Resultat Total Point 
 
  Stśvne navn  Medleystśvne #1    Udskriftsdato  01 november 2015   
  Stśvne by  Farum    Udskriftstidspunkt  16:00   
  ArrangÝr  Farum SvÝmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  01 november 2015         
 
 
LÝb 1, 25m FrisvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Emma Reuss Tranberg  2006  Farum SvÝmmeklub            20   
Maya BŲcher Lassen  2005  Farum SvÝmmeklub            19   
Mathilde Thor MÝller  2005  Farum SvÝmmeklub            18   
Isabella Baltzer  2006  Farum SvÝmmeklub            16   
Emma Fisker Olsen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Frida Amalie Spellerberg  2004  Farum SvÝmmeklub            14   
                     
 
LÝb 2, 25m FrisvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Lauge Sandby SÝrensen  2005  Farum SvÝmmeklub            24   
Andreas Juul LÝnborg  2004  Farum SvÝmmeklub            21   
Oliver Baltzer  2004  Farum SvÝmmeklub            19   
Stefan Angjelovski  2006  Farum SvÝmmeklub            17   
Andreas Kemp  2004  Farum SvÝmmeklub            16   
Andreas Aabling  2003  Farum SvÝmmeklub            16   
Casper Fink Petersen  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
Jakob Briston Kristensen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Benjamin Schultz Hansen  2005  Farum SvÝmmeklub            14   
                     
 
LÝb 3, 50m FrisvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Caroline Liv Christiansen  2003  Farum SvÝmmeklub            24   
Mille Korndal-Henriksen  2005  Farum SvÝmmeklub            22   
Mathilde RÝmer  2006  Farum SvÝmmeklub            21   
Helena Skovboel  2003  Farum SvÝmmeklub            21   
Maj Jensen  2003  Farum SvÝmmeklub            19   
Amalie Frost Fischer  2005  Farum SvÝmmeklub            18   
Sofia Hamborg Jensen  2002  Farum SvÝmmeklub            18   
Sofie Bisgaard  2002  Farum SvÝmmeklub            17   
                     
 
LÝb 4, 50m FrisvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Teodor Roed SchÝning  2005  Farum SvÝmmeklub            24   
Benjamin Hougaard  2003  Farum SvÝmmeklub            23   
Marius Severin Haugland  2006  Farum SvÝmmeklub            18   
Rasmus MÝrkeberg Wagner  2002  Farum SvÝmmeklub            17   
Marius Snedker Storgaard  2004  Farum SvÝmmeklub            17   
Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum SvÝmmeklub            15   
Tobias Eno Mortensen  2005  Farum SvÝmmeklub            14   
Casper Schultz Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            DNS 
                     
 
LÝb 5, 25m RygsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Isabella Baltzer  2006  Farum SvÝmmeklub            17   
Maya BŲcher Lassen  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
Emma Reuss Tranberg  2006  Farum SvÝmmeklub            16   
Emma Fisker Olsen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
                     
 
LÝb 6, 25m RygsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Lauge Sandby SÝrensen  2005  Farum SvÝmmeklub            23   
Oliver Baltzer  2004  Farum SvÝmmeklub            18   
Casper Fink Petersen  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
Jakob Briston Kristensen  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
Oscar HÝck Just  2006  Farum SvÝmmeklub            16   
Stefan Angjelovski  2006  Farum SvÝmmeklub            16   
Andreas Kemp  2004  Farum SvÝmmeklub            15   
Andreas Aabling  2003  Farum SvÝmmeklub            15   
Benjamin Schultz Hansen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Andreas Juul LÝnborg  2004  Farum SvÝmmeklub            15   
11  Sebastian MÝller Choueiri  2006  Farum SvÝmmeklub            14   
                     
 
LÝb 7, 50m RygsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Maj Jensen  2003  Farum SvÝmmeklub            22   
Caroline Liv Christiansen  2003  Farum SvÝmmeklub            21   
Mathilde RÝmer  2006  Farum SvÝmmeklub            20   
Mille Korndal-Henriksen  2005  Farum SvÝmmeklub            17   
Amalie Frost Fischer  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
                     
 
LÝb 8, 50m RygsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Benjamin Hougaard  2003  Farum SvÝmmeklub            21   
Teodor Roed SchÝning  2005  Farum SvÝmmeklub            19   
Tobias Eno Mortensen  2005  Farum SvÝmmeklub            14   
Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum SvÝmmeklub            14   
Marius Severin Haugland  2006  Farum SvÝmmeklub            13   
                     
 
LÝb 9, 25m BrystsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Frederikke Trolle Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            18   
Frida Amalie Spellerberg  2004  Farum SvÝmmeklub            12   
Emma Fisker Olsen  2005  Farum SvÝmmeklub            12   
Maya BŲcher Lassen  2005  Farum SvÝmmeklub            11   
Freja Kjśrgaard Honig  2005  Farum SvÝmmeklub            DNS 
                     
 
LÝb 10, 25m BrystsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Andreas Kemp  2004  Farum SvÝmmeklub            17   
Lauge Sandby SÝrensen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Andreas Aabling  2003  Farum SvÝmmeklub            11   
Stefan Angjelovski  2006  Farum SvÝmmeklub            10   
                     
