Startliste Løb 1-11 
 
  Stævne navn  NS ministævne Farum    Udskriftsdato  14 november 2017   
  Stævne by  Farum    Udskriftstidspunkt  15:06   
  Arrangør  Farum Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  19 november 2017         
 
 
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
45  Hansen Emily  2005  HELSINGE  0528AO  25 m  31.90   
53  Lund Amalie  2004  HELSINGE  0438AX  50 m  33.40   
50  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE  0428AQ  50 m  33.60   
117  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  33.61   
58  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  34.25   
101  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  35.06   
15  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  35.08   
39  Eriksen Sarah Cecilia  2004  HELSINGE  0448AW  25 m  35.21   
122  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  25 m  35.88   
10  127  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m  36.86   
11  110  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  25 m  37.04   
12  12  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  39.03   
13  16  Klitten Amalie  2004  HILLERØD  0448BA  25 m  39.03   
14  126  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  39.17   
15  22  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  39.23   
16  125  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  39.39   
17  47  Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  25 m  39.69   
18  92  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  39.94   
19  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  40.01   
20  118  Kragh Kirstine Tønder  2005  FARUM  0566AU  25 m  40.74   
21  46  Hoffmann Sally Sol Lindal  2007  HELSINGE  0776AE  50 m  40.90   
22  109  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  41.14   
23  104  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  41.18   
24  128  Sulsbrück Thilde  2005  FARUM  0554AU  25 m  41.97   
25  105  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  43.11   
26  35  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  43.86   
27  95  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  50 m  44.46   
28  96  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  44.53   
29  61  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  44.72   
30  68  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  45.28   
31  97  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  45.71   
32  76  Skov Lilja  2007  FR.SUND    25 m  46.53   
33  115  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m  46.60   
34  79  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  46.64   
35  20  Lythcke Amalie  2006  HILLERØD    25 m  49.01   
36  93  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  51.28   
37  13  Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD    25 m  52.83   
38  28  Søltoft Caroline Leander  2010  HILLERØD    25 m  53.67   
39  14  Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD    25 m  56.02   
40  114  Jørgensen Caroline  2008  FARUM    25 m  57.00   
41  78  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  58.53   
42  25  Poulsen Liva  2007  HILLERØD    25 m  58.82   
43  10  Hansen Thilde Werther  2007  HILLERØD    25 m  59.17   
44  100  Villiam Victoria  2006  FR.VÆRK    25 m  1:00.47   
45  106  Børsting Lisa  2007  FARUM  0726AM  25 m  1:02.45   
46  98  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  1:03.23   
47  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD    25 m  1:06.52   
48  83  Christensen Lærke  2009  FR.VÆRK  0904AC  25 m  1:18.07   
49  72  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  1:19.00   
50  24  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:40.01   
51  48  Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE    25 m     
52  49  Jesse Melani  2008  HELSINGE    25 m     
53  54  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE    25 m     
54  59  Thomsen Yasmin  2007  HELSINGE    25 m     
55  107  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM    25 m     
56  124  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m     
 
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
57  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  31.91   
55  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m  32.87   
80  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  33.06   
120  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  33.63   
70  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  34.28   
44  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  34.36   
60  Vester André  2004  HELSINGE  0401AP  25 m  34.50   
51  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  50 m  34.93   
71  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  35.03   
10  129  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  50 m  35.41   
11  41  Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  25 m  35.65   
12  18  Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  36.87   
13  66  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  37.19   
14  116  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m  37.25   
15  43  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  25 m  37.26   
16  30  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  37.29   
17  38  Christiansen Victor  2004  HELSINGE  0435AN  25 m  37.42   
18  123  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  39.25   
19  42  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  25 m  39.66   
20  108  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m  39.68   
21  27  Sunesen Sebastian  2005  HILLERØD  0515AM  25 m  40.01   
22  111  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  40.83   
23  91  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  41.32   
24  102  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  41.98   
25  69  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  44.32   
26  56  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  44.43   
27  31  Veje Samuel  2005  HILLERØD    25 m  44.65   
28  73  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  45.93   
29  29  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  46.11   
30  103  Asskildt Kaare  2006  FARUM  0659AJ  25 m  46.22   
31  Gyllenøhr Luis  2007  HILLERØD    25 m  46.58   
32  121  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  46.99   
33  74  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  47.58   
34  112  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  50.16   
35  Grefstad Simon  2007  HILLERØD    25 m  50.21   
36  67  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  51.13   
37  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD    25 m  51.42   
38  21  Melander Kean  2007  HILLERØD  0725AH  25 m  53.00   
39  11  Holbek Lucas  2007  HILLERØD    25 m  57.01   
40  64  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  58.19   
41  90  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  58.33   
42  23  Nissen Emil  2006  HILLERØD    25 m  59.01   
43  36  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m     
44  37  Cheng Nikolaj  2007  HELSINGE    25 m     
45  40  Fisker Nicklas Østrup  2008  HELSINGE    25 m     
46  52  Købsted Nicklas Kolt  2006  HELSINGE    25 m     
47  99  Quvang Rasmus  2006  FR.VÆRK    25 m     
 
