563AR  50 m  1:14.41   
68  47  Frimann Joachim  1997  HELSINGE  9761AE  50 m  1:15.45   
69  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  1:15.62   
70  472  Esbjerg Mathias  1996  HILLERØD  9639AM  50 m  1:16.27   
71  232  Munch-Jensen Victor L.  1996  SOLRØD  9663AM  50 m  1:16.72   
72  269  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  50 m  1:18.69   
73  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  1:20.24   
74  364  Kallestrup Sebastian  1996  FR.SUND  9607AA  50 m  1:20.39   
75  46  Fredbo Mads  1999  HELSINGE  9901AB  50 m  1:20.54   
76  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m  1:20.64   
77  236  Sørensen Mikkel Brandt  1996  SOLRØD    50 m  1:22.84   
78  469  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  50 m  1:24.65   
79  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  1:26.24   
80  230  Lippert-Hansen Anders  1996  SOLRØD  9631AP  50 m  1:26.70   
81  415  Neumann Oliver  1998  VÆRLØSE  9851AM  50 m  1:28.32   
82  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m  1:32.30   
83  244  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  50 m  1:33.27   
84  479  Jespersen Christian Kragh  1998  HILLERØD  9881AF  50 m  1:35.28   
85  366  Lundgaard Frederik  1999  FR.SUND  9965AE  50 m  1:35.43   
86  419  Jacobsen Mads H.  1995  VÆRLØSE  9583AR  50 m  1:36.04   
87  420  Jakobsen Benjamin  1998  VÆRLØSE  9883AM  50 m  1:43.69   
88  421  Monrad Rasmus  1998  VÆRLØSE    50 m  1:47.40   
89  245  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  50 m  1:49.98   
90  242  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  50 m  1:50.70   
91  247  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    50 m  1:53.72   
92  255  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    50 m     
93  268  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m     
94  395  Lie Anders  1991  FARUM  9105AF  50 m  57.05  SCR 
95  290  Erichsen Christian  1990  AIF  9059AD  50 m  57.08  SCR 
96  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m  1:01.82  SCR 
97  203  Jørgensen Jonas  1994  GTI  9429AA  50 m  1:02.26  SCR 
98  411  Nielsen Philip  1991  VÆRLØSE  9161AD  50 m  1:05.95  SCR 
99  206  Madsen Anders  1995  GTI  9591AD  50 m  1:09.51  SCR 
100  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  1:12.75  SCR 
101  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  1:12.96  SCR 
102  416  Schwaab Johannes  1994  VÆRLØSE  9443AR  50 m  1:20.65  SCR 
103  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
 
Løb 22, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
56  Lei Kirstine  1992  HELSINGE  9204AH  50 m  59.91   
390  Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  50 m  1:00.55   
387  Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  50 m  1:00.65   
307  Hjelmgaard Mai  1994  VI39  9444AB  50 m  1:00.70   
314  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  1:01.03   
400  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  50 m  1:01.19   
300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m  1:01.21   
402  Vedel Ida Marie  1994  FARUM  9484AE  50 m  1:01.45   
198  Damberg Julie  1992  GTI  9296AD  50 m  1:02.38   
10  288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  1:02.78   
11  363  Hedelund Louise  1992  FR.SUND  9296AK  50 m  1:03.00   
12  215  Skarbaliute Dominyka  1994  GTI  9452AB  50 m  1:03.72   
13  195  Beckmann Emilie  1997  GTI  9778AG  50 m  1:03.98   
14  193  Appelsø Johanne  1994  GTI  9412AM  50 m  1:04.01   
15  459  Lindgreen Caroline  1995  HILLERØD  9538AO  50 m  1:04.67   
16  61  Schjønning Bolette  1993  HELSINGE  9362AM  50 m  1:05.13   
17  197  Christiansen Pernille  1995  GTI  9558AK  50 m  1:05.14   
18  426  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  50 m  1:05.86   
19  327  Sørensen Lea  1994  STT  9466AC  50 m  1:06.21   
20  356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  1:07.60   
21  305  Christensen Frederikke  1995  VI39  9504AC  50 m  1:07.97   
22  194  Barrett Kathrine  1996  GTI  9688AF  50 m  1:08.08   
23  351  Bjørklund Jeannie  1992  FR.SUND  9278AE  50 m  1:08.49   
24  216  Stuhr Henriette  1996  GTI  9644AB  50 m  1:09.20   
25  110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m  1:09.50   
26  350  Bjerre Signe  1998  FR.SUND  9854AB  50 m  1:09.56   
27  340  Mäkelä Emma  1996  GSK  9632AN  50 m  1:10.06   
28  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  1:10.25   
29  443  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  50 m  1:10.82   
30  312  Normand Liv S.  1995  VI39  9522AI  50 m  1:10.96   
31  377  Vilmand Ida Pommerencke  1993  FR.SUND  9322AF  50 m  1:11.13   
32  221  Willumsen Rikke  1996  GTI  9644AL  50 m  1:11.62   
33  222  Zilmer Benedicte  1997  GTI  9724AN  50 m  1:11.69   
34  346  Villumsen Frederikke  1997  AIF  9746AA  50 m  1:12.06   
35  434  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  50 m  1:12.45   
36  478  Jensen Emma  1997  HILLERØD  9712AM  50 m  1:12.60   
37  57  Løsekraut Cecilia Lykke  1994  HELSINGE  9422AI  50 m  1:12.65   
38  45  Floris Serina P. Snellman  1995  HELSINGE  9564AD  50 m  1:13.06   
39  332  Baastrup Anita  1995  GSK  9502AJ  50 m  1:13.32   
40  316  Thoby Caroline  1996  VI39  9618AB  50 m  1:13.54   
41  297  Olsen Anna  1997  AIF  9712AC  50 m  1:13.80   
42  320  Hansen Amalie Lynggård  1996  STT  9676AE  50 m  1:14.12   
43  311  Lindblad Anne-Sofie  1997  VI39  9716AF  50 m  1:14.22   
44  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  1:14.58   
45  54  Jørgensen Louise  1995  HELSINGE  9524AT  50 m  1:14.82   
46  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  1:15.04   
47  475  Hauch Dorthea  2000  HILLERØD  0022AA  50 m  1:15.17   
48  303  Berg Mie Lind  1996  VI39  9624AO  50 m  1:16.13   
49  488  Wibom Marie-Louise  1996  HILLERØD  9656AP  50 m  1:16.34   
50  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m  1:16.53   
51  287  Christiansen Katrine  1996  AIF  9648AI  50 m  1:16.77   
52  473  Gustafson Rebekka  1997  HILLERØD  9792AD  50 m  1:17.00   
53  52  Jeppsson Nicoline Fie  1997  HELSINGE  9774AG  50 m  1:17.36   
54  41  Bloch Sissel Gro Peltz  1995  HELSINGE  9502AL  50 m  1:17.97   
55  445  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  50 m  1:18.21   
56  371  Pedersen Rikke Elsborg  1997  FR.SUND  9714AN  50 m  1:18.50   
57  226  Feld Katrine  1993  SOLRØD  9318AN  50 m  1:18.69   
58  241  Voss Rikke  1997  SOLRØD  9756AP  50 m  1:18.72   
59  484  Nielse Louise R. Hartmann  1997  HILLERØD  9764AP  50 m  1:18.87   
60  231  Munch Alexandra  1996  SOLRØD  9658AT  50 m  1:19.14   
61  321  Hartoft Mian  1996  STT  9682AA  50 m  1:19.22   
62  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m  1:19.78   
63  492  Nielsen Nathalie  1993  SOLRØD  9322AS  50 m  1:20.07   
64  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m  1:20.41   
65  476  Hauch Signe  1998  HILLERØD  9826AB  50 m  1:21.08   
66  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  1:21.77   
67  372  Poulsen Karoline  1994  FR.SUND  9498AD  50 m  1:21.82   
68  424  Eiken Cecilie  1996  VÆRLØSE  9682AP  50 m  1:23.11   
69  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m  1:23.42   
70  379  Wolsted Isabella  1998  FR.SUND  9862AL  50 m  1:23.60   
71  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m  1:24.15   
72  237  Techt Christina  1996  SOLRØD  9606AI  50 m  1:24.90   
73  480  Lauritsen Lærke Lindgreen  1997  HILLERØD  9708AK  50 m  1:25.72   
74  486  Nørrelund Katja  1998  HILLERØD  9804AL  50 m  1:25.93   
75  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m  1:26.39   
76  62  Sørensen Sofie O.  1998  HELSINGE  9886AM  50 m  1:26.96   
77  233  Norup Mathilde  1998  SOLRØD  9802AS  50 m  1:27.79   
78  357  Eriksen Christina F.  1999  FR.SUND  9968AL  50 m  1:29.51   
79  228  Hjort Lærke  1996  SOLRØD  9674AX  50 m  1:29.80   
80  370  Nooristani Lea  1997  FR.SUND  9704AR  50 m  1:35.90   
81  250  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  50 m  1:36.63   
82  252  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  50 m  1:38.18   
83  256  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  50 m  1:38.96   
84  238  Techt Sabrina  1997  SOLRØD  9718AW  50 m  1:39.36   
85  239  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  50 m  1:43.46   
86  271  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  50 m  1:43.77   
87  275  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m  1:47.91   
88  428  Gram Nanna Westfall  1998  VÆRLØSE  9898AQ  50 m  1:52.01   
89  425  Laursen Vibe Raaby  1998  VÆRLØSE  9846AQ  50 m  1:56.05   
90  254  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    50 m  2:07.95   
91  235  Skou Amalie Sophia  1997  SOLRØD  9726AX  50 m  2:10.95   
92  248  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    50 m  2:15.24   
93  253  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    50 m  2:21.86   
94  259  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m     
95  258  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  50 m     
96  257  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  50 m     
97  249  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    50 m     
98  109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m     
99  348  Andersen Emma Gaardsted  1998  FR.SUND  9896AV  50 m     
100  243  Duus Mia Steen  2001  FARUM    50 m     
101  234  Petersen Emely Freja  1994  SOLRØD  9482AO  50 m     
102  251  Jørgensen Simone  1999  FARUM    50 m     
103  335  Feldberg Mie Thisted  1995  GSK  9508AM  50 m  1:06.97  SCR 
104  219  Vegge Pernille  1995  GTI  9578AG  50 m  1:08.31  SCR 
105  204  Jørgensen Simone  1995  GTI  9598AK  50 m  1:09.12  SCR 
106  49  Hansen Mathilde Rosager  1994  HELSINGE  9446AC  50 m  1:09.86  SCR 
 