 
LÝb 11, 50m BrystsvÝmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Sofie Bisgaard  2002  Farum SvÝmmeklub            21   
Mathilde RÝmer  2006  Farum SvÝmmeklub            20   
Maj Jensen  2003  Farum SvÝmmeklub            20   
Caroline Liv Christiansen  2003  Farum SvÝmmeklub            19   
Sofia Hamborg Jensen  2002  Farum SvÝmmeklub            19   
Helena Skovboel  2003  Farum SvÝmmeklub            17   
Amalie Frost Fischer  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
Mille Korndal-Henriksen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
                     
 
LÝb 12, 50m BrystsvÝmning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Marius Severin Haugland  2006  Farum SvÝmmeklub            21   
Benjamin Hougaard  2003  Farum SvÝmmeklub            17   
Marius Snedker Storgaard  2004  Farum SvÝmmeklub            17   
Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum SvÝmmeklub            15   
Teodor Roed SchÝning  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Tobias Eno Mortensen  2005  Farum SvÝmmeklub            13   
Rasmus MÝrkeberg Wagner  2002  Farum SvÝmmeklub            13   
Casper Schultz Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            DNS 
                     
 
LÝb 13, Crawlvending M1+2 Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Maya BŲcher Lassen  2005  Farum SvÝmmeklub            14   
Frederikke Trolle Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            13   
Emma Reuss Tranberg  2006  Farum SvÝmmeklub            12   
Freja Kjśrgaard Honig  2005  Farum SvÝmmeklub            DNS 
                     
 
LÝb 14, Crawlvending M1+2 Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Lauge Sandby SÝrensen  2005  Farum SvÝmmeklub            19   
Andreas Kemp  2004  Farum SvÝmmeklub            18   
Andreas Juul LÝnborg  2004  Farum SvÝmmeklub            18   
Oliver Baltzer  2004  Farum SvÝmmeklub            14   
Oscar HÝck Just  2006  Farum SvÝmmeklub            14   
Benjamin Schultz Hansen  2005  Farum SvÝmmeklub            13   
Stefan Angjelovski  2006  Farum SvÝmmeklub            13   
Casper Fink Petersen  2005  Farum SvÝmmeklub            12   
Andreas Aabling  2003  Farum SvÝmmeklub            12   
                     
 
LÝb 15, Crawlvending M3 Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Maj Jensen  2003  Farum SvÝmmeklub            26   
Caroline Liv Christiansen  2003  Farum SvÝmmeklub            24   
Sofia Hamborg Jensen  2002  Farum SvÝmmeklub            23   
Sofie Bisgaard  2002  Farum SvÝmmeklub            22   
Mille Korndal-Henriksen  2005  Farum SvÝmmeklub            20   
Helena Skovboel  2003  Farum SvÝmmeklub            19   
Mathilde RÝmer  2006  Farum SvÝmmeklub            19   
Amalie Frost Fischer  2005  Farum SvÝmmeklub            17   
                     
 
LÝb 16, Crawlvending M3 Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Teodor Roed SchÝning  2005  Farum SvÝmmeklub            25   
Benjamin Hougaard  2003  Farum SvÝmmeklub            24   
Rasmus MÝrkeberg Wagner  2002  Farum SvÝmmeklub            16   
Tobias Eno Mortensen  2005  Farum SvÝmmeklub            16   
Marius Severin Haugland  2006  Farum SvÝmmeklub            14   
Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum SvÝmmeklub             
Casper Schultz Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            DNS 
                     
 
LÝb 17, Startspring M1+2 Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Maya BŲcher Lassen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Mathilde Thor MÝller  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Emma Reuss Tranberg  2006  Farum SvÝmmeklub            12   
Emma Fisker Olsen  2005  Farum SvÝmmeklub            11   
Frederikke Trolle Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            10   
                     
 
LÝb 18, Startspring M1+2 Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Oliver Baltzer  2004  Farum SvÝmmeklub            19   
Lauge Sandby SÝrensen  2005  Farum SvÝmmeklub            18   
Andreas Juul LÝnborg  2004  Farum SvÝmmeklub            16   
Jakob Briston Kristensen  2005  Farum SvÝmmeklub            15   
Andreas Aabling  2003  Farum SvÝmmeklub            15   
Casper Fink Petersen  2005  Farum SvÝmmeklub            12   
                     
 
LÝb 19, Startspring M3 Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Maj Jensen  2003  Farum SvÝmmeklub            25   
Caroline Liv Christiansen  2003  Farum SvÝmmeklub            24   
Mathilde RÝmer  2006  Farum SvÝmmeklub            24   
Amalie Frost Fischer  2005  Farum SvÝmmeklub            20   
Mille Korndal-Henriksen  2005  Farum SvÝmmeklub            19   
Helena Skovboel  2003  Farum SvÝmmeklub            19   
Sofia Hamborg Jensen  2002  Farum SvÝmmeklub            17   
                     
 
LÝb 20, Startspring M3 Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            Point  Status 











 
Teodor Roed SchÝning  2005  Farum SvÝmmeklub            27   
Benjamin Hougaard  2003  Farum SvÝmmeklub            25   
Marius Severin Haugland  2006  Farum SvÝmmeklub            21   
Marius Snedker Storgaard  2004  Farum SvÝmmeklub            18   
Tobias Eno Mortensen  2005  Farum SvÝmmeklub            17   
Emanuele Holm Ciampi  2006  Farum SvÝmmeklub            11   
Casper Schultz Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            DNS 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.04  Udskriftsdato  01 november 2015 
Licens til Farum SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  16:00