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
88  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:21.98   
24  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  1:23.77   
50  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE  0428AQ  50 m  1:29.13   
19  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  1:32.01   
Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:32.19   
101  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  1:34.16   
122  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  25 m  1:36.95   
58  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  1:39.75   
22  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  25 m  1:39.90   
10  109  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m  1:39.96   
11  15  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  1:40.63   
12  82  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:42.38   
13  46  Hoffmann Sally Sol Lindal  2007  HELSINGE  0776AE  50 m  1:43.11   
14  92  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  1:43.43   
15  81  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  1:43.54   
16  104  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  1:44.39   
17  94  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  1:48.96   
18  47  Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  50 m  1:51.96   
19  16  Klitten Amalie  2004  HILLERØD  0448BA  25 m  1:53.01   
20  84  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  1:56.30   
21  26  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  1:57.87   
22  12  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  2:01.06   
23  Flach Isabella  2008  HILLERØD    25 m  2:05.01   
 
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
62  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  1:28.33   
77  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  1:29.25   
70  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:31.36   
55  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m  1:33.11   
86  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:35.29   
44  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  50 m  1:37.71   
113  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  1:38.75   
27  Sunesen Sebastian  2005  HILLERØD  0515AM  25 m  1:50.01   
30  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  1:50.01   
10  31  Veje Samuel  2005  HILLERØD    25 m  1:50.01   
11  18  Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  1:50.47   
12  43  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  50 m  1:53.50   
13  17  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m  2:20.01   
14  57  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m     
15  111  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m     
16  112  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m     
 
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
88  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:29.06   
19  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  1:36.01   
Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  1:36.81   
87  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:38.54   
126  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  1:38.97   
110  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  25 m  1:46.06   
125  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m  1:53.05   
39  Eriksen Sarah Cecilia  2004  HELSINGE  0448AW  25 m  1:53.63   
12  Jokumsen Lise Elton  2004  HILLERØD  0482AZ  25 m  1:53.76   
10  79  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  1:56.66   
11  68  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:57.14   
12  61  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  1:59.76   
13  16  Klitten Amalie  2004  HILLERØD  0448BA  25 m  2:02.01   
14  115  Khan Aminah  2006  FARUM  0608AO  25 m  2:02.71   
15  49  Jesse Melani  2008  HELSINGE    25 m  2:03.74   
16  105  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m  2:06.65   
17  97  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  2:10.10   
18  93  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  2:14.04   
19  106  Børsting Lisa  2007  FARUM  0726AM  25 m  2:38.79   
20  13  Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD    25 m  2:49.01   
21  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD    25 m  2:50.01   
22  78  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m     
23  109  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  25 m     
24  119  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m     
25  127  Spellerberg Frida Amalie  2004  FARUM  0452AZ  25 m     
 
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
120  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  1:33.84   
51  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  1:36.48   
77  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  1:40.74   
62  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  1:43.52   
36  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  1:45.79   
66  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:47.11   
30  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  1:51.29   
64  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  1:55.54   
74  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:55.88   
10  27  Sunesen Sebastian  2005  HILLERØD  0515AM  25 m  1:57.01   
11  31  Veje Samuel  2005  HILLERØD    25 m  1:57.01   
12  18  Larsen Sebastian  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  1:57.56   
13  41  Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  50 m  1:58.35   
14  102  Angjelovski Stefan  2006  FARUM  0649AJ  25 m  1:59.21   
15  103  Asskildt Kaare  2006  FARUM  0659AJ  25 m  2:09.43   
16  73  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  2:27.28   
17  99  Quvang Rasmus  2006  FR.VÆRK    25 m  3:03.22   
18  60  Vester André  2004  HELSINGE  0401AP  25 m     
19  67  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m     
20  69  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m     
21  90  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m     
 