Løb 23, 4X100m Medley Herrer 
Max 3 heat 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
381  Farum Guns 1  FARUM    50 m  3:47.81   
281  Vat Herrer 1  VAT    50 m  4:05.79   
282  Vat Herrer 2  VAT    50 m  4:15.79   
430  Farum Drenge Konk 1  FARUM    50 m  4:44.10   
279  Vat Drenge 1  VAT    50 m  4:59.90   
464  Psycko Drenge 1  HILLERØD    50 m  5:05.00   
280  Vat Drenge 2  VAT    50 m  5:12.30   
465  Psycko Drenge 2  HILLERØD    50 m  6:00.00   
418  Værløse Drenge2  VÆRLØSE    50 m  8:00.00   
10  413  Værløse Drenge1  VÆRLØSE    50 m  8:00.00   
11  225  Solrød Søløverne 1  2009  SOLRØD    50 m     
12  408  Værløse Drenge 3  VÆRLØSE    50 m     
 
Løb 24, 4X100m Medley Damer 
Max 3 heat 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
383  Farum Ladies 1  FARUM    50 m  4:23.90   
277  Vat Damer 1  VAT    50 m  4:35.79   
278  Vat Damer 2  VAT    50 m  4:45.79   
431  Farum Piger Konk 1  FARUM    50 m  4:50.68   
358  Piger 1 Frederikssund  1992  FR.SUND    50 m  4:51.00   
432  Farum Piger Konk 2  FARUM    50 m  4:58.86   
359  Piger 2 Frederikssund  1992  FR.SUND    50 m  5:06.00   
466  Psycko Piger 1  HILLERØD    50 m  5:15.00   
467  Psycko Piger 2  HILLERØD    50 m  5:30.00   
10  468  Psycko Piger 3  HILLERØD    50 m  5:45.00   
11  423  Værløse Piger  VÆRLØSE    50 m  8:00.00   
12  283  Vat Piger 1  VAT    50 m     
13  284  Vat Piger 2  VAT    50 m     
14  285  Vat Piger 3  VAT    50 m     
15  224  Solrød Sælerne 2  2009  SOLRØD    50 m     
16  223  Solrød Sælerne 1  2009  SOLRØD    50 m     
 