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
50  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE  0428AQ  25 m  38.36   
53  Lund Amalie  2004  HELSINGE  0438AX  50 m  38.79   
24  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  39.61   
15  Kjærsgaard Jasmin  2006  HILLERØD  0682AF  25 m  42.56   
81  Bierbaum-Pedersen Sofie  2006  FR.VÆRK  0694AO  25 m  46.12   
101  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  50 m  47.03   
95  Kofoed Anine Munch  2005  FR.VÆRK  0576AK  25 m  47.13   
104  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  25 m  47.17   
19  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  25 m  47.23   
10  94  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  48.29   
11  47  Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  25 m  49.02   
12  119  Lind Selma Thomsen  2007  FARUM  0714AJ  25 m  50.35   
13  Flach Isabella  2008  HILLERØD    25 m  50.81   
14  76  Skov Lilja  2007  FR.SUND    25 m  52.13   
15  35  Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  25 m  53.71   
16  114  Jørgensen Caroline  2008  FARUM    25 m  55.00   
17  96  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  57.44   
18  20  Lythcke Amalie  2006  HILLERØD    25 m  58.01   
19  106  Børsting Lisa  2007  FARUM  0726AM  25 m  1:02.40   
20  100  Villiam Victoria  2006  FR.VÆRK    25 m  1:02.57   
21  39  Eriksen Sarah Cecilia  2004  HELSINGE  0448AW  25 m  1:02.71   
22  28  Søltoft Caroline Leander  2010  HILLERØD    25 m  1:03.01   
23  10  Hansen Thilde Werther  2007  HILLERØD    25 m  1:10.01   
24  14  Jørgensen Anna Gregers  2007  HILLERØD    25 m  1:11.01   
25  98  Nørgaard Rosa  2010  FR.VÆRK  1048AA  25 m  1:11.72   
26  25  Poulsen Liva  2007  HILLERØD    25 m  1:12.01   
27  83  Christensen Lærke  2009  FR.VÆRK  0904AC  25 m  1:13.09   
28  72  Nielsen Amalie Lærke  2008  FR.SUND  0824AE  25 m  1:13.89   
29  48  Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE    25 m     
30  54  Madsen Anna Søjberg  2008  HELSINGE    25 m     
31  59  Thomsen Yasmin  2007  HELSINGE    25 m     
32  107  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM    25 m     
33  124  Rasmussen Emma Sahl  2004  FARUM  0472AD  25 m     
 
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
71  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  38.12   
129  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  25 m  44.15   
44  Frederiksen Tobias  2006  HELSINGE  0657AC  25 m  44.36   
60  Vester André  2004  HELSINGE  0401AP  25 m  45.11   
36  Brandt Nikolaj Assentoft  2007  HELSINGE  0757AF  25 m  45.15   
113  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  45.30   
43  Frederiksen Lasse S.  2006  HELSINGE  0617AI  50 m  50.54   
111  Hansen Benjamin Schultz  2005  FARUM  0533AM  25 m  50.77   
86  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  51.37   
10  112  Helmudt Bertil Mørup  2005  FARUM  0553AM  25 m  53.59   
11  56  Pedersen Nikolaj  2007  HELSINGE  0791AG  25 m  54.54   
12  123  Pedersen Joshua Michael  2006  FARUM  0631AK  25 m  54.89   
13  Danquart Otto Holbøll  2007  HILLERØD    25 m  55.01   
14  121  Markussen Benjamin Krohn  2008  FARUM  0823AD  25 m  55.29   
15  91  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  56.01   
16  42  Foged William  2008  HELSINGE  0805AA  50 m  56.25   
17  21  Melander Kean  2007  HILLERØD  0725AH  25 m  57.39   
18  Grefstad Simon  2007  HILLERØD    25 m  1:01.01   
19  Gyllenøhr Luis  2007  HILLERØD    25 m  1:02.01   
20  90  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  1:02.41   
21  23  Nissen Emil  2006  HILLERØD    25 m  1:09.01   
22  11  Holbek Lucas  2007  HILLERØD    25 m  1:10.01   
23  37  Cheng Nikolaj  2007  HELSINGE    25 m     
24  40  Fisker Nicklas Østrup  2008  HELSINGE    25 m     
25  52  Købsted Nicklas Kolt  2006  HELSINGE    25 m     
 