Løb 25, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
385  Andersen Mathias  1991  FARUM  9163AF  50 m  28.88   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  30.03   
449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  30.60   
326  Skaaning Daniel  1993  STT  9319AA  50 m  31.17   
343  Sørensen Jonas  1990  GSK  9023AA  50 m  31.53   
213  Pittioni Lasse  1995  GTI  9577AI  50 m  33.05   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  33.62   
490  Bastiansen Martin  1993  FARUM  9387AI  50 m  33.64   
117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  34.54   
10  412  Ærenlund Rasmus  1992  VÆRLØSE  9259AA  50 m  35.18   
11  367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  35.52   
12  301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  36.58   
13  454  Holbæk Casper  1992  HILLERØD  9285AE  50 m  36.74   
14  450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  37.60   
15  440  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  50 m  37.65   
16  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m  37.98   
17  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m  37.99   
18  328  Tollundgaard Benjamin S.  1996  STT  9605AK  50 m  39.20   
19  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  40.13   
20  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  42.09   
21  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  42.53   
22  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  43.16   
23  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  43.38   
24  438  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  50 m  43.82   
25  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  43.82   
26  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m  44.20   
27  417  Petersen Mathias  1995  VÆRLØSE  9563AR  50 m  45.49   
28  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  49.20   
29  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  49.52   
30  415  Neumann Oliver  1998  VÆRLØSE  9851AM  50 m  50.90   
31  422  Milsgaard Jacob Cheng  1998  VÆRLØSE  9851AO  50 m  54.50   
32  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  55.57   
33  420  Jakobsen Benjamin  1998  VÆRLØSE  9883AM  50 m  55.99   
34  247  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    50 m  57.06   
35  246  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  50 m  57.06   
36  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m  57.18   
37  244  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  50 m  58.99   
38  242  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  50 m  1:05.09   
39  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m     
40  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m     
41  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m     
42  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m     
43  245  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  50 m     
44  294  Johansen Andreas T.  1994  AIF  9473AE  50 m  33.92  SCR 
45  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m  39.29  SCR 
 
Løb 26, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
394  Lensbjerg Marie  1991  FARUM  9114AE  50 m  35.11   
460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  37.18   
396  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  50 m  37.22   
286  Brahtz Katrine  1995  AIF  9518AG  50 m  37.50   
342  Pedersen Christine  1993  GSK  9308AG  50 m  37.60   
333  Dolleris Annelouise  1995  GSK  9514AB  50 m  37.97   
110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m  38.17   
109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m  38.39   
327  Sørensen Lea  1994  STT  9466AC  50 m  38.47   
10  341  Møller Nicoline  1995  GSK  9528AF  50 m  38.75   
11  222  Zilmer Benedicte  1997  GTI  9724AN  50 m  38.76   
12  393  Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  39.51   
13  344  Sørensen Katrine V.  1996  GSK  9616AH  50 m  39.76   
14  356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  39.81   
15  317  Zornic Dena  1996  VI39  9662AA  50 m  39.83   
16  462  Lohse Thea Mundt  1994  HILLERØD  9452AQ  50 m  39.90   
17  310  Jørgensen Katja V.  1995  VI39  9508AC  50 m  40.29   
18  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m  40.32   
19  459  Lindgreen Caroline  1995  HILLERØD  9538AO  50 m  40.49   
20  296  Lou Madeline  1995  AIF  9522AK  50 m  40.93   
21  461  Lohse Rikke Mundt  1996  HILLERØD  9682AJ  50 m  42.10   
22  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  42.69   
23  321  Hartoft Mian  1996  STT  9682AA  50 m  42.83   
24  434  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  50 m  43.11   
25  312  Normand Liv S.  1995  VI39  9522AI  50 m  43.22   
26  322  Jesse Katja  1996  STT  9674AM  50 m  45.35   
27  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m  45.54   
28  291  Gregersen Cilla  1997  AIF  9772AA  50 m  46.85   
29  237  Techt Christina  1996  SOLRØD  9606AI  50 m  46.90   
30  302  Andersen Kirstine  1997  VI39  9776AF  50 m  47.77   
31  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m  49.25   
32  371  Pedersen Rikke Elsborg  1997  FR.SUND  9714AN  50 m  50.13   
33  427  Andersen Sif Emilie  1998  VÆRLØSE  9838AT  50 m  51.16   
34  271  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  50 m  52.49   
35  252  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  50 m  56.31   
36  256  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  50 m  57.71   
37  424  Eiken Cecilie  1996  VÆRLØSE  9682AP  50 m  58.10   
38  275  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m  58.44   
39  235  Skou Amalie Sophia  1997  SOLRØD  9726AX  50 m  59.53   
40  257  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  50 m  1:02.30   
41  258  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  50 m  1:03.01   
42  259  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m  1:03.54   
43  425  Laursen Vibe Raaby  1998  VÆRLØSE  9846AQ  50 m  1:04.07   
44  243  Duus Mia Steen  2001  FARUM    50 m  1:04.08   
45  428  Gram Nanna Westfall  1998  VÆRLØSE  9898AQ  50 m  1:06.69   
46  254  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    50 m  1:06.99   
47  253  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    50 m  1:17.87   
48  231  Munch Alexandra  1996  SOLRØD  9658AT  50 m     
49  248  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    50 m     
50  249  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    50 m     
51  250  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  50 m     
52  251  Jørgensen Simone  1999  FARUM    50 m     
53  455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  37.16  SCR 
 
Løb 27, 50m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
295  Klarskov Morten  1992  AIF  9229AB  50 m  24.73   
200  Dufour Rasmus  1993  GTI  9301AI  50 m  25.47   
384  Ammekilde Nikolai  1990  FARUM  9007AE  50 m  26.16   
405  Norgren Laust  1995  HELSINGØR  9581AB  50 m  26.40   
326  Skaaning Daniel  1993  STT  9319AA  50 m  26.50   
301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  27.80   
449  Blomsterberg Kasper  1992  HILLERØD  9235AH  50 m  28.03   
385  Andersen Mathias  1991  FARUM  9163AF  50 m  28.11   
334  Eller Emil  1991  GSK  9175AF  50 m  28.14   
10  213  Pittioni Lasse  1995  GTI  9577AI  50 m  28.52   
11  403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  28.58   
12  329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  28.63   
13  367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  28.73   
14  391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  28.82   
15  452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  29.19   
16  389  Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  50 m  29.21   
17  457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  30.26   
18  401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  30.44   
19  313  Smith Henrik  1993  VI39  9371AE  50 m  30.57   
20  105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m  30.62   
21  446  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  50 m  30.71   
22  451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  30.94   
23  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  31.02   
24  448  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  50 m  31.28   
25  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  32.08   
26  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  32.30   
27  444  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  50 m  32.44   
28  328  Tollundgaard Benjamin S.  1996  STT  9605AK  50 m  32.51   
29  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m  32.60   
30  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m  32.69   
31  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m  32.70   
32  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  33.14   
33  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  34.49   
34  412  Ærenlund Rasmus  1992  VÆRLØSE  9259AA  50 m  34.51   
35  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m  36.13   
36  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  36.34   
37  454  Holbæk Casper  1992  HILLERØD  9285AE  50 m  36.50   
38  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  36.62   
39  409  Elsborg Lars  1994  VÆRLØSE  9419AC  50 m  36.82   
40  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  37.30   
41  230  Lippert-Hansen Anders  1996  SOLRØD  9631AP  50 m  39.39   
42  269  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  50 m  39.82   
43  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m  45.00   
44  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m  45.59   
45  374  Rosendal Oliver  1997  FR.SUND  9737AG  50 m  46.28   
46  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  46.73   
47  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  50.24   
48  376  Sondum Emil  1999  FR.SUND  9925AE  50 m  50.29   
49  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m     
50  203  Jørgensen Jonas  1994  GTI  9429AA  50 m  30.68  SCR 
51  206  Madsen Anders  1995  GTI  9591AD  50 m  31.47  SCR 
52  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  36.46  SCR 
53  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  43.38  SCR 
54  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
 
Løb 28, 50m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
387  Burmester Olivia  1993  FARUM  9334AE  50 m  27.95   
399  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  50 m  28.02   
388  Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  50 m  29.70   
288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  29.78   
404  Cawley Nina  1994  HELSINGØR  9496AG  50 m  30.41   
308  Høgskilde Caroline  1996  VI39  9616AD  50 m  31.56   
314  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  31.82   
296  Lou Madeline  1995  AIF  9522AK  50 m  32.63   
426  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  50 m  32.80   
10  110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m  33.35   
11  195  Beckmann Emilie  1997  GTI  9778AG  50 m  33.36   
12  441  Nielsen Naja Ishøj  1996  FARUM  9662AE  50 m  33.40   
13  447  Wied-Christiansen Amalie  1996  FARUM  9624AC  50 m  33.58   
14  437  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  50 m  33.69   
15  460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  33.76   
16  456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  34.00   
17  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  34.20   
18  340  Mäkelä Emma  1996  GSK  9632AN  50 m  34.37   
19  373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  34.82   
20  305  Christensen Frederikke  1995  VI39  9504AC  50 m  35.61   
21  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  35.73   
22  341  Møller Nicoline  1995  GSK  9528AF  50 m  36.24   
23  287  Christiansen Katrine  1996  AIF  9648AI  50 m  36.54   
24  332  Baastrup Anita  1995  GSK  9502AJ  50 m  36.55   
25  433  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  50 m  36.98   
26  458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  37.05   
27  303  Berg Mie Lind  1996  VI39  9624AO  50 m  38.84   
28  442  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  50 m  39.22   
29  344  Sørensen Katrine V.  1996  GSK  9616AH  50 m  39.89   
30  365  Larsen Charlotte  1994  FR.SUND  9408AL  50 m  40.81   
31  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  41.04   
32  371  Pedersen Rikke Elsborg  1997  FR.SUND  9714AN  50 m  41.23   
33  228  Hjort Lærke  1996  SOLRØD  9674AX  50 m  41.31   
34  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  41.47   
35  321  Hartoft Mian  1996  STT  9682AA  50 m  42.73   
36  297  Olsen Anna  1997  AIF  9712AC  50 m     
37  300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m     
38  109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m     
39  346  Villumsen Frederikke  1997  AIF  9746AA  50 m     
40  310  Jørgensen Katja V.  1995  VI39  9508AC  50 m     
41  455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  30.72  SCR 
42  352  Bjørklund Marisa  1995  FR.SUND  9554AD  50 m  32.10  SCR 
43  335  Feldberg Mie Thisted  1995  GSK  9508AM  50 m  34.26  SCR 
44  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  52.62  SCR 
 
Løb 29, 200m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
397  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  1:49.46   
395  Lie Anders  1991  FARUM  9105AF  50 m  1:53.43   
389  Hansen Jonas  1991  FARUM  9123AG  50 m  1:53.52   
386  Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  50 m  1:54.76   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  1:55.32   
220  Westergaard Jonas  1990  GTI  9001AC  50 m  1:55.86   
403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  1:58.00   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  1:58.80   
217  Sørensen Niels Wissing  1993  GTI  9391AC  50 m  2:00.72   
10  209  Mouritsen Andreas  1992  GTI  9201AC  50 m  2:02.42   
11  392  Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  50 m  2:02.61   
12  210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  2:02.71   
13  309  Johansen Mikkel  1994  VI39  9473AB  50 m  2:05.08   
14  398  Petersen-Bach Jacob  1987  FARUM  8727AA  50 m  2:05.64   
15  103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  2:06.34   
16  319  Andersen Alexander Skov  1993  STT  9391AE  50 m  2:06.63   
17  452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  2:06.70   
18  201  Grodt Oliver  1994  GTI  9415AI  50 m  2:06.97   
19  208  Mortensen Emil K.  1993  GTI  9333AE  50 m  2:07.78   
20  450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  2:08.07   
21  457  Jarfelt Frederik  1992  HILLERØD  9235AB  50 m  2:08.38   
22  218  Sørensen Thomas Dahl  1992  GTI  9249AA  50 m  2:08.72   
23  406  Nyeland Rasmus Ejby  1995  HELSINGØR  9561AD  50 m  2:08.91   
24  227  Henriksen Kim  1989  SOLRØD  8975AB  50 m  2:09.69   
25  337  Jensen Morten Møller  1992  GSK  9269AG  50 m  2:10.00   
26  214  Poulsen Steffen  1994  GTI    50 m  2:10.27   
27  313  Smith Henrik  1993  VI39  9371AE  50 m  2:10.34   
28  329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  2:10.50   
29  205  Kildholt Mads  1994  GTI  9485AC  50 m  2:10.69   
30  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  2:11.71   
31  199  Dolang Martin  1994  GTI  9425AE  50 m  2:12.39   
32  211  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  50 m  2:12.60   
33  405  Norgren Laust  1995  HELSINGØR  9581AB  50 m  2:13.51   
34  212  Petersen Christian  1993  GTI  9373AB  50 m  2:14.89   
35  117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  2:15.14   
36  318  Østergaard Nikolai  1996  VI39  9603AB  50 m  2:16.76   
37  451  Grønfeldt Alexander  1994  HILLERØD  9439AK  50 m  2:17.28   
38  331  Brændholt Mathias  1996  GSK  9683AN  50 m  2:17.52   
39  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  2:17.95   
40  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  2:21.66   
41  207  Merrildgaard Sebastian  1995  GTI  9559AH  50 m  2:21.95   
42  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  2:22.18   
43  409  Elsborg Lars  1994  VÆRLØSE  9419AC  50 m  2:23.49   
44  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m  2:24.19   
45  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m  2:24.50   
46  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  2:24.56   
47  439  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  50 m  2:25.17   
48  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m  2:25.23   
49  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m  2:25.81   
50  298  Poulsen Magnus Sloth  1995  AIF  9591AA  50 m  2:26.68   
51  299  Roldgaard Marcus  1996  AIF  9655AB  50 m  2:31.79   
52  438  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  50 m  2:32.69   
53  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  2:34.63   
54  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  2:35.58   
55  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  2:41.24   
56  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  2:47.52   
57  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  2:47.67   
58  417  Petersen Mathias  1995  VÆRLØSE  9563AR  50 m  2:48.77   
59  232  Munch-Jensen Victor L.  1996  SOLRØD  9663AM  50 m  2:59.14   
60  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  3:05.31   
61  415  Neumann Oliver  1998  VÆRLØSE  9851AM  50 m  3:07.71   
62  236  Sørensen Mikkel Brandt  1996  SOLRØD    50 m  3:10.17   
63  374  Rosendal Oliver  1997  FR.SUND  9737AG  50 m  3:10.29   
64  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m  3:29.63   
65  420  Jakobsen Benjamin  1998  VÆRLØSE  9883AM  50 m  3:54.53   
66  268  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m     
67  269  Nielsen Emil Brohus  1997  FARUM  9719AJ  50 m     
68  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m     
69  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m     
70  290  Erichsen Christian  1990  AIF  9059AD  50 m  2:01.05  SCR 
71  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m  2:13.24  SCR 
72  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m  2:18.56  SCR 
73  411  Nielsen Philip  1991  VÆRLØSE  9161AD  50 m  2:25.78  SCR 
74  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  2:36.82  SCR 
75  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  2:38.04  SCR 
76  416  Schwaab Johannes  1994  VÆRLØSE  9443AR  50 m  3:05.30  SCR 
77  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
 