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
117  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  25 m  1:31.58   
45  Hansen Emily  2005  HELSINGE  0528AO  25 m  1:34.47   
87  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  1:38.25   
126  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  25 m  1:39.87   
110  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  25 m  1:40.71   
58  Peters Frida Gram  2007  HELSINGE  0712AC  25 m  1:42.36   
92  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  1:43.54   
82  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:47.04   
97  Nielsen Lianne Jing  2005  FR.VÆRK  0544AX  25 m  1:56.61   
10  94  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  2:05.08   
11  93  Frederiksen Andrea  2008  FR.VÆRK  0814AF  25 m  2:05.24   
12  96  Larsen Nanna Holmegaard  2005  FR.VÆRK  0588AW  25 m  2:06.26   
13  84  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  2:21.95   
14  26  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  2:30.01   
15  61  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m     
16  68  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m     
17  76  Skov Lilja  2007  FR.SUND    25 m     
18  79  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m     
19  105  Borgmann Lucia  2007  FARUM  0774AM  25 m     
20  118  Kragh Kirstine Tønder  2005  FARUM  0566AU  25 m     
21  122  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  25 m     
22  125  Rose Marie  2006  FARUM  0606AR  25 m     
23  128  Sulsbrück Thilde  2005  FARUM  0554AU  25 m     
 
Løb 10, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
57  Peters Emil Gram  2005  HELSINGE  0529AD  25 m  1:19.96   
62  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  1:26.17   
55  Neldeberg Viktor Junker  2004  HELSINGE  0445AA  25 m  1:32.74   
66  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:34.01   
80  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:34.60   
51  Klitgaard Victor Møller  2006  HELSINGE  0691AE  25 m  1:35.22   
70  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:35.70   
77  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  1:38.20   
129  Thaulow Kristoffer  2007  FARUM  0747AF  25 m  1:38.28   
10  38  Christiansen Victor  2004  HELSINGE  0435AN  25 m  1:40.01   
11  113  Just Oscar Høck  2006  FARUM  0601AK  25 m  1:49.78   
12  74  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  2:00.86   
13  91  Hansen Asbjørn Aksel  2006  FR.VÆRK  0643AE  25 m  2:01.57   
14  73  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  2:10.99   
15  17  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  25 m  2:30.01   
16  29  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  2:30.01   
17  41  Foged Scott  2005  HELSINGE  0575AI  25 m     
18  64  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m     
19  71  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m     
20  108  Ciampi Emanuele Holm  2006  FARUM  0621AB  25 m     
21  116  Khan Younus  2005  FARUM  0543AM  25 m     
 
Løb 11, 4X50m Frisvømning Mix 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Hils1  2003  HILLERØD    25 m  2:10.00   
32  Mix 1 Helsinge  2004  HELSINGE    25 m  2:10.00   
63  Frederikssund Blå  2007  FR.SUND    25 m  2:10.00   
85  Stålmix 1 Fr.værk  2004  FR.VÆRK    25 m  2:10.00   
130  Farum Mix 1  2004  FARUM    25 m  2:10.00   
Hils2  2003  HILLERØD    25 m  2:20.00   
33  Mix 2 Helsinge  2004  HELSINGE    25 m  2:20.00   
65  Frederikssund Grøn  2006  FR.SUND    25 m  2:20.00   
89  Stålmix 2 Fr.værk  2005  FR.VÆRK    25 m  2:20.00   
10  131  Farum Mix 2  2004  FARUM    25 m  2:20.00   
11  Hils3  2003  HILLERØD    25 m  2:30.00   
12  34  Mix 3 Helsinge  2003  HELSINGE    25 m  2:30.00   
13  75  Frederikssund Rød  2008  FR.SUND    25 m  2:30.00   
14  132  Farum Mix 3  2004  FARUM    25 m  2:30.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  14 november 2017 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:06