Løb 30, 200m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
390  Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  50 m  2:07.98   
402  Vedel Ida Marie  1994  FARUM  9484AE  50 m  2:10.47   
307  Hjelmgaard Mai  1994  VI39  9444AB  50 m  2:10.63   
215  Skarbaliute Dominyka  1994  GTI  9452AB  50 m  2:14.68   
436  Gadfelt Julie Marie  1996  FARUM  9602AB  50 m  2:15.63   
198  Damberg Julie  1992  GTI  9296AD  50 m  2:15.84   
288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  2:16.07   
300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m  2:16.12   
404  Cawley Nina  1994  HELSINGØR  9496AG  50 m  2:17.61   
10  456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  2:20.12   
11  197  Christiansen Pernille  1995  GTI  9558AK  50 m  2:21.82   
12  202  Høj Sofie Kisbye  1992  GTI  9268AB  50 m  2:22.66   
13  193  Appelsø Johanne  1994  GTI  9412AM  50 m  2:24.11   
14  426  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  50 m  2:26.61   
15  194  Barrett Kathrine  1996  GTI  9688AF  50 m  2:26.70   
16  435  Duus Lisa Steen  1997  FARUM  9764AI  50 m  2:28.44   
17  347  Hansen Christine Lynggård  1994  STT  9406AG  50 m  2:29.92   
18  221  Willumsen Rikke  1996  GTI  9644AL  50 m  2:30.48   
19  377  Vilmand Ida Pommerencke  1993  FR.SUND  9322AF  50 m  2:32.14   
20  443  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  50 m  2:33.46   
21  445  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  50 m  2:35.22   
22  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  2:35.50   
23  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  2:41.60   
24  365  Larsen Charlotte  1994  FR.SUND  9408AL  50 m  2:42.07   
25  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m  2:42.30   
26  320  Hansen Amalie Lynggård  1996  STT  9676AE  50 m  2:43.17   
27  311  Lindblad Anne-Sofie  1997  VI39  9716AF  50 m  2:48.20   
28  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  2:51.99   
29  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m  2:54.83   
30  372  Poulsen Karoline  1994  FR.SUND  9498AD  50 m  2:55.93   
31  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  2:57.08   
32  241  Voss Rikke  1997  SOLRØD  9756AP  50 m  2:57.36   
33  226  Feld Katrine  1993  SOLRØD  9318AN  50 m  3:00.86   
34  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m  3:03.18   
35  291  Gregersen Cilla  1997  AIF  9772AA  50 m  3:05.70   
36  239  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  50 m  3:44.38   
37  233  Norup Mathilde  1998  SOLRØD  9802AS  50 m     
38  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m     
39  327  Sørensen Lea  1994  STT  9466AC  50 m     
40  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m     
41  219  Vegge Pernille  1995  GTI  9578AG  50 m  2:24.55  SCR 
42  204  Jørgensen Simone  1995  GTI  9598AK  50 m  2:27.84  SCR 
43  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  2:30.92  SCR 
 
Løb 31, 1500m Frisvømning Herrer 
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. 
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
293  Jensen Andreas Hallberg  1992  AIF  9217AF  50 m  16:56.68   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  17:08.27   
398  Petersen-Bach Jacob  1987  FARUM  8727AA  50 m  17:10.96   
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  17:32.21   
103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  17:59.48   
336  Jensen Mikkel Møller  1995  GSK  9559AD  50 m  18:49.13   
292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  19:00.00   
306  Hersted Harald Bjørndal  1994  VI39  9441AI  50 m     
295  Klarskov Morten  1992  AIF  9229AB  50 m     
10  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m     
 
Løb 32, 800m Frisvømning Damer 
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. 
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
314  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  9:21.60   
339  Jørgensen Eliana  1993  GSK  9348AM  50 m  9:49.32   
463  Olsson Cecilie Lagerbon  1991  HILLERØD  9162AE  50 m  9:56.48   
462  Lohse Thea Mundt  1994  HILLERØD  9452AQ  50 m  9:56.57   
456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  9:57.49   
231  Munch Alexandra  1996  SOLRØD  9658AT  50 m  10:03.57   
216  Stuhr Henriette  1996  GTI  9644AB  50 m  10:18.67   
356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  10:30.00   
461  Lohse Rikke Mundt  1996  HILLERØD  9682AJ  50 m  10:30.01   
10  459  Lindgreen Caroline  1995  HILLERØD  9538AO  50 m  10:30.22   
11  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  10:51.06   
12  458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  10:55.65   
13  453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  11:04.51   
14  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  11:05.98   
15  196  Bonè Mie  1996  GTI  9668AI  50 m  11:09.64   
16  455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  10:00.01  SCR 
 
Løb 33, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  59.49   
450  Gerlach Andreas  1995  HILLERØD  9527AK  50 m  1:03.01   
406  Nyeland Rasmus Ejby  1995  HELSINGØR  9561AD  50 m  1:03.78   
367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  1:05.88   
227  Henriksen Kim  1989  SOLRØD  8975AB  50 m  1:08.20   
329  Vidkjær Piet Jon  1995  STT  9593AE  50 m  1:09.21   
403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  1:09.32   
401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  1:09.45   
105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m  1:10.41   
10  313  Smith Henrik  1993  VI39  9371AE  50 m  1:10.44   
11  439  Nielsen Jens Dyreborg  1995  FARUM  9571AG  50 m  1:11.42   
12  201  Grodt Oliver  1994  GTI  9415AI  50 m  1:11.57   
13  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  1:12.53   
14  318  Østergaard Nikolai  1996  VI39  9603AB  50 m  1:12.57   
15  323  Jørgensen Lasse  1996  STT  9697AB  50 m  1:13.76   
16  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m  1:14.33   
17  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  1:15.11   
18  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  1:17.68   
19  299  Roldgaard Marcus  1996  AIF  9655AB  50 m  1:17.73   
20  264  Jørner Mads  1998  FARUM  9891AB  50 m  1:20.10   
21  104  Friis Martin  1994  ROSKILDE  9443AA  50 m  1:21.31   
22  409  Elsborg Lars  1994  VÆRLØSE  9419AC  50 m  1:23.12   
23  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  1:25.93   
24  230  Lippert-Hansen Anders  1996  SOLRØD  9631AP  50 m  1:30.53   
25  263  Grovn Emil  1998  FARUM  9877AC  50 m  1:33.65   
26  268  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  1:38.83   
27  229  Jacobsen Gustav  1998  SOLRØD  9885AL  50 m  1:39.68   
28  374  Rosendal Oliver  1997  FR.SUND  9737AG  50 m  1:41.27   
29  419  Jacobsen Mads H.  1995  VÆRLØSE  9583AR  50 m  1:46.76   
30  376  Sondum Emil  1999  FR.SUND  9925AE  50 m  1:47.46   
31  272  Olsson Jonas Lagerbon  1995  FARUM  9521AE  50 m  1:50.44   
32  245  Elmholdt Mathias  1999  FARUM  9961AH  50 m  1:54.68   
33  421  Monrad Rasmus  1998  VÆRLØSE    50 m  2:06.57   
34  417  Petersen Mathias  1995  VÆRLØSE  9563AR  50 m  2:07.19   
35  242  Als-Nielsen Viktor  1998  FARUM  9809AC  50 m  2:13.73   
36  422  Milsgaard Jacob Cheng  1998  VÆRLØSE  9851AO  50 m  2:15.00   
37  274  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  50 m     
38  325  Nilsson Peter  1996  STT  9687AE  50 m     
39  255  Petersen Christoffer D.  2001  FARUM    50 m     
40  324  Mariegaard Johannes E.  1997  STT  9743AF  50 m     
41  276  Aagaard Christian  1998  FARUM  9817AG  50 m     
42  244  Eklund Peter  1997  FARUM  9709AN  50 m     
43  246  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  50 m     
44  247  Hansen Christian Hvilshøj  1998  FARUM    50 m     
45  290  Erichsen Christian  1990  AIF  9059AD  50 m  1:04.82  SCR 
46  115  Petersen Morten Børre  1996  ROSKILDE  9639AD  50 m  1:10.69  SCR 
47  411  Nielsen Philip  1991  VÆRLØSE  9161AD  50 m  1:17.34  SCR 
48  120  Thulstrup Jens Thomas  1996  ROSKILDE  9649AD  50 m  1:18.31  SCR 
49  116  Rasmussen Patrick  1997  ROSKILDE  9769AG  50 m  1:34.16  SCR 
50  111  Korfitsen Oliver  1990  ROSKILDE  9013AE  50 m    SCR 
 
Løb 34, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
342  Pedersen Christine  1993  GSK  9308AG  50 m  1:05.72   
399  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  50 m  1:06.34   
396  Pedersen Camilla Tschikai  1991  FARUM  9148AB  50 m  1:08.47   
215  Skarbaliute Dominyka  1994  GTI  9452AB  50 m  1:11.97   
400  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  50 m  1:12.35   
286  Brahtz Katrine  1995  AIF  9518AG  50 m  1:12.46   
373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  1:13.78   
393  Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  1:15.00   
197  Christiansen Pernille  1995  GTI  9558AK  50 m  1:15.79   
10  453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  1:16.48   
11  433  Bastiansen Maria  1995  FARUM  9504AD  50 m  1:16.70   
12  456  Jacobsen Louise Hedmann  1996  HILLERØD  9624AB  50 m  1:16.70   
13  305  Christensen Frederikke  1995  VI39  9504AC  50 m  1:16.81   
14  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  1:17.43   
15  109  Jørgensen Maria  1990  ROSKILDE  9088AE  50 m  1:17.85   
16  377  Vilmand Ida Pommerencke  1993  FR.SUND  9322AF  50 m  1:18.25   
17  346  Villumsen Frederikke  1997  AIF  9746AA  50 m  1:18.50   
18  426  Nielsen Helene Hupfeldt  1994  VÆRLØSE  9464AJ  50 m  1:20.00   
19  443  Scharf Signe  1995  FARUM  9528AK  50 m  1:22.09   
20  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  1:23.92   
21  303  Berg Mie Lind  1996  VI39  9624AO  50 m  1:23.95   
22  311  Lindblad Anne-Sofie  1997  VI39  9716AF  50 m  1:24.29   
23  297  Olsen Anna  1997  AIF  9712AC  50 m  1:26.72   
24  458  Lamberth Julie  1996  HILLERØD  9622AQ  50 m  1:27.49   
25  112  Langberg Julie  1995  ROSKILDE  9518AQ  50 m  1:27.59   
26  322  Jesse Katja  1996  STT  9674AM  50 m  1:28.50   
27  302  Andersen Kirstine  1997  VI39  9776AF  50 m  1:30.84   
28  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m  1:31.81   
29  378  Vilmand Line P.  1995  FR.SUND  9576AK  50 m  1:33.29   
30  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m  1:37.47   
31  233  Norup Mathilde  1998  SOLRØD  9802AS  50 m  1:41.72   
32  424  Eiken Cecilie  1996  VÆRLØSE  9682AP  50 m  1:44.59   
33  241  Voss Rikke  1997  SOLRØD  9756AP  50 m  1:44.77   
34  256  Scharf Lærke  1999  FARUM  9978AC  50 m  1:48.14   
35  250  Jonsson Kathrine Kock  1998  FARUM  9816AO  50 m  1:48.19   
36  271  Nielsen Mia Ishøj  2000  FARUM  0066AB  50 m  1:55.99   
37  257  Sthude Thea  1999  FARUM  9916AK  50 m  1:57.25   
38  425  Laursen Vibe Raaby  1998  VÆRLØSE  9846AQ  50 m  1:59.17   
39  251  Jørgensen Simone  1999  FARUM    50 m  2:08.85   
40  239  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  50 m  2:10.12   
41  235  Skou Amalie Sophia  1997  SOLRØD  9726AX  50 m  2:14.31   
42  428  Gram Nanna Westfall  1998  VÆRLØSE  9898AQ  50 m  2:15.00   
43  254  Michaelsen Lavanya  2000  FARUM    50 m     
44  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m     
45  340  Mäkelä Emma  1996  GSK  9632AN  50 m     
46  275  Sureshkumar Perriya  1998  FARUM  9888AD  50 m     
47  110  Jørgensen Nina  1990  ROSKILDE  9014AF  50 m     
48  258  Thuesen Alberte  2001  FARUM  0126AA  50 m     
49  248  Hansen Sarah Hvilshøj  1998  FARUM    50 m     
50  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m     
51  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m     
52  259  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m     
53  253  Michaelsen Aparjita  2000  FARUM    50 m     
54  252  Korch Sofie S.  1998  FARUM  9864AA  50 m     
55  249  Jacobsen Camilla  1998  FARUM    50 m     
56  243  Duus Mia Steen  2001  FARUM    50 m     
57  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m     
58  335  Feldberg Mie Thisted  1995  GSK  9508AM  50 m  1:12.57  SCR 
59  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  1:46.04  SCR 
 
Løb 35, 200m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
391  Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  50 m  2:07.79   
386  Blume Anders  1990  FARUM  9071AA  50 m  2:09.42   
200  Dufour Rasmus  1993  GTI  9301AI  50 m  2:10.19   
209  Mouritsen Andreas  1992  GTI  9201AC  50 m  2:13.12   
367  Mathiesen Martin  1994  FR.SUND  9439AE  50 m  2:15.30   
218  Sørensen Thomas Dahl  1992  GTI  9249AA  50 m  2:16.02   
343  Sørensen Jonas  1990  GSK  9023AA  50 m  2:16.39   
210  Mouritsen Magnus  1992  GTI  9211AC  50 m  2:17.47   
208  Mortensen Emil K.  1993  GTI  9333AE  50 m  2:18.13   
10  220  Westergaard Jonas  1990  GTI  9001AC  50 m  2:18.50   
11  397  Pedersen Frederik Siem  1991  FARUM  9155AC  50 m  2:19.15   
12  392  Jensen Simon Sønderup  1988  FARUM  8875AC  50 m  2:19.64   
13  217  Sørensen Niels Wissing  1993  GTI  9391AC  50 m  2:19.94   
14  401  Wagner Martin  1991  FARUM  9167AA  50 m  2:21.75   
15  334  Eller Emil  1991  GSK  9175AF  50 m  2:21.81   
16  403  Vedel Karsten  1992  FARUM  9209AC  50 m  2:23.61   
17  338  Jungersen Søren  1993  GSK  9325AF  50 m  2:25.35   
18  490  Bastiansen Martin  1993  FARUM  9387AI  50 m  2:25.49   
19  213  Pittioni Lasse  1995  GTI  9577AI  50 m  2:25.95   
20  337  Jensen Morten Møller  1992  GSK  9269AG  50 m  2:26.42   
21  301  Andersen Alexander  1993  VI39  9381AI  50 m  2:26.51   
22  309  Johansen Mikkel  1994  VI39  9473AB  50 m  2:26.70   
23  212  Petersen Christian  1993  GTI  9373AB  50 m  2:26.88   
24  103  Bruun Lauge  1992  ROSKILDE  9221AE  50 m  2:27.69   
25  319  Andersen Alexander Skov  1993  STT  9391AE  50 m  2:27.91   
26  227  Henriksen Kim  1989  SOLRØD  8975AB  50 m  2:28.44   
27  117  Rasmussen Yannick  1995  ROSKILDE  9565AH  50 m  2:29.63   
28  412  Ærenlund Rasmus  1992  VÆRLØSE  9259AA  50 m  2:30.79   
29  108  Jørgensen Johan  1993  ROSKILDE  9351AL  50 m  2:30.81   
30  105  Halby Christian  1994  ROSKILDE  9469AE  50 m  2:31.13   
31  452  Harms-Tefke Christoffer  1992  HILLERØD  9255AF  50 m  2:31.93   
32  199  Dolang Martin  1994  GTI  9425AE  50 m  2:32.00   
33  214  Poulsen Steffen  1994  GTI    50 m  2:34.98   
34  331  Brændholt Mathias  1996  GSK  9683AN  50 m  2:36.18   
35  444  Terp Sebastian  1995  FARUM  9599AB  50 m  2:36.53   
36  446  Taagholt Miki Mørck  1994  FARUM  9427AI  50 m  2:38.23   
37  448  Willén Ulrik Peter  1995  FARUM  9517AJ  50 m  2:38.80   
38  113  Larsen Morten Voigt  1995  ROSKILDE  9525AQ  50 m  2:39.05   
39  362  Fyrstenborg Rune  1994  FR.SUND  9491AD  50 m  2:39.89   
40  207  Merrildgaard Sebastian  1995  GTI  9559AH  50 m  2:40.01   
41  106  Hjeresen Oliver  1995  ROSKILDE  9509AH  50 m  2:40.54   
42  289  Djurhuus Martin Lund  1995  AIF  9527AB  50 m  2:41.61   
43  211  Møhl Emil  1994  GTI  9413AC  50 m  2:42.87   
44  315  Sørensen Christian O.  1996  VI39  9621AC  50 m  2:43.12   
45  292  Hansen Bjørn H. Bremholm  1996  AIF  9651AA  50 m  2:43.25   
46  298  Poulsen Magnus Sloth  1995  AIF  9591AA  50 m  2:45.78   
47  205  Kildholt Mads  1994  GTI  9485AC  50 m  2:46.12   
48  330  Andersen Anton  1995  GSK  9521AK  50 m  2:46.45   
49  119  Sørensen Mads Albæk  1993  ROSKILDE  9397AD  50 m  2:47.42   
50  440  Nielsen Kasper Emil  1995  FARUM  9537AJ  50 m  2:47.92   
51  114  Petersen Christoffer Back  1995  ROSKILDE  9503AH  50 m  2:50.61   
52  410  Nejlund Jeppe  1993  VÆRLØSE  9303AA  50 m  2:52.85   
53  345  Vestergaard Malthe  1995  GSK  9535AB  50 m  2:56.09   
54  260  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  50 m  2:56.65   
55  240  Wood-Kurland Kristian M.  1994  SOLRØD  9411AQ  50 m  2:57.58   
56  438  Jacobsen Christian  1995  FARUM  9509AL  50 m  2:57.65   
57  304  Bertelsen Nikolaj  1996  VI39  9671AJ  50 m  2:59.67   
58  232  Munch-Jensen Victor L.  1996  SOLRØD  9663AM  50 m  3:14.11   
59  414  Bech Thomas  1998  VÆRLØSE  9857AM  50 m  4:00.00   
60  376  Sondum Emil  1999  FR.SUND  9925AE  50 m  4:56.99   
61  262  Greve Philip  1998  FARUM  9839AK  50 m     
62  203  Jørgensen Jonas  1994  GTI  9429AA  50 m  2:35.98  SCR 
63  206  Madsen Anders  1995  GTI  9591AD  50 m  2:37.51  SCR 
 
Løb 36, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
390  Hansen Marina Heller  1994  FARUM  9404AL  50 m  2:30.24   
288  Clemmensen Clara Blohm  1996  AIF  9668AA  50 m  2:30.29   
333  Dolleris Annelouise  1995  GSK  9514AB  50 m  2:31.12   
463  Olsson Cecilie Lagerbon  1991  HILLERØD  9162AE  50 m  2:32.47   
388  Christiansen Anna-Marie  1990  FARUM  9044AA  50 m  2:33.20   
402  Vedel Ida Marie  1994  FARUM  9484AE  50 m  2:33.90   
308  Høgskilde Caroline  1996  VI39  9616AD  50 m  2:38.78   
202  Høj Sofie Kisbye  1992  GTI  9268AB  50 m  2:40.22   
198  Damberg Julie  1992  GTI  9296AD  50 m  2:40.32   
10  300  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m  2:42.25   
11  216  Stuhr Henriette  1996  GTI  9644AB  50 m  2:42.63   
12  356  Dresler Mie Astrup  1996  FR.SUND  9622AJ  50 m  2:43.99   
13  195  Beckmann Emilie  1997  GTI  9778AG  50 m  2:44.03   
14  194  Barrett Kathrine  1996  GTI  9688AF  50 m  2:44.85   
15  373  Ringgaard Amalie  1996  FR.SUND  9602AJ  50 m  2:45.00   
16  317  Zornic Dena  1996  VI39  9662AA  50 m  2:45.86   
17  453  Hauerbach Karoline  1995  HILLERØD  9568AO  50 m  2:47.97   
18  437  Hjuler Maja  1997  FARUM  9754AI  50 m  2:48.76   
19  222  Zilmer Benedicte  1997  GTI  9724AN  50 m  2:51.07   
20  193  Appelsø Johanne  1994  GTI  9412AM  50 m  2:53.43   
21  347  Hansen Christine Lynggård  1994  STT  9406AG  50 m  2:53.78   
22  107  Johansen Nanna  1996  ROSKILDE  9662AH  50 m  2:54.53   
23  332  Baastrup Anita  1995  GSK  9502AJ  50 m  2:55.76   
24  460  Lisbjerg Clara Amalie  1996  HILLERØD  9692AJ  50 m  2:55.78   
25  312  Normand Liv S.  1995  VI39  9522AI  50 m  2:55.83   
26  369  Nissen Katja  1995  FR.SUND  9566AC  50 m  2:56.17   
27  287  Christiansen Katrine  1996  AIF  9648AI  50 m  2:56.18   
28  442  Petersen Helena Daugbjerg  1997  FARUM  9734AI  50 m  2:56.44   
29  102  Andersen Catharina Skov  1997  ROSKILDE  9758AC  50 m  2:57.61   
30  196  Bonè Mie  1996  GTI  9668AI  50 m  2:57.85   
31  118  Sannerud Mette  1997  ROSKILDE  9706AD  50 m  2:58.45   
32  221  Willumsen Rikke  1996  GTI  9644AL  50 m  2:59.87   
33  434  Christian Nadia  1995  FARUM  9534AY  50 m  3:01.82   
34  368  Mejer Louise  1995  FR.SUND  9574AO  50 m  3:02.45   
35  226  Feld Katrine  1993  SOLRØD  9318AN  50 m  3:05.35   
36  445  Taagholt Martine Mørck  1997  FARUM  9726AB  50 m  3:08.18   
37  320  Hansen Amalie Lynggård  1996  STT  9676AE  50 m  3:10.45   
38  267  Krume Tina  1997  FARUM  9766AS  50 m  3:16.21   
39  365  Larsen Charlotte  1994  FR.SUND  9408AL  50 m  3:25.45   
40  371  Pedersen Rikke Elsborg  1997  FR.SUND  9714AN  50 m  3:35.57   
41  372  Poulsen Karoline  1994  FR.SUND  9498AD  50 m  3:37.31   
42  266  Korch Caroline S.  1996  FARUM  9636AB  50 m     
43  265  Jørner Rikke  1996  FARUM  9628AJ  50 m     
44  270  Nielsen Julie Windfeldt  1998  FARUM  9878AJ  50 m     
45  273  Reich Andrea  1998  FARUM  9898AN  50 m     
46  261  Gadfelt Anne Sofie  1999  FARUM  9948AE  50 m     
47  455  Jacobsen Line Hedmann  1993  HILLERØD  9374AA  50 m  2:32.02  SCR 
48  352  Bjørklund Marisa  1995  FR.SUND  9554AD  50 m  2:39.20  SCR 
49  204  Jørgensen Simone  1995  GTI  9598AK  50 m  2:58.58  SCR 
50  354  Cordius Oline  1999  FR.SUND  9904AH  50 m  3:45.44  SCR 
 
Løb 37, 4X100m Frisvømning Herrer 
Max 3 heat! 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
382  Farum Herrer  FARUM    50 m  3:27.77   
281  Vat Herrer 1  VAT    50 m  3:34.79   
282  Vat Herrer 2  VAT    50 m  3:45.79   
430  Farum Drenge Konk 1  FARUM    50 m  4:07.53   
413  Værløse Drenge1  VÆRLØSE    50 m  7:30.00   
418  Værløse Drenge2  VÆRLØSE    50 m  8:00.00   
408  Værløse Drenge 3  VÆRLØSE    50 m     
225  Solrød Søløverne 1  2009  SOLRØD    50 m     
 
Løb 38, 4X100m Frisvømning Damer 
Max 3 heat! 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
277  Vat Damer 1  VAT    50 m  3:58.79   
383  Farum Ladies 1  FARUM    50 m  4:00.56   
278  Vat Damer 2  VAT    50 m  4:12.79   
431  Farum Piger Konk 1  FARUM    50 m  4:20.21   
432  Farum Piger Konk 2  FARUM    50 m  4:26.49   
358  Piger 1 Frederikssund  1992  FR.SUND    50 m  4:30.00   
223  Solrød Sælerne 1  2009  SOLRØD    50 m  5:32.76   
423  Værløse Piger  VÆRLØSE    50 m  8:00.00   
285  Vat Piger 3  VAT    50 m     
10  284  Vat Piger 2  VAT    50 m     
11  283  Vat Piger 1  VAT    50 m     
12  224  Solrød Sælerne 2  2009  SOLRØD    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.17.25  Udskriftsdato  14 januar 2010 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